Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Orienteering Online Cup, SOL (sobota, 28. 7. 2007)

Organizator: Orientacijski klub Ursus
Kraj: Letuš
Tip: mednarodna
Razdalja: drugo
WWW: www.oocup.com
E-mail: orienteeringonline.cup@gmail.com

Razpis

ni razpisa

Karta: Letuš

Standard: ISOM
št. karte: 144
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Ivan Nagy, István Földi
Merilo: 1:10000
Stanje: VII. 2005
Površina: 0.96km2

Apnenčasti pomol na skrajnem vzhodnem obrobju Dobrovelj. Teren je poln vrtač in drugih reliefnih ter kamnitih podrobnosti. Gosta mreža poti omogoča za kraški teren razmeroma visoke hitrosti teka.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3, DP - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
nedelja, 23. 1. 2022
PreO Promo liga, 2. tekma - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina

marec

sobota, 12. 3. 2022
Lipica TrailO 2022 - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 13. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobravlje/Kazlje
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 9. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 10. 4. 2022
Rak TrailO 2022 - 2. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
torek, 24. 5. 2022
ETOC 2022, EP v PreO - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lohja, Finska
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

junij

sobota, 18. 6. 2022
WTOC 2022, SP v PreO - PreO
Poljska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jelenia Góra, Poljska

avgust

petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

sobota, 10. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 1. dan - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 11. 9. 2022
Menina TrailO 2022 - 2. dan - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin