Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL4 Rolerji + sprint (nedelja, 18. 12. 2022)

Organizator: Orientacijski klub Komenda
Kraj: Komenda
Tip: trening
Razdalja: drugo
E-mail: orienteering.komenda@gmail.com

Razpis

ni razpisa

Karta: Poslovna cona Komenda - Suhadole

Standard: MTB-O
št. karte: 27
Lastnik: Orientacijski klub Komenda
Lokacija: Nov prikaz
Avtorji: Gregor Zupan, Matic Blaž
Merilo: 1:7500
Stanje: VI:2022
Površina: 4.26km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem OT

april

sobota, 15. 4. 2023
SOL2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
sobota, 15. 4. 2023
Orange Cup (2. etapa) sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 16. 4. 2023
SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Torovo-Vodice
sobota, 22. 4. 2023
SOL4, DP - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 23. 4. 2023
DP - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

maj

nedelja, 14. 5. 2023
SOL5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

junij

petek, 2. 6. 2023
Alpe Adria 2023 - štafeta
Lombardia
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Livigno

september

sobota, 16. 9. 2023
DP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolenjske Toplice

oktober

nedelja, 1. 10. 2023
DP knock-out sprint - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice
četrtek, 12. 10. 2023
DP osnovnih in srednjih šol - srednja
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 10. 2023
SOL6 - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 14. 10. 2023
DP nočne - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 28. 10. 2023
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 12. 11. 2023
DP mešane šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda