Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Klubsko prvenstvo OK Azimut (nedelja, 18. 10. 2009)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Novi Svet
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: andrazokb@gmail.com

Razpis

STARTNO LISTO NAJDETE TUKAJ.

 

VRSTA TEKMOVANJA: srednje razdalje, tekmovanje šteje kot klubsko prvenstvo OK Azimut

VODJA TEKMOVANJA: Andraz Hribar

TRASER: Andraz Hribar

KARTA: Novi svet 3 (1:10000, 2008)

KATEGORIJE:

  • A (2900m)
  • B (2000m)
  • C (1250m)


PRIJAVE: VKLJUČNO DO 15. 10. na WWW.ORIENTEERINGONLINE.NET
Po zgornjem datumu do zapolnitve prostih mest na telefonsko stevilko 040 657 423.

ŠTARTNINA: 3€ DO 15. 10, 6€ po tem datumu.

IZPOSOJA ČIP KARTIC JE 3€.

NAGRADE: Cast in slava.

ŠTART: 11.00

ZBIRALIŠČE: Zbirališče bo na istem mestu kot ciljni prostor tekme dan pred tem (SOL /); glej povezavo. Pot ne bo oznacena!

Informacije: andrazokb@gmail.com ali telefon zgoraj.

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost. Tekmovanje bo potekalo v
vsakem vremenu!

Karta: Novi Svet 3

Standard: ISOM
št. karte: 196
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Jiří Král, Luděk Krtička, Radim Ondráček (2008), Martin Lejsek, Zdeněk Švec, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk, Daniel Lebar (1995)
Merilo: 1:10000
Stanje: III. 2008
Površina: 4.2km2

Deloma na novo izrisana, deloma pa zgolj delno reambulirana karta št. 47 Novi Svet 2. Skoraj povsem ravninski teren z nepregledno množico vrtač. Mestoma zaraščen.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Novo mesto
sreda, 23. 9. 2020
DP solsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - Prenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ravne na Koroškem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 17. 10. 2020
DP dolge proge, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pohorje
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pohorje
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - ultra dolga
FVG + OK Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija