Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL6 - Božična tekma (nedelja, 23. 12. 2012)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj:
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: pero.tusar@gmail.com

Razpis

 

Kraj in datum: Cerkno, 23.12.2012
Tip tekmovanja: orientacijski tek, skrajšana srednja razdalja, ZL (zimska liga)

Vodja tekmovanja: Peter Tušar in Manca Cvek

Traser: Emil Kacin

Zbirališče: pred hotelom Cerkno

Prvi start: 18.30 (startna lista ne bo objavljena in bo oblikovana ob prihodu tekmovalcev, start bo možen do 19.15)

Kategorije in proge:

  • A    3000m   (večinoma urban teren, delček odprt)
  • B    2000m   (večinoma urban teren, delček odprt)
  • C    1200m   (urban teren)

Štartnina in prijave:

  • 3 EUR (prijave do sobote 22.12 do 18. ure.), po tem datumu 50% več (v primeru prostih mest)
  • mladinci OK Azimut (do vključno M/Ž18) v primeru pravočasne prijave brezplačno, sicer 2 EUR

Prijave na pero.tusar@gmail.com

Nagrade:

  • simbolične nagrade za prve tri v vsaki kategoriji
  • POKAL za tekmovalca, ki prehiti večkratnega zmagovalca IZTOKA ROJCA (v primeru čudeža, da g. Rojca prehiti več tekmovalcev pokal prejme samo najhitrejši)

Perforiranje in merjenje časa: klasično

 

Karta: Cerkno 2

Standard: ISSOM
št. karte: 147
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Klemen Kenda
Merilo: 1:5000
Stanje: IX. 2005
Površina: 0.77km2

Mestna karta v ISSOM standardu. Karta zajema območje, ki je bilo izrisano v ISOM standardu že na karti št. 21 Cerkno iz leta 1992.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 6. 6. 2020
Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hum
nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija