Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP2 (sobota, 22. 3. 2008)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Cerkno
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: blaz.grah@rutka.net

Razpis

2. tekmo za Orientacijsko ligo poletja

Kdaj: 22.3.2008

Zbirališče: Cerkno, v bližini Hotela Cerkno: (Ciljna arena, parkirni prostori

Organizatorji: Blaž Grah, Katja Prezelj, Katarina Oblak

Karta: Rajda 2; 1:10000; e=5m; stanje VII/1998

Prvi start: 10:00

Teren: Kontinentalen, strm teren z veliko grapami, jarki, luknjami, dokaj dobro prehoden, deloma odprt.

Vrsta tekmovanja: Srednje proge

Sistem preverjanja prisotnosti: Dobri stari kartončki in perforatorji

Kategorije:
   A – tekmovalna (4km + 270m vzpona)
   B - rekreativna (~3km + ~230m vzpona)
   C - začetniška (~1,5km + ~130m vzpona)

Rok prijav je 21.3.2008 ob 18:00. Prosim, da se datuma in ure držite, saj za zakasnele prijave ne jamčimo, da bo dovolj kart!
Prijave na: blaz.grah@rutka.net oz. pokličite na: 041-526/182

Štartnina: Kategoriji A in B, kategorija C brez startnine. Štartna lista bo objavljena v ciljni areni!

Podelitev nagrad bo po prihodu večine tekmovalcev na cilj (nagrade dokaj praktične;)

Posebna obvestila:

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.
Zaradi dokaj strmega in krušljivega pobočja, priporočamo tekmovalcem kategorije A dobro obutev!

Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu neglede na število prijavljenih.

Mikrolokacije bodo na voljo v ciljni areni.

Karta: Rajda 2

Standard: ISOM
št. karte: 71
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: István Földi
Merilo: 1:10000
Stanje: VII. 1998
Površina: 3.31km2

Obnovljena karta Rajda (št. 26) iz leta 1993.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 PRESTAVLJENO - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 31. 5. 2020
DP, SSOL5 PRESTAVLJENO - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija