Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP TempO - SPOL 8 & CRO-ITA-SLO TrailO Cup (8. tekma) - Bohinjsko jezero (na SOL6) (sobota, 25. 8. 2012)

Organizator: Orientacijski klub Trzin
Kraj: Bohinjsko jezero
Tip: DP
Razdalja: TempO
WWW: http://www.oktrzin-klub.si/home.htm
E-mail: kreso.kerestes@gmail.com

Razpis

Organizator: OK Trzin

Datum: sobota, 25. 8. 2012

Vodja tekmovanja in traser: Krešo Keresteš
Zbirališče/tekmovalni center: Gozdna šola ZTS (Geopedia)
Parkirišče: Parkirišče pod Gozdno šolo (plačljivo), parkirišča v Zlatorogu (plačljiva), brezplačna parkirišča na začetku Ribčevega Laza; v Gozdni šoli NE BO mogoče parkirati.


Vzorec karte Bohinjsko jezero, na podlagi stare karte Gozdna šola iz leta 1995.

Karta in teren: 

  • Bohinjsko jezero, ISOM, 1 : 5 000, E = 5m, avgust 2012, kartografa Daniel Lebar in Mile Stevanović
  • čist alpski gozd, delno kamnito

Prijave:

  • orienteeringonline.net do 23. 8. 2012
  • Kasnejše prijave so možne na tekmovanju samem. Rešitve bodo razdeljene le tekmovalcem, ki se bodo pravočasno prijavili.

Kategorija in startnina:

  • le ena skupna kategorija: 5 €
  • podkategorije: OPEN, PARAOLIMPIC (za invalide), MLADINCI (do 20. leta)

Prvi start: po končanem tekmovanju v OT, predvidoma ob 13:00

Nagrade: medalje za DP in praktične nagrade za najboljše v posameznih podkategorijah

Opozorila:
Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost! 

 


 

Organiser: OK Trzin

Date: Saturday, 25th August, 2012

Event manager and course setter: Krešo Keresteš
Event centre: Scouts Camp Gozdna šola ZTS (Geopedia)
Parking: Parking near Scouts Camp Gozdna šola (payment), parking in ukanc near hotel Zlatorog (payment), free parking in Ribčev Laz (beginning of the Bohinj Lake, 3 km walking to the Event Centre); parking in Scouts Camp is NOT possible.


Vzorec karte Bohinjsko jezero, na podlagi stare karte Gozdna šola iz leta 1995.

Map and terain: 

  • Bohinjsko jezero, ISOM, 1 : 5 000, E = 5m, August 2012, mappers Daniel Lebar and Mile Stevanović
  • clear Alpine forrest, partly stony

Registration:

  • www.orienteeringonline.net until 23th August, 2012
  • Later registration is possible in the Event Centre. Solutions will be distributed only to the competitors who will be registered on time.

Class and entry fee:

  • only one common category: 5 €
  • subclasses: OPEN, PARALYMPIC, JUNIORS

First start: after finished footO event, approximately at 13:00

Prizes: medals for Slovenian National Championship and practical prizes for the best in each subclass

Notes:
Organizer do not accept any responsability for competitors! Each competitor compete on his own responsibility! 

Karta: Bohinjsko jezero

Standard: ISOM
št. karte: 234
Lastnik: OZS in ZTS
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović
Merilo: 1:7500
Stanje: VIII. 2012
Površina: 0.6km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija