Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Bob Rock, DP (nedelja, 29. 5. 2011)

Organizator: Orientacijski klub Brežice
Kraj: Hrastovec
Tip: DP
Razdalja: štafeta
Sodnik: Sandi Kmetič

WWW: www.okb.si
E-mail: boris.bauman@rogac.si

Razpis

Bilten št.2

English version will be available here

KDAJ:
28. in 29. maj 2011

VRSTA TEKMOVANJA:
Sobota, 28. 5: Državno prvenstvo v orientacijskem teku na dolgih progah, tekmovanje v slovenski orientacijski ligi
Nedelja, 29. 5: Državno prvenstvo v orientacijskem teku v štafetah

ZBIRALIŠČE:
Hrastovec, severovzhodno od Maribora. Pot do prizorišča bo označena od glavne regionalne ceste Maribor-Gornja Radgona
   
TEREN:
Kontinentalen s posameznimi kraškimi oblikami, mešan gozd, dosti poti
   
KARTA:
"Hrastovec" - ISOM standardi, 2010
Merilo 1:10.000, ekvidistanca 5m
Karta je na voljo tukaj. Na področju so se izvajala gozdna dela, tako da je teren mestoma spremenjen! Z rdečo šrafuro je označeno območje z večjimi spremembami.
   
ŠTARTNA LISTA:
bo objavljena 27. 5. na strani OZS
   
KATEGORIJE: 
po pravilniku OZS - tekmovalci bodo združeni tako, da bo v posamezni kategoriji najmanj 5 tekmovalcev.
Na štafetah so v vseh kategorijah ekipe dvočlanske, razen kategorije M21, kjer so ekipe tričlanske

Dolge proge: Začetniška, rekreativna, MŽ10, M12, M14, M16, M18, M20, M21E, M21A, M21B, M35, M40, M45, M50, M55, Ž12, Ž14, Ž16, Ž18, Ž20, Ž21A, Ž21B, Ž35
Štafete: rekreativna, MŽ12, M16, M18, M20, M21, M35, Ž16, Ž18, Ž20, Ž21, Ž35 

 
ZAČETEK TEKMOVANJA:
Štart prvih tekmovalcev v soboto bo ob 11:00.
Štart prvih štafet v nedeljo bo ob 10:00.
   
PODELITEV NAGRAD:
Predvidoma ob 15:00 v soboto in ob 14:00 v nedeljo, odvisno od hitrosti tekmovalcev.
Nagrade za vse kategorije, medalje samo za tekmovalne kat.

PRENOČIŠČA:
Predvidoma bo na voljo telovadnica v OŠ Voličina. Vsi zainteresirani naj pišejo na elektronski naslov: boris.bauman@rogac.si
Možno bo tudi šotoriti na prizorišèu tekmovanja.
   
POSEBNA OBVESTILA:
UPORABLJEN BO SPORT IDENT!
KARTE BODO NATISNJENE NA VODOODPOREN PAPIR
VSAK TEKMOVALEC TEKMUJE na LASTNO ODGOVORNOST!
MIKROLOKACIJE BODO NA VOLJO NA CILJU (velja za dolge proge)
START BO ODDALJEN MANJ KOT 1 KILOMETER OD CILJA
BODITE POZORNI PRI PREČKANJU ASFALTNE CESTE
REZULTATI BODO OBJAVLJENI NA STRANI OK BREŽICE IN STRANI OZS

SODNIK OZS:
Klemen Kenda in Rok Močnik
   
VODJA TEKMOVANJA:
Bojan Jevševar
 
TRASER:
Bojan Jevševar

ŠTARTNINA:
Sobota: 10 EUR
Nedelja: 20 EUR za ekipo
 
ROK PRIJAV:

Za dolge proge: - 24. 5 .2011. Po tem datumu bomo zaračunali dvojno štartnino!

Za štafete:

 

 

- 24. 5. 2011 - rok predprijav za ekipe. Tudi po tem datumu bomo zaračunali dvojno štartnino!
- 28. 5. (sobota) do 14:30 - poimenski rok prijav (vključno s številko SI čipov) na prizorišču sobotne tekme. Poimenska prijava preko elektronske pošte je možna le do 26. 5.!

 
PRIJAVE:
Za dolge proge: Preko spletnega vmestnika OrienteeringOnline.
Za štafete: Na elektronski naslov: boris.bauman@rogac.si
 
INFORMACIJE:
Za kakršne koli informacije se obrnite na naslov: boris.bauman@rogac.si

Karta: Hrastovec

Standard: ISOM
št. karte: 205
Lastnik: Orientacijski klub Brežice
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Jan Drbal, Osvald Kozak, Zdenek Sokolar, Daniel Lebar
Merilo: 1:10000
Stanje: V.2010
Površina: 3.9km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad
sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 21. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - TempO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 22. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - PreO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 29. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 11. 4. 2020
SGMTBO 2020 - šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 12. 4. 2020
SGMTBO 2020 - srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong