Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Jesensko O-srečanje, SOL 7 (nedelja, 2. 10. 2011)

Organizator: Orientacijski klub Trzin
Kraj: Trzin
Tip: SOL
Razdalja: dolga
Sodnik: Klemen Kenda

WWW: http://www.oktrzin-klub.si
E-mail: feike@oktrzin-klub.si
Startna lista: povezava

Razpis

30.09 :

Bilten

Štartni list (kategorije, klubi)

 

 


 

 

Razpis kot pdf

 

Kraj: Trzinsko smučišče pri gradu Jablje (Trzin)
Datum: 2.10.2011
Organizator: OK Trzin
Vodja tekmovanja: Feike Alewijnse
Traser: Krešo Keresteš
OZS Sodnik: Klemen Kenda

Vrsta tekmovanja: Jesensko O-srečanje 2011, SOL 7 (dolga razdalja)
Tekmovalni center: pri koči Smučarskega društva Trzin v Dolgi dolini
http://v1.geopedia.si/?params=T105_vT_b4_x465529_y110663_s14
za svoja vozila uporabite parkirni prostor, ki se nahaja ob gradu Jablje (400 m od tekmovalnega centra).

Karta: Grad Jablje + Dobrava, ISOM, 1:10.000, E=5m,
Stanje 2006-2008, popravki 2011
Karte bodo zaščitene s plastično folijo.
Teren: Delno kontinentalen in delno kraški teren. Gosta mreža poti.

Kategorije:
     M12-14-16-18-20-21E-21A-21B-35-45-50-55
     Ž12-14-16-18-20-21A-21B-35
     MŽ10, Začetniška, Rekreativna
Prvi štart: 11.00
Štartnina: M/Ž -14, Začetniška, Rekreativna 5€ ; ostale 8€
Izposoja SI čipa: 1,50 €

Prijave: do pon. 26.09.11 na OrienteeringOnline
http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=424
Naknadne prijave : do zapolnitve prostih mest, sicer le v Začetniški ali Rekreativni kategoriji, ob dvojni štartnini

Razglasitev rezultatov in nagrade:
Ko bodo vsi tekmovalci prispeli na cilj (okvirno okoli 14.00).
Zmagovalkam in zmagovalcem bomo podelili lesene plakete,
vsem trem najboljšim pa praktične nagrade.
Nekaj praktičnih nagrad bomo razdelili z žrebom med vsemi udeleženci.

Pravila
Tekmovanje poteka v skladu s tekmovalnim pravilnikom OZS.
Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.
Vsak tekmovalcev tekmuje na lastno odgovornost.

Karta: Grad Jablje

Standard: ISOM
št. karte: 198
Lastnik: Orientacijski klub Trzin
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Petr Cigoš, Jan Drbal, Krešo Keresteš, Zdeněk Sokolář, Vlastislav Šebesta
Merilo: 1:10000
Stanje: VII. 2008
Površina: 3.17km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - PRESTAVLJENO za nedoločen čas - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 31. 5. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong