Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Študentsko prvenstvo (torek, 19. 5. 2009)

Organizator: OZS
Kraj: Tivoli, Ljubljana
Tip: DP
Razdalja: srednja
E-mail: jpiltaver@gmail.com

Razpis

Datum tekmovanja: torek, 19. 5. 2009.

Ura začetka tekmovanja in predvideno trajanje:
 16:00 - 20:00.

Lokacija izvedbe tekmovanja: Rožnik, park Tivoli pri gugalnicah pod rampo pri kopališču Tivoli.

Vodja tekmovanja: Jaka Pitaver, 031 391 374, jpiltaver@gmail.com.

Rok za prijavo: Predprijava do 15.5.2009 na jpiltaver@gmail.com, Potrditev prijave na dan tekmovanja med 15:30 in 16:00. Brezplačno za vse študente, študentke in zaposlene na Univerzi v Ljubljani.

Nagrade in dodatne bonitete:
  • posamezniki uvrščeni od 1. do 3. mesta bodo prejeli medaljo (podelitev neposredno po zaključku prvenstva), 
  • posamezniki uvrščeni od 1. do 3. mesta bodo prejeli praktične nagrade (podelitev na prireditvi kasneje).

Karta: Rožnik

Standard: ISOM
št. karte: 85
Lastnik: Orientacijski klub Tivoli
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Barkász
Merilo: 1:10000
Stanje: IV. 2000
Površina: 3.51km2

Ponovno izdelana karta območja prve slovenske orientacijske karte. Pokriva področje tik ob centru Ljubljane (od Tivolija do Večne poti). Po raznih naravnih neprilikah so manjša področja med Mostecem in Večno potjo precej spremenjena.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Novo mesto
sreda, 23. 9. 2020
DP solsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - Prenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ravne na Koroškem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 17. 10. 2020
DP dolge proge, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pohorje
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pohorje
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - ultra dolga
FVG + OK Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija