Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Zimska liga - Šumberk 2 (nedelja, 16. 12. 2007)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Domžale
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: pepl@rutka.net

Razpis

Organizator: OK Polaris, Ljubljana
Vodja tekmovanja in traser:
Dušan Petrovič

Lokacija:   
zbor na parkirišču pri Ten ten centru (kjer je bilo DP šprint za mladince), glej karto – označeno z rumenim krogcem. Dostop do parkirišča s severa, naravnost od štadiona, zaradi popravila ceste ni možen, priporočam dostop z zahoda, bodo tudi oznake

Karta: Šumberk, 1 : 10 000, september 2007
Teren: raznolik: razgiban kraški gozd z veliko potmi, športni park, odprto, naselje, ravninski zaraščen gozd

Kategorije:    

    A – daljša in zahtevnejša
    B – krajša in manj zahtevna
    C – začetniki in otroci, kratka, v okolici zbirališča

    Predvidoma bo uporabljen klasičen način perforiranja na KT-jih    

Prvi štart: ob 11.00, simbolične nagrade za najboljše

Prijavnina in info: 2 € / osebo za karto in trud, kategorija C brezplačno, predhodne prijave do sobote zvečer na dusan.petrovic@guest.arnes.si, lahko pa tudi na štartu;

Dodatna obvestila: Prireditev bo izvedena kot trening, brez posebnega varovanja, vsak udeleženec mora v popolnosti spoštovati prometne predpise in ostala pravila gibanja – izogibanje privatni posesti. Izvede se v vsakem vremenu.

Karta: Šumberk

Standard: ISOM
št. karte: 175
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Dušan Petrovič
Merilo: 1:7500
Stanje: IX. 2007
Površina: 1.15km2

Povečan izsek karte št. 174 Domžale vzhod. Ponekod precej zaraslo območje Šumberka, je najbolj zanimivo zaradi številnih reliefnih in kamnitih podrobnosti.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

sobota, 18. 12. 2021
SSOL2 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Fužine

januar

nedelja, 23. 1. 2022
SSOL3 - sprint
Planinsko društvo Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina

marec

nedelja, 13. 3. 2022
SOL1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobravlje/Kazlje
sobota, 26. 3. 2022
SSOL4 - sprint
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
sobota, 26. 3. 2022
SOL2 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj

april

sobota, 23. 4. 2022
SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 23. 4. 2022
SOL3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jurčkova Dobrava
nedelja, 24. 4. 2022
SOL4, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

maj

sobota, 14. 5. 2022
SOL5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 15. 5. 2022
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Petelinjek
nedelja, 29. 5. 2022
SSOL6, DP - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Žiri ali Spodnja Idrija

julij

petek, 1. 7. 2022
SP v Pre-O - srednja
Češka orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zákupy, Češka

avgust

torek, 2. 8. 2022
EP v Pre-O - PreO
Finska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Turku, Finska
petek, 12. 8. 2022
Cerkno Cup prolog - DAN 1 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 13. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN2 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 14. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
ponedeljek, 15. 8. 2022
Cerkno Cup - DAN4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

september

nedelja, 18. 9. 2022
SOL7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

oktober

sobota, 1. 10. 2022
SOL8 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana, Črnuče
sobota, 15. 10. 2022
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Globočice
nedelja, 23. 10. 2022
DP mešane štafete - štafeta
OK Azimut in PD Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin