Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Bob Rock (sobota, 5. 6. 2010)

Organizator: Orientacijski klub Brežice
Kraj: Hrastovec
Tip: mednarodna
Razdalja: srednja
WWW: okb.si
E-mail: boris.bauman@rogac.si

Razpis

9. Bob Rock Cup + 4. StOLV Cup

& Štajersko prvenstvo v štafetah

Maribor-Hrastovec, 05/06.06.2010

Organizator:              OK Brezice

Vodja tekmovanja:    Boris Bauman

Traser:                        Daniel Lebar

Kontrolor:                  Herwig Allwinger

Tip tekmovanja:        sobota: posamična , nedelja: štafeta

Tekmovalni center:   Hrastovec severovzhodno  od Maribora, označeno od avtocestnega izvoza Lenart
KARTA

Prvi start:                    sobota  14.00,  nedelja: 10.00

Karta:                           “Hrastovec” – IOF Standard, stanje 2010
Merilo 1:10.000, ekvidistanca 5m
Karta je tiskana na vododpornem papirju

Teren:                          večinoma bukov gozd, na daljših progah nekaj zaraščenih območij. Mestoma je relief vrtačast in zelo razčlenjen

Razdalja do štarta 1. dan:       1300 m in 70 vzpona

Startnina:                                   H/D do 18:     5,--;   H/D19-:      10,--

Prijave:        www.orienteeringonline.net, samo za informacije: boris.bauman@rogac.si

Zaključek prijav:      31.05.2010
Naknadne prijave so možne od dvojni startnini

Startna lista:                   2.6.2010 zvečer na: http://members.aon.at/allwinger/00013.html

Razglasitev:         sobota:  17.00  na cilju,  nedelja:  13.00 na cilju.

Splošno:

-         za perforacijo bo uporabljen Sport Ident

-         pri prijavi navedi številko SI kartice

-         vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost

-         bodite pozorni na ograje z električnim pastirjem

-         opisi KT so na voljo na cilju in natisnjeni na karto.

-         kartica SI 9 ne more biti uporabljena

Podatki o progah:
posamična:               
kategorija     dolžina    vzpon    KT

        H/D10   1.600m    40 m      8

        H12        1.700m   50m       8

        H14        2.600m   70 m      11

        H18        4.800m   205m     16

        H19A     7.600m   310m     4

        H19B     4.800m   205m     16

        H35        5.900m   230m     20

        H45        4.800m   205m     16

        H55        4.100m   155m     14

        H65        2.100m   60m       9

        D12        1.700m   50m       8

        D14        2.000m   60m       9

        D18        4.100m   155m     14

        D19A     5.900m   230m     20

        D19B     2.600m   70m       11

        D35        4.100m   155m     14

        D45        2.600m   70m       11

        D55        2.100m   60m       9

        Novinci   1.700m   50m       8

štafeta        
kategorije                            Dolžina    vzpon     KT.

H/D-14                                 2.600m    80m       11

H15-18, Damen, H125*       3.800m   190m      14

H19                                      5.600m   290m      23

D125                                    3.600m   150m      13   

* vsaj 35 let, vse kategorije: 3 tekači

V primeru majhnega števila tekmovalcev se kategorije lahko združujejo

VSAK TEKMOVALEC TEKMUJE NA LASTNO ODGOVORNOST!!

Karta: Hrastovec

Standard: ISOM
št. karte: 205
Lastnik: Orientacijski klub Brežice
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Jan Drbal, Osvald Kozak, Zdenek Sokolar, Daniel Lebar
Merilo: 1:10000
Stanje: V.2010
Površina: 3.9km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad
sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 21. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - TempO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 22. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - PreO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 29. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 11. 4. 2020
SGMTBO 2020 - šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 12. 4. 2020
SGMTBO 2020 - srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong