Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL7 (sobota, 17. 10. 2009)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Novi Svet
Tip: SOL
Razdalja: srednja
Sodnik: Andraž Hribar

WWW: http://azimut.cerkno-cup.com/
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

BILTEN ZA TEKMOVANJE NAJDETE TUKAJ.

RAZPIS: 

ORGANIZATOR (organiser): Orientacijski klub OK Azimut Idrija – Cerkno

VRSTA TEKMOVANJA: srednje razdalje, tekmovanje šteje za slovensko
orientacijsko ligo (SOL7)
Type of the competition: middle distance, race co unts for Slovenian Ranking (SOL 7)

VODJA TEKMOVANJA (competition manager): Janij Oblak

TRASER (course setter): Blaž Grah

SODNIK OZS (Slovene O-Federation controller): Andraž Hribar

TEKMOVALNA KOMISIJA (competition commission): Blaz Grah, Andraz Hribar, Jure Zmrzlikar

KARTA (map): Novi svet 3 (1:10000, 2008)

KATEGORIJE (classes): MŽ10, M12, M14, M16, M18, M21E, M21A, M21B, M35,
M45, M50,Ž12, Ž14, Ž16, Ž18, Ž21A, Ž21B, Ž35, ZAČETNIKI, ODPRTA
(M = Men, Ž = Women, ZAČETNIKI = BEGINNERS, ODPRTA = OPEN)

PRIJAVE (entries): VKLJUČNO DO 7.10 NA WWW.ORIENTEERINGONLINE.NET
POTEM DO ZAPOLNITVE PROSTIH MEST
(until October 7, 2009 at WWW.ORIENTEERINGONLINE.NET
Entries after October 10, 2009. Will bet aken only to complet classes)

ŠTARTNINA (entry fee): 10€ DO 7.10.2009, (10€ until October 7, 2009)
20€ PO 7.10, (20€ from October 8, 2009)

IZPOSOJA ČIP KARTIC JE 2€ (SI chips can be rent ed for the price of 2€)

NAGRADE (prizes): MEDALJE ZA VSAKO KATEGORIJO

ŠTART (start): 11.00

PODELITEV NAGRAD IN ZAKLJUČEK (prize giving cerem ony and race clo sing): 15.00(3PM)

ZBIRALIŠČE (Meeting point):
Zbirališče bo označeno z regionalne ceste Kalce – Idrija; glej povezavo

Informacije(Information): http://azimut.cerkno-cup.com/
E-mail: bgrah@rutka.net

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost. Tekmovanje bo potekalo v
vsakem vremenu

OK Azimut takes no responsibility for the racers!
Competition will take place regardless of the weather

Karta: Novi Svet 3

Standard: ISOM
št. karte: 196
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Jiří Král, Luděk Krtička, Radim Ondráček (2008), Martin Lejsek, Zdeněk Švec, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk, Daniel Lebar (1995)
Merilo: 1:10000
Stanje: III. 2008
Površina: 4.2km2

Deloma na novo izrisana, deloma pa zgolj delno reambulirana karta št. 47 Novi Svet 2. Skoraj povsem ravninski teren z nepregledno množico vrtač. Mestoma zaraščen.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

april

sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 31. 5. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong