Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Klubsko prvenstvo OK Azimut (sobota, 8. 9. 2012)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Dole
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Zbirališče: Športno igrišče, Stari Zewn'k
Organizator: Andraž Hribar (trasiranje, merjenje časa, postavljanje)

Kategorije:

  • A (klubsko prvenstvo M/Ž) - 3,5km
  • B (rekreativci) - 2,1km
  • C (začetniki) - 1,6km

Teren je težak kraški teren. Otroci naj na progo gredo v spremstvu!

Karta: Dole, stanje 2012, ekvidistanca 5m

Startnina: brezplačna za člane OK Azimut, 5 EUR za ostale
Uporabljen bo SportIdent.
Prijave na orienteeringonline.net. Prijave bodo odprte do četrtka 6:00. Vse naknadne prijave sprejemamo na telefon 040657423 ob dvojni štartnini in do zapolnitve mest.

Prvi štart bo ob 10:00.

Štartna lista bo objavljena v petek zvečer

Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Na progi se bo pri finišu prečkalo cesto! Vse voznike prosimo na opreznost zaradi nevarnosti prečkanja brezglavih divjakov.

Nagrade: prehodni pokal za klubskega prvaka, buteljka za klubskega naj selektorja (zmagovalca super 5ke). 

Za vse dodatne informacije sem na voljo na zgornjem telefonu; še najbolje po sms-ih.

Karta: Rupe

Standard: ISOM
št. karte: 233
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Martin Lejsek
Merilo: 1:7500
Stanje: VIII.2012
Površina: 0.6km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Novo mesto
sreda, 23. 9. 2020
DP solsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - Prenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 4. 10. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ravne na Koroškem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 17. 10. 2020
DP dolge proge, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pohorje
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pohorje
sobota, 24. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - ultra dolga
FVG + OK Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija