Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Cerkno Cup - WRE in SOL 6 (sobota, 19. 7. 2014)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Lome
Tip: IOF
Razdalja: srednja
Sodnik: Boris Bauman

WWW: http://www.cerkno-cup.com/index.php?id=7

Razpis

 

Slovenska orientacijska liga (SOL 6) in WRE – srednje razdalje

 

Organizator:                      Orientacijski klub AZIMUT

Datum:                                sobota 19.7.2014

Vodja tekmovanja:        Igor Bončina

Traser:                                 Klemen Kenda

Sodnik OZS:                       Boris Bauman

Zbirališče:                          Črni vrh nad Idrijo,

Karta:                                   Lome 1 : 10000, E 5 m, stanje junij 2014

Vrsta terena:                    kraški gozd, vrtačasto, deloma zaraščeno

Kategorije:                         za SOL: M/Ž10,M/Ž12, M/Ž14, M/Ž16, M/Ž18, , M21E, M/Ž 21A, M/Ž21B, M/Ž35, M45, M50, M55,

ostale: M/Ž20, Ž12E, Ž45, Ž55, M60, M/Ž 65, M7 0 začetniki (BEG), odprta (OPEN: easy or expert or intermediate), otroška (KIDS)

V primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategorije združevali v skladu s pravilnikom.

 

Prijave:                               http://www.orienteeringonline.net/ do 6. 7. 20124

Kasnejše prijave so možne do zapolnitve prostih mest 150%startnini.

Prijave v začetniško in OPEN kategorijo so možne na dan tekmovanja ob redni startnini. Vse ostale informacije na mckladu@gmail.com

Vsaka sprememba po objavi štartne liste (ime, čip, štartni čas, kategorija...) se zaračuna 5 € po tekmovalcu!

Sistem za merjenje časa: SportIdent

Startnina:                           za članske in mladinske kategorije (vključno z M/Ž16): 10 €

za ODPRTO in kategorije do vključno MŽ12: 8€

za OTROŠKO IN ZAČETNIŠKO: 6€

izposoja čipa SportIdent: 5 €

Prvi štart:                           11:00

Zaključek tekmovanja:                 15:00

Start:                                    Start bo od Cilja oddaljen približno 1,9 km,

Opozorilo:                          Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Ostale inf.                          http://www.cerkno-cup.com/

Karta: Lome

Standard: ISOM
št. karte: 257
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Mile Stevanović
Merilo: 1:10000
Stanje: VII.2014
Površina: 1.65km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

april

sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PRESTAVLJENO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 31. 5. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

ponedeljek, 12. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong