Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Florijanov sejem (nedelja, 10. 5. 2009)

Organizator: Orientacijski klub Trzin
Kraj: Trzin
Tip: regionalna
Razdalja: drugo
WWW: http://www.oktrzin-klub.si
E-mail: info@oktrzin-klub.si

Razpis

RAZPIS ZA TEKMOVANJE
V ORIENTACIJSKEM TEKU
IN V PRECIZNI ORIENTACIJI
NA FLORIJANOVEM SEJMU
Tekmovanje:        Florijanov sejem, promocijsko tekmovanje
                             v orientacijskem teku in v precizni orientaciji 
Datum:                 nedelja, 10. maja 2009
Kraj:                     Trzin, prizorišče Florijanovega sejma
Organizator:        Orientacijski klub Trzin
Vodja tekmovanja: Mateja Keresteš
Traser:                 Feike Alewijnse (orientacijski tek), Mateja Keresteš (precizna orientacija)
Prvi štart:             ob 11.30 (orientacijski tek) in ob 15. uri (precizna orientacija)
Kategorije:           orientacijski tek: A - moški, B - ženske in C – otroci do 10. leta;
                             precizna orientacija: absolutna kategorija
Tekmovalni center: stojnica OK Trzin od 10. ure naprej.
Prijave:                zaželeno do 9. maja 2009 prek spletne strani www.oktrzin-klub.si ali po e-pošti: info@oktrzin-klub.si oz. na dan tekmovanja.
Štartnina:            orientacijski tek: 2 EUR za kategoriji A in B, za C kategorijo štartnine NI;
                             precizna orientacija: štartnine NI
Teren:                  okolica OŠ Trzin in kulturnega doma.
Karta:                   OŠ Trzin, 1: 2500, E = 1 m, stanje 2007,
po specifikaciji za šolski orientacijski tek.
Razglasitev:          po končanem tekmovanju v okviru programa Florijanovega sejma.
Nagrade:              medalje in praktične nagrade za najboljše
Informacije:         na spletni strani OK Trzin: www.oktrzin-klub.si,
v tekmovalnem centru in do petka 8.5.2009 po e-pošti: mateja.kerestes@bmwgroup.com
Opozorila:            način potrjevanja kontrol bo klasičen, s perforiranjem na kartončke;
                             opisov kontrol ne bo;
                             tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu;

                             tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.

 

 

Karta: Osnovna šola Trzin

Standard: ŠOT
št. karte: 1
Lastnik: Orientacijski klub Trzin
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Krešo Keresteš
Merilo: 1:1500
Stanje: II. 2005
Površina: 0.04km2

Download karte: PDF (0kB)

Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

četrtek, 23. 1. 2020
Doza raznih orientacijskih tehnik DROT#7 - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Iška vas
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vipavski Križ
nedelja, 26. 1. 2020
SSOL 2 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

februar

sobota, 1. 2. 2020
ZL12 score - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trebenče
sobota, 8. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 9. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 28. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica