Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL 5 (torek, 26. 12. 2023)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Pokljuka
Tip: regionalna
Razdalja: drugo

Razpis

Snežne razmere na Pokljuki glede na trenutno stanje in vremensko napoved ne omogočajo izvedbe tekme v smučarski orientaciji, namesto tega bomo pripravili tekmovanje v orientacijskem teku. 

Oblika tekme in proga:

kategorija A: skupinski štart in score orientacija, del proge pa po določenem vrstnem redu.

 

kategoriji B in C: običajna proga z zaporedjem kontrolnih točk, štart v časovnih razmikih.

Kje: Pokljuka, Rudno polje, vojašnica

Kdaj: torek, 26. 12. 2023, zbirališče pred JV stavbo vojašnice (slabše ohranjeno)

Odhod na štart 9:45, skupinski štart A 10:00, B in C posamični štart

Potrjevanje prisotnosti - SportIdent, postaje ne bodo omogočale uporabe brezstičnega načina potrjevanja (SIAC), pač pa le klasičnega stičnega.

Karta: 1 : 7500 ali 5000, ISOM

Proge: A, B, C

Prijave: zaradi priprave kart najkasneje do ponedeljka, 25.12. popoldan (18:00)

prostovoljni prispevki organzatorjem

 

Karta: Pokljuka Rudno polje

Standard: Ski-O
št. karte: 3
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Prikaz
Avtorji: Daniel Lebar, Dušan Petrovič
Merilo: 1:7500
Stanje: 2010
Površina: 4.45km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem OT

marec

sobota, 2. 3. 2024
ZL 9 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Križ
nedelja, 17. 3. 2024
OLP1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokojišče
nedelja, 17. 3. 2024
OLP1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokojišče
nedelja, 24. 3. 2024
3 Region cup (SOL 1) - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Naklo

april

sobota, 13. 4. 2024
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 20. 4. 2024
Orange Cup, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
nedelja, 21. 4. 2024
Orange cup, SOL 3 DP dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice

maj

četrtek, 16. 5. 2024
Univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Rožnik
nedelja, 19. 5. 2024
DP štafete - štafeta
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vavta vas

junij

nedelja, 2. 6. 2024
SSOL DP - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tržič

avgust

sobota, 3. 8. 2024
Cerkno cup, SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko

september

sobota, 7. 9. 2024
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 14. 9. 2024
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
sobota, 21. 9. 2024
Őrség Cup, SOL 5 - dolga
Alpokalja Szabadidősport
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Csörötnek

oktober

sobota, 12. 10. 2024
JVP, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobrava pri Kostanjevici