Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Ski-O SOL1, ZL7 - nočna (petek, 28. 12. 2012)

Organizator: OZS
Kraj: Pokljuka
Tip: SOL
Razdalja: sprint

Razpis

 

                      Zimska liga 7 in SOL2 v SKI orientaciji - nočna

 

 

Organizator:

Orientacijski klub Tivoli, Ljubljana

Datum:

Petek 28. december 2012

Vodja tekmovanja

Ana Pribaković Borštnik

Karte in teren:

Rudno polje (razširjena), 1996+2011, 1:10,000

Kategorije:

 

Ski M21, Ž21, M20, Ž20, M17, Ž17, M14, Ž14, M40 ŽB

 (če bo manj kot 6 prijavljenih tekmovalcev, se kategorije združujejo)

Merjenje časa:

Sport ident

Prijave:

do 27.12.2009,  ok.tivoli@gmail.com, po 27.12. SMS na 051 342 806

Štartnina:

10 EUR

Start:

 

19:00

Zbirno mesto: Vojašnica na rudnem polju

Parkiranje na Rudnem polju

 

 

Karta: Pokljuka Rudno polje

Standard: Ski-O
št. karte: 3
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Dušan Petrovič
Merilo: 1:7500
Stanje: 2010
Površina: 4.45km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem OT

julij

sobota, 20. 7. 2019
Koruzni labirint - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 in WRE - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij