Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Pokalačinka, Slo-Cro 4,5 (sobota, 13. 9. 2008)

Organizator: Škofjeloški orientacijski klub
Kraj: Traške dobrave, Škofja Loka
Tip: SOL
Razdalja: srednja
E-mail: eneja.osterman@gmail.com

Razpis

2.   TRADICIONALNA POKALAČINKA

Dnevno-nočno MTB-O tekmovanje, SLO-CRO liga

 

Organizator: Škofjeloški orientacijski klub


Opis: Tekmovanje je sestavljeno iz 2 ločenih tekem (dnevne in nočne), ki štejeta za SLO-CRO ligo . Za končni vrstni red šteje seštevek časov obeh tekem.

 

Datum: sobota 13.9.2008

1. štart dnevne tekme: 14:00

1. štart nočne tekme: 20:30

 

Karta: Traške dobrave, razširjena in prirejena za Mtb-O, poletje 2008, 1:15000

 

Opis terena: Karta je ravninska z veliko mrežo poti, ponekod  je precej zaraščeno, zato morajo biti tekmovalci posebej pozorni na križiščih in odcepih poti, saj se nekateri slabo vidijo!

 

Kategorije: M elita, Ž elita, MŽ10, M14, Ž14, M15-19, Ž15-19, M35, Ž35, M45,Ž45

Organizator ima pravico do združevanja kategorij, v kolikor bo v posamezni kategoriji premajhno število tekmovalcev.

 

Merjenje časa: sport ident, možna sposoja SI čipov za 1,5 EUR

 

Nagrade: Praktično nepraktične, medalje za najmlajše

 

Štartnina: 17 EUR za obe, 10 EUR za eno, MŽ10 zastonj

 

Zbirno mesto:

OSNOVNA ŠOLA CVETKO GOLAR

PODRUŽNIČNA ŠOLA RETEČE

RETEČE 43,  4220 ŠKOFJA LOKA

 

 

Dolžine prog:

 

KATEGORIJA

DNEVNA [km]

NOČNA [km]

M ELITA

14,8

10,2

Ž ELITA

11,3

7,0

MŽ 10

1,5

/

M 14

8,7

4,8

Ž 14

5,3

4,8

M 15-19

8,7

7,0

Ž 35

8,7

7,0

M35

11,3

7,0

M45

11,3

7,0

 

 

Do štarta je 750m (dnevna) oz. 400m (nočna).


 

Obvezna oprema: čelada, čip pritrjen na kolo, luči po CPP niso obvezne so pa priporočljive za nočno tekmo.

 

Prijave: prijavite se lahko na eneja.osterman@gmail.com do 8.9.2008. Ne pozabite navesti imena in priimka, čipa, kategorije, kluba in ali boste tekmovali na eni ali obeh tekmah.

 

Pomembna obvestila:

-         Prepovedano je voziti izven poti.

-         Prepovedano je uporabljati nekatere glavne ceste. Na zemljevidu bodo označene s križci.

-    V šoli se bo možno stuširati.

-    Vsi, ki bodo prvič poskusili MtbO, imajo 50% nižjo štartnino.

 

 

 

 

* Vsako nadlegovanje organizatorja z neumnimi vprašanjei se kaznuje z 1 EUR. O neumnosti vprašanj bo odločala posebna komisija.

Karta: Traške Dobrave MTBO 2008

Standard: MTB-O
št. karte: 6
Lastnik: Škofjeloški orientacijski klub
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Eneja Osterman, Sandi Kmetič
Merilo: 1:15000
Stanje: IX. 2008
Površina: 12.01km2

Nekoliko razširjena različica karte št. 4 iz leta 2007. Izrazito ravninski teren z redkimi plitvimi vrtačami v gozdnem delu ter kultiviranimi njivami in travniki v odprtem delu. V gozdnem delu gosta mreža poti, pretežno dvoslednih, mestoma slabo vidnih in zmerno do zelo zaraščenih. Mreža hitrih do srednje hitrih kolovoznih poti med njivami.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija