Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Cerkno Cup, DP dolge (M21E) (petek, 22. 8. 2008)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj:
Tip: DP
Razdalja: dolga
WWW: http://www.cerkno-cup.com
E-mail: info@cerko-cup.com

Razpis

Vabilo na Cerkno Cup 2008, 1. dan, in
DP dolge proge za kategorijo M21E

Vrsta tekmovanja:
dolge proge v sklopu 3-dnevnega tekmovanja
Kraj tekmovanja:

Novi Svet, Hotedršica

Datum:
22. avgust 2008
Organizator:
Orientacijski klub Azimut Cerkno-Idrija
Vodja tekmovanja:
Simon Miklavčič
Sodnik OZS:
Janez Pretnar
Traser:
Jožko Jazbar
Start-Cilj:
1350m
Prvi start:
11:00
Zaključek:
15:00
Prijave:
Prek spletne aplikacije na http://www.cerkno-cup.com ali prek elektronske pošte info@cerkno-cup.com
Startnina:
12 EUR (oz. 30 EUR za vse tri dni)
Pri prijavi po 5. avgustu je štartnina 50% višja.
Karta:
Novi Svet 3, ISOM, merilo 1:10000, E = 5m, stanje: maj 2008
Teren:
Kraški teren z veliko detajli, pretežno ravninski s kratkimi in ne prestrmimi vzponi, kamnit, z zmerno mrežo poti, deloma zaraščen
Kategorije:
Za DP dolge šteje izključno kategorija M21E, na voljo so vse ostale kategorije (tudi odprta in začetniška). Več v razpisu na http://www.cerkno-cup.com
Prenočišče:
tukaj
Posebna obvestila:
Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

Vabljeni!

Karta: Novi Svet 3

Standard: ISOM
št. karte: 196
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Prikaz
Avtorji: Jiří Král, Luděk Krtička, Radim Ondráček (2008), Martin Lejsek, Zdeněk Švec, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk, Daniel Lebar (1995)
Merilo: 1:10000
Stanje: III. 2008
Površina: 4.2km2

Deloma na novo izrisana, deloma pa zgolj delno reambulirana karta št. 47 Novi Svet 2. Skoraj povsem ravninski teren z nepregledno množico vrtač. Mestoma zaraščen.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

sreda, 28. 2. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

marec

nedelja, 17. 3. 2024
OLP1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokojišče
nedelja, 24. 3. 2024
3 Region cup (SOL 1) - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Naklo
sreda, 27. 3. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO1, WRE, ECTO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana - Črnuče
sobota, 30. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - Nočni PreO Sprint - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Domžale
nedelja, 31. 3. 2024
Trzin TrailO 2024 - PreO2, DP PreO, WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin

april

sobota, 13. 4. 2024
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 13. 4. 2024
MTBO SOL 1 - DP - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 14. 4. 2024
MTBO SOL 2 - DP - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 20. 4. 2024
Orange Cup, SOL 2 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
nedelja, 21. 4. 2024
Orange cup, SOL 3 DP dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vodice
sreda, 24. 4. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

maj

četrtek, 16. 5. 2024
Univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Rožnik
nedelja, 19. 5. 2024
DP štafete - štafeta
Orientacijska zveza Slovenije
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vavta vas
sreda, 29. 5. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

junij

nedelja, 2. 6. 2024
SSOL DP - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tržič
sobota, 15. 6. 2024
MTBO SOL 3 - srednja
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach
nedelja, 16. 6. 2024
MTBO SOL 4 - sprint
Naturfreunde Villach
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Fakeer Zee - Villach
sreda, 26. 6. 2024
Trening za prave orientaciste - TempO
TORUS & PreO komisija
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
-

avgust

sobota, 3. 8. 2024
Cerkno cup, SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
sobota, 3. 8. 2024
DP TempO 2024 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko

september

sobota, 7. 9. 2024
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 14. 9. 2024
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sveta Trojica
sobota, 21. 9. 2024
Őrség Cup, SOL 5 - dolga
Alpokalja Szabadidősport
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Csörötnek
nedelja, 29. 9. 2024
3 region MTB-O Cup - dolga
Comitato Regionale Friuli Venezia Giulia
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dolegna del Collio - Italy

oktober

sobota, 5. 10. 2024
DP Štafete 2024 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pranger - Ivanje selo
nedelja, 6. 10. 2024
MTBO SOL 5 - DP - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prevoje
sobota, 12. 10. 2024
JVP, SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobrava pri Kostanjevici