Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Zimska liga - Šumberk 2 (nedelja, 16. 12. 2007)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Domžale
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: pepl@rutka.net

Razpis

Organizator: OK Polaris, Ljubljana
Vodja tekmovanja in traser:
Dušan Petrovič

Lokacija:   
zbor na parkirišču pri Ten ten centru (kjer je bilo DP šprint za mladince), glej karto – označeno z rumenim krogcem. Dostop do parkirišča s severa, naravnost od štadiona, zaradi popravila ceste ni možen, priporočam dostop z zahoda, bodo tudi oznake

Karta: Šumberk, 1 : 10 000, september 2007
Teren: raznolik: razgiban kraški gozd z veliko potmi, športni park, odprto, naselje, ravninski zaraščen gozd

Kategorije:    

    A – daljša in zahtevnejša
    B – krajša in manj zahtevna
    C – začetniki in otroci, kratka, v okolici zbirališča

    Predvidoma bo uporabljen klasičen način perforiranja na KT-jih    

Prvi štart: ob 11.00, simbolične nagrade za najboljše

Prijavnina in info: 2 € / osebo za karto in trud, kategorija C brezplačno, predhodne prijave do sobote zvečer na dusan.petrovic@guest.arnes.si, lahko pa tudi na štartu;

Dodatna obvestila: Prireditev bo izvedena kot trening, brez posebnega varovanja, vsak udeleženec mora v popolnosti spoštovati prometne predpise in ostala pravila gibanja – izogibanje privatni posesti. Izvede se v vsakem vremenu.

Karta: Šumberk

Standard: ISOM
št. karte: 175
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Dušan Petrovič
Merilo: 1:7500
Stanje: IX. 2007
Površina: 1.15km2

Povečan izsek karte št. 174 Domžale vzhod. Ponekod precej zaraslo območje Šumberka, je najbolj zanimivo zaradi številnih reliefnih in kamnitih podrobnosti.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija