Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SLO-CRO 1, Sajmeni dani (sobota, 2. 4. 2011)

Organizator: OK Medžimurje
Kraj: Lužec, Hrvaška
Tip: SLO-CRO
Razdalja: srednja
WWW: http://sajmenidaniorienteering.blogspot.com/

Razpis

Organizator: Orijentacijski klub "Međimurje" Selnica, Hrvatska 

Partner: BK „Maraton“, Novi Marof 

Mjesto: Lužec, Oštrice, Novi Marof – natjecateljski centar

Vrijeme i prvi start: 02.04.2011. u 11:00

Vrsta natjecanja: MTB-O, srednje staze, (Prvenstvo Hrvatske u MTB-O na srednje staze,  
                          Hrvatsko-Slovenska MTB-O liga i Hrvatski MTB-O kup) 

Glavni organizator: Vladimir Tkalec

Zamjenici: Marko Koščak i Darko Duhović

Postavljač staza: Željko Koščak

Kontrolor: Stanislav Kustec

Centar natjecanja: Park prirode Lužec kraj Oštrica – Novi Marof

Karta: Nova MTB-O karta Lužec, Izrađena 2009/04. godine, 
           reambulirana 2010/03. godine, proširena 2011/03 :10 000, E=5m,




Trening: Moguć uz prethodnu najavu na karti Maruševec 

Teren: kontinentalna šuma, teren blago i umjereno valovit, gusta mreža putova svih kategorija, otvoreno područje

Kategorije: MŽ- ELITA, MŽ-14, MŽ 15-18, MŽ-B (Short), M-45, OPEN

Startnina:

SENIORI I STARIJI 50 kn po utrci
JUNIORI I MLAĐI 35 kn po utrci
NAKNADNA STARTNINA: +20 KN NA CIJENU REDOVNE

Promjena podataka Promjena kategorije, imena ili broja SI čipa plaća se 10 kn

Prijave: Zaključno do 28. OŽUJKA 2011. 

Za prijave se koristi On-line servis:


Ukoliko imate probleme sa prijavama, obratite se na mail:
darkoduh@gmail.com

Nagrade: Medalje za prva tri najbolja natjecatelja u svim kategorijama. Priznanja saveza.
                Svi pobjednici primit će prigodne nagrade.

Elektronski sistem: SPORTident . Ukoliko upotrebljavate svoj čip, upišite njegov broj priliom u prijave. 
                              NAJAM SI ČIPA – 10 KN 

Čipovi moraju biti vezani za bicikl

Smještaj: Ukoliko postoji potreba za smještajem, javite se organizatoru.

Pravila: Natjecanje će se održati bez obzira na vremenske uvjete. Svaki natjecatelj nastupa na vlastitu odgovornost. Prijavom natjecatelja klubovi garantiraju zdravstvenu sposobnost istih. Organizator će osigurati medicinsko zbrinjavanje po potrebi. Natjecanje se provodi sukladno Pravilniku Hrvatskog orijentacijskog saveza, Pravilima Hrvatsko-Slovenske lige u MTB-O te pravilima IOF-a.

Minimalna obavezna oprema: bicikl (bilo koje vrste), kaciga (bilo koje vrste a može i biciklistička) te nešto za zavezati čip za bicikl.

Poželjno je imati i nekakav nosač karte na governalu. 

Ostale informacije: Način dolaska na natjecanja biti će objavljen na Internet stranicama natjecanja

http://sajmenidaniorienteering.blogspot.com/  - stranice natjecanja
http://okmedjimurje.blogspot.com/  - stranice kluba
http://duhorienteering.blogspot.com/  - dodatne informacije

GSM: ++385 98 273 733 – Vladimir Tkalec
GSM: ++385 912 503 569 – Darko Duhović

 

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Lužec



Koledar tekem in treningov

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
bo sporočeno v četrtek

marec

nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad
nedelja, 1. 3. 2020
Test 2 - 3000m - drugo
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 21. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - TempO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 22. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - PreO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 29. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 11. 4. 2020
SGMTBO 2020 - šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 12. 4. 2020
SGMTBO 2020 - srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong