Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Rakov Škocjan, SOL 7, DP (sobota, 11. 9. 2010)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Rakov Škocjan
Tip: DP
Razdalja: srednja
Sodnik: Krešo Keresteš

Startna lista: povezava

Razpis

Organizator:

OK POLARIS

Datum:

sobota, 11. 9. 2010

Tekmovalni center:

Rakov Škocjan, CŠOD Rak, s ceste Unec – Postojna bodo kažipoti

Vrsta tekmovanja:

Državno prvenstvo v srednjih progah in tekma za Slovensko orientacijsko ligo

Karta:

Rakov Škocjan, 1 : 7500, ISOM, 2010, obnovljena dosedanja karta.

Vodja tekmovanja:

 

Miha Škarabot

Traser:

Dušan Petrovič

Sodnik OZS:

Krešo Keresteš

Kontrolni sistem:

Sport Ident

Vrsta terena:

Kraški gozd, vrtačasto, kamnito

Kategorije za DP in SOL:

 

 

 

 

 

 

 

Kategorije le za SOL:

 

Kategorije, ki niso za DP in SOL:

moški: M - 16, 18, 20, 21, 35, 45

ženske: Ž- 16, 18, 20, 21, 35
V primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategorije združevali

Za vse kategorije (razen za morebitno Ž 16) bo PROGA ENAKA, tako bo prvič v Sloveniji možno primerjanje vseh tekmovalcev in tekmovalk med seboj!

Tekmovalcem, ki v SOL tekmujejo v kategorijah, ki jih na DP ni, se za SOL točke štejejo v njihove kategorije.

 

M – 12, 14, Ž- 12, 14, MŽ 10

 

 

Rekreativna (REK), začetniška (ZAČ)

 

Prijave:

V sistem prijav http://www.orienteeringonline.net/ do 7. 9. 2010

Kasnejše prijave do zapolnitve prostih mest ob dvojni štartnini.

Prijave v rekreativno in začetniško kategorijo možne na dan tekmovanja.

Štartnina:

 

Štartnina: za članske in mladinske kategorije (MŽ18 -)    10 €

               za otroške kategorije ( - MŽ16)                                   5 €

               za rekreativno in začetniško kategorijo            3 €

izposoja čipa Sport Ident                                                  1,5 €

Prvi štart:

11:00

 

Nagrade:

Kolajne za DP za prva tri mesta v vsaki kategoriji

Praktične nagrade

Razglasitev rezultatov:

Po prihodu tekmovalcev v cilj

Štartna lista in dodatne informacije:

Objavljena bo v četrtek, 9.9.2010 na http://www.okpolaris.si/

Opozorilo:

Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce!

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

 

 

Karta: Rakov Škocjan 2

Standard: ISOM
št. karte: 100
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Cesare Tarabocchia, István Földi
Merilo: 1:10000
Stanje: IV. 2002
Površina: 0.75km2

Karta zajema močno zakraselo in kamnito pobočje južno od Raka (med Velikim Naravnim mostom in hotelom Rakov Škocjan, na karti pa se nahaja tudi Dom Rak CŠOD). Večji del karte je obsegala že predhodna karta št. 79 Rakov Škocjan iz leta 1999.

Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija