Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Cerkno Cup, DP dolge (M21E) (petek, 22. 8. 2008)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj:
Tip: DP
Razdalja: dolga
WWW: http://www.cerkno-cup.com
E-mail: info@cerko-cup.com

Razpis

Vabilo na Cerkno Cup 2008, 1. dan, in
DP dolge proge za kategorijo M21E

Vrsta tekmovanja:
dolge proge v sklopu 3-dnevnega tekmovanja
Kraj tekmovanja:

Novi Svet, Hotedršica

Datum:
22. avgust 2008
Organizator:
Orientacijski klub Azimut Cerkno-Idrija
Vodja tekmovanja:
Simon Miklavčič
Sodnik OZS:
Janez Pretnar
Traser:
Jožko Jazbar
Start-Cilj:
1350m
Prvi start:
11:00
Zaključek:
15:00
Prijave:
Prek spletne aplikacije na http://www.cerkno-cup.com ali prek elektronske pošte info@cerkno-cup.com
Startnina:
12 EUR (oz. 30 EUR za vse tri dni)
Pri prijavi po 5. avgustu je štartnina 50% višja.
Karta:
Novi Svet 3, ISOM, merilo 1:10000, E = 5m, stanje: maj 2008
Teren:
Kraški teren z veliko detajli, pretežno ravninski s kratkimi in ne prestrmimi vzponi, kamnit, z zmerno mrežo poti, deloma zaraščen
Kategorije:
Za DP dolge šteje izključno kategorija M21E, na voljo so vse ostale kategorije (tudi odprta in začetniška). Več v razpisu na http://www.cerkno-cup.com
Prenočišče:
tukaj
Posebna obvestila:
Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

Vabljeni!

Karta: Novi Svet 3

Standard: ISOM
št. karte: 196
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Jiří Král, Luděk Krtička, Radim Ondráček (2008), Martin Lejsek, Zdeněk Švec, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk, Daniel Lebar (1995)
Merilo: 1:10000
Stanje: III. 2008
Površina: 4.2km2

Deloma na novo izrisana, deloma pa zgolj delno reambulirana karta št. 47 Novi Svet 2. Skoraj povsem ravninski teren z nepregledno množico vrtač. Mestoma zaraščen.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija