Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Rezultati

Rezultati

Rezulrati OT (SOL in DP) / 2003

december

nedelja, 14. 12. 2003
Koper, OSL2 - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

oktober

sobota, 25. 10. 2003
JV Pokal, SOL6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 12. 10. 2003
Lome, OLP7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 4. 10. 2003
Ig, šolsko prvenstvo - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 4. 10. 2003
Ig, DP - šprint - sprint
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

september

nedelja, 7. 9. 2003
Novi Svet, OLP6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

avgust

sobota, 23. 8. 2003
Magnus Cup - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

julij

petek, 18. 7. 2003
Orienteering Online Cup - srednja
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

junij

nedelja, 22. 6. 2003
OLP4, KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Godovič
sobota, 14. 6. 2003
Toško čelo, SOL4, DP - srednja
Orientacijski klub Ursus
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 7. 6. 2003
Pokal Škofje Loke - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

maj

nedelja, 25. 5. 2003
Soriška Planina, DP - štafeta
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Soriška Planina
sobota, 24. 5. 2003
Soriška Planina, DP - dolga
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij
Soriška Planina
nedelja, 18. 5. 2003
Črni Vrh, OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

četrtek, 15. 5. 2003
Prvenstvo univerze - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 11. 5. 2003
Rakitna, OSL8 - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 10. 5. 2003
Kvalifikacije - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

torek, 6. 5. 2003
Prvenstvo ljubljanske univerze - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

april

nedelja, 20. 4. 2003
Rožnik, OSL7 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 12. 4. 2003
Prvenstvo štajerske, SOL2 - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 6. 4. 2003
Crngrob, OSL6 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

marec

sobota, 22. 3. 2003
Ilirska Bistrica, DP - ultra dolga
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

sobota, 8. 3. 2003
Lipica Open, SOL1 - srednja
EOL d.o.o.
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 2. 3. 2003
Ajdovščina, OLP1 - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

februar

nedelja, 16. 2. 2003
Novi svet, OSL5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

nedelja, 2. 2. 2003
Udin boršt, OSL4 - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij

januar

nedelja, 12. 1. 2003
Zadvorski hrib, OSL3 - srednja
-
WWWRezultatiVmesni časiSplitsBrowserRouteGadgetVeč informacij


Leto: 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1993 | 1786 | 1781 | 0

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018