Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 2 - srednja

AŠZ Gaja, Mavhinje, 6. 4. 2014

Začetniki (km / m / KT)

1.Stefano Pasquini GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:10:49+00:00
2.Carlo Pavan A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:13:32+02:43
3.Tea Isler PUNTO K ORIENTEERING ASD00:15:15+04:26
4.Daniele Ferrante A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI00:15:25+04:36
5.Carlo Giacometti SSD Gaja - Sezione Orientamento00:15:49+05:00
6.Erika Ferluga PUNTO K ORIENTEERING ASD00:17:36+06:47
7.Sean Considine A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:18:01+07:12
8.Isabella Guaragno A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:18:42+07:53
9.Mario Bertoni ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:18:52+08:03
10.Erica Gamba GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:18:54+08:05
11.Mojca Kunc OK TIVOLI00:19:08+08:19
12.Blazka Rupnik OK AZIMUT00:19:33+08:44
13.Roberto Covacich SSD Gaja - Sezione Orientamento00:19:35+08:46
14.Biserka Ledinsek NO CLUB00:19:59+09:10
15.Ambra Ive PUNTO K ORIENTEERING ASD00:20:03+09:14
16.Nea Erzen OK AZIMUT00:20:18+09:29
17.Blaz Bone PD AJDOVSCINA00:20:36+09:47
18.Pia Dobravec OK AZIMUT00:21:06+10:17
19.Federica Visintin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:21:44+10:55
20.Nicolas Virno ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:21:48+10:59
21.Elisabetta Chiozzotto C.S.I. ORIENTEERING TREVISO00:21:58+11:09
22.Riccardo Taffarello A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI00:22:24+11:35
23.Kathleen Considine A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:22:52+12:03
24.Alessandro Mosca GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:23:16+12:27
25.Francesco Quaiat PUNTO K ORIENTEERING ASD00:23:30+12:41
26.Claudia Gaion ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:24:17+13:28
27.Renata Damiani SSD Gaja - Sezione Orientamento00:24:18+13:29
28.Pierpaolo Poldrugo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:24:33+13:44
29.Aris Mazzarino ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:24:35+13:46
30.Oriana Cudicio FRIULI MTB &00:24:52+14:03
31.Giancarlo Pasquotto GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:25:10+14:21
32.Furia Sara Di IKP00:25:31+14:42
33.Jernej Antonic SSD Gaja - Sezione Orientamento00:26:23+15:34
34.Lisa Rivetta A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:26:25+15:36
35.Petra Antonic SSD Gaja - Sezione Orientamento00:27:34+16:45
36.Noam Lenarduzzi A.S.D. ORIENTEERING SCHOOL FRIULI - O.S.F.00:27:43+16:54
37.Valentina Catarin C.S.I. ORIENTEERING TREVISO00:28:16+17:27
38.Lisa Ruby GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:28:18+17:29
39.Sara Fucka PD AJDOVSCINA00:28:25+17:36
40.Daniela Boselli GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:28:41+17:52
41.Barbara Boschetti A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:29:17+18:28
42.Maria Cristina D'orlando FRIULI MTB &00:29:27+18:38
43.Al Faed Siddque PUNTO K ORIENTEERING ASD00:31:35+20:46
44.Rubem Vladilo SSD Gaja - Sezione Orientamento00:31:57+21:08
45.Thomas Bosa A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:32:40+21:51
46.Elena Fratini A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:33:39+22:50
47.Cristiana Comelli SSD Gaja - Sezione Orientamento00:34:17+23:28
48.Fontana Michela Fabro SSD Gaja - Sezione Orientamento00:34:55+24:06
49.Enrico Tracanzan SSD Gaja - Sezione Orientamento00:36:00+25:11
50.Manuel Ferfoglia SSD Gaja - Sezione Orientamento00:36:05+25:16
51.Ruben Balbi PUNTO K ORIENTEERING ASD00:36:20+25:31
52.Giudice Dora Lo SSD Gaja - Sezione Orientamento00:37:14+26:25
53.Ilaria Sossi SSD Gaja - Sezione Orientamento00:37:33+26:44
54.Gaia Bensi PUNTO K ORIENTEERING ASD00:37:53+27:04
55.Elisabetta Perin SSD Gaja - Sezione Orientamento00:39:12+28:23
56.Glauco Cesar SSD Gaja - Sezione Orientamento00:40:59+30:10
57.Manuela Margiore ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:47:21+36:32
58.Alice Quaiat PUNTO K ORIENTEERING ASD00:53:23+42:34
59.Mergim Mazreku PD AJDOVSCINA01:01:25+50:36
60.Debora Corso A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:02:57+52:08
61.Alina Lovrecic SSD Gaja - Sezione Orientamento01:09:20+58:31
62.Mia Lombroso PUNTO K ORIENTEERING ASD01:18:48+67:59
Jacopo Zuzek SSD Gaja - Sezione OrientamentoMP+ --:--
Paolo Pradolin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOMP+ --:--
Mohammed Mohammed Nadhim GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--
Marco Dreossi PUNTO K ORIENTEERING ASDMP+ --:--
Ismael Dumutu GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--

M10 (km / m / KT)

1.Goran Polojaz SSD Gaja - Sezione Orientamento00:08:35+00:00
2.Alessandro Rivetta A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:09:23+00:48
3.Domen Petrovic OK POLARIS00:09:35+01:00
4.Giorgio Cereser CORIVORIVO ORIENTEERING ASD00:09:41+01:06
5.Luka Anderluh OK POLARIS00:10:16+01:41
6.Matevz Kunc OK TIVOLI00:10:52+02:17
7.Luka Seljak OK KOMENDA00:11:52+03:17
8.Turk Martin Hladky SKOFJELOSKI ORIENTACIJSKI KLUB00:15:09+06:34
9.Ziga Grof OK AZIMUT00:15:11+06:36
10.Alexander Bosa A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:16:58+08:23
11.Daniel Chiocca GRUPPO OR. CAI MONFALCONE00:22:44+14:09

M12 (km / m / KT)

1.Erik Gregorc OK KOMENDA00:13:39+00:00
2.Luca Fontanot PUNTO K ORIENTEERING ASD00:13:59+00:20
3.Filip Petrovic OK POLARIS00:15:30+01:51
4.Alberto Ales A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:17:16+03:37
5.Diego Guaragno A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:21:33+07:54
6.Davide Carlomagno A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:25:31+11:52
7.Alessio Bernardi PUNTO K ORIENTEERING ASD00:26:46+13:07
8.Federico Diminich PUNTO K ORIENTEERING ASD00:42:01+28:22
9.Alessio Jerman ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:48:10+34:31
10.Andrej Lakovic A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:48:39+35:00
11.Francesco Bortuzzo A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:52:47+39:08
12.Simone Bortuzzo A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:01:32+47:53
13.Gabriele Giovanni Fino PUNTO K ORIENTEERING ASD01:14:04+60:25
Federico Piccin ORIENTEERING TARZO A.S.D.MP+ --:--
Kristjan Kalc SSD Gaja - Sezione OrientamentoMP+ --:--
Luca Geo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--

M14 (km / m / KT)

1.Alberto Bazan C.S.I. ORIENTEERING TREVISO00:25:36+00:00
2.Zan Ravnikar OK KOMENDA00:25:37+00:01
3.Matic Blaz OK KOMENDA00:29:43+04:07
4.Giulio Pipolo SSD Gaja - Sezione Orientamento00:29:50+04:14
5.Gabriele Padrini A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:31:14+05:38
6.Marco Tonetto ORIENTEERING TARZO A.S.D.00:32:27+06:51
7.Elia Andrighetti A.S.D. FONZASO00:35:02+09:26
8.Giacomo Fabbro A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:37:13+11:37
9.Luca D'innocente A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:40:50+15:14
10.Marco Cimarosti A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:44:33+18:57
11.Matic Soban PD AJDOVSCINA00:44:49+19:13
12.Gregor Kunc OK TIVOLI00:46:39+21:03

M16 (km / m / KT)

1.Erik Nielsen ORIENTEERING TARZO A.S.D.00:28:11+00:00
2.Matej Skarabot OK POLARIS00:32:43+04:32
3.Matias Scarton A.S.D. FONZASO00:34:11+06:00
4.Mattia Mondin A.S.D. FONZASO00:34:43+06:32
5.Lorenzo Bazan C.S.I. ORIENTEERING TREVISO00:35:26+07:15
6.Jan Salamum OK POLARIS00:36:31+08:20
7.Mark Bogataj OK AZIMUT00:40:07+11:56
8.Alessandro Pradolin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:51:38+23:27
9.Nicola Bernardi A.S.D. MARENO ORIENTEERING00:52:49+24:38
10.Leonardo Bonfiglioli SSD Gaja - Sezione Orientamento00:53:38+25:27
11.Francesco Gulic SSD Gaja - Sezione Orientamento01:01:44+33:33
12.Jernej Vidali SSD Gaja - Sezione Orientamento01:07:39+39:28
13.Gasper Rejec OK AZIMUT01:19:29+51:18
14.Andrea Lorenzato A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA01:27:54+59:43
15.Michele Cambruzzi A.S.D. FONZASO01:37:08+68:57
16.Sebastiano Valente PUNTO K ORIENTEERING ASD01:42:19+74:08
Aljosa Pogacar OK KOMENDAMP+ --:--

M18 (km / m / KT)

1.Zan Luka Sumecki OK TIVOLI00:34:34+00:00
2.Peter Tusar OK AZIMUT00:35:48+01:14
3.Brenno Pastó A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA00:37:29+02:55
4.Luisa Andraz De SSD Gaja - Sezione Orientamento00:39:32+04:58
5.Alessio Brandolese A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA00:46:12+11:38
6.Marco Pavan A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:53:25+18:51
7.Blaz Petrovic OK POLARIS00:56:18+21:44
8.Francesco Mazzer ORIENTEERING TARZO A.S.D.01:08:57+34:23
9.Matic Mocnik OK AZIMUT01:13:46+39:12
10.Aljaz Pavsic OK AZIMUT01:15:19+40:45
11.Alex Gretti A.S.D. FONZASO01:15:35+41:01
12.Anze Hadalin OK AZIMUT01:26:19+51:45
13.Pietro Beccherle ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA02:12:40+98:06
Michele Bertelle A.S.D. FONZASOMP+ --:--

M20 (km / m / KT)

1.Loris Gioele D'errico ORIENTEERING TARZO A.S.D.00:58:19+00:00
2.Paride Grava ORIENTEERING DOLOMITI00:58:48+00:29
3.Alessandro Cecon FRIULI MTB &01:01:57+03:38
4.Dino Fonda GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:03:53+05:34
5.Marco Canteri ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA01:36:16+37:57
6.Diego Ruzzier PUNTO K ORIENTEERING ASD01:43:49+45:30
Virgil Kos OK TIVOLIMP+ --:--
Peter Granger Henderson GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--

M35 (km / m / KT)

1.Gregor Anderluh OK POLARIS00:47:03+00:00
2.Janez Pretnar KAMNISKI ORIENTACIJSKI KLUB00:50:10+03:07
3.Dusan Petrovic OK POLARIS00:51:22+04:19
4.Alessandro Pacasso SCI CLUB UDINE A.S.D.00:51:58+04:55
5.Klemen Kenda OK AZIMUT00:52:59+05:56
6.Ales Poljansek OK AZIMUT00:54:06+07:03
7.Blaz Kolner OK KOMENDA00:54:49+07:46
8.Tomaz Grof OK AZIMUT00:55:02+07:59
9.Luca Stringher A.S.D. MARENO ORIENTEERING00:55:51+08:48
10.Miro Salamum OK POLARIS00:58:35+11:32
11.Janez Cimerman OK AZIMUT01:01:38+14:35
12.Cristian Bellotto A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA01:02:06+15:03
13.Valter Foski OK POLARIS01:04:21+17:18
14.Peter Ferluga SSD Gaja - Sezione Orientamento01:06:10+19:07
15.Uros Petrovic OK POLARIS01:08:16+21:13
16.Mauro Sergas PUNTO K ORIENTEERING ASD01:08:46+21:43
17.Luca Ruini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:11:58+24:55
18.Iztok Rojc OK POLARIS01:12:02+24:59
19.Cristian Taffarello A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:13:47+26:44
20.Andrea Bernardi PUNTO K ORIENTEERING ASD01:14:14+27:11
21.Andrea Foschian A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:15:43+28:40
22.Stefano Collodet FRIULI MTB &01:16:41+29:38
23.Enrico Piva A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA01:20:37+33:34
24.Piero Giudici ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:24:32+37:29
25.Robert Benko OK POLARIS01:25:43+38:40
26.Daniele Fontanot PUNTO K ORIENTEERING ASD01:27:45+40:42
27.Enrico Ferigutti A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:31:46+44:43
28.Maurizio Allocco A.S.D. MARENO ORIENTEERING02:06:36+79:33
29.Giorgio Cambruzzi A.S.D. FONZASO02:25:47+98:44
Cristiano Colombo A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOMP+ --:--
Ariano Gon GRUPPO OR. CAI MONFALCONEMP+ --:--
Paolo Lakovic A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGOMP+ --:--
Albino Moret A.S.D. MARENO ORIENTEERINGMP+ --:--

M45 (km / m / KT)

1.Andrea Rivetta A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:44:21+00:00
2.Silvij Mocnik OK AZIMUT00:44:50+00:29
3.Ales Zupan OK POLARIS00:48:45+04:24
4.Marco Brandolese A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA00:49:21+05:00
5.Gianluca Leoni SSD Gaja - Sezione Orientamento00:49:43+05:22
6.Miha Skarabot OK POLARIS00:50:30+06:09
7.Stefano Zonato ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA00:51:14+06:53
8.Elvio Cereser CORIVORIVO ORIENTEERING ASD00:52:26+08:05
9.Luca Crespan OK Montello ASD00:53:16+08:55
10.Valter Giovanelli ORIENTEERING DOLOMITI00:59:44+15:23
11.Livio Predonzani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:00:43+16:22
12.Igor Boncina OK AZIMUT01:01:25+17:04
13.Ivan Boyadzhiev MOK01:04:02+19:41
14.Enrico Cignini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:05:49+21:28
15.Ales Borstnik OK TIVOLI01:06:32+22:11
16.Roman Sladic PERMNANDELIC TRBOVLJE01:07:37+23:16
17.Luisa Marko De SSD Gaja - Sezione Orientamento01:11:57+27:36
18.Paolo Daniele Viviani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:12:46+28:25
19.Flavio Mattioni A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:14:57+30:36
20.Ivan Mrak OK AZIMUT01:16:33+32:12
21.Vojko Kacin OK AZIMUT01:17:53+33:32
22.Ales Cerin OK TIVOLI01:22:08+37:47
23.Sandro Favia A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:24:12+39:51
24.Fiorenzo Ruzzier SSD Gaja - Sezione Orientamento01:27:10+42:49
25.Pavel Rejec OK AZIMUT01:39:59+55:38
26.Giulio Ceccone PUNTO K ORIENTEERING ASD01:51:05+66:44
27.Davide Budicin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO02:28:46+104:25
Enzo Bassi FRIULI MTB &MP+ --:--
Luca Riccardo De PUNTO K ORIENTEERING ASDMP+ --:--
Daniele Bertelle A.S.D. FONZASOMP+ --:--
Mauro Clemente SSD Gaja - Sezione OrientamentoMP+ --:--
Lado Draksler PERMNANDELIC TRBOVLJEMP+ --:--
Samo Gjerek PERMNANDELIC TRBOVLJEMP+ --:--

M55 (km / m / KT)

1.Cesare Tarabocchia GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:46:53+00:00
2.Giorgio Ghersi ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:55:03+08:10
3.Enzo Pegorer C.S.I. ORIENTEERING TREVISO00:56:56+10:03
4.Armando Martignago OK Montello ASD00:58:45+11:52
5.Roberto Cereatti FRIULI MTB &01:02:47+15:54
6.Paolo Campagner A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:03:18+16:25
7.Vlado Sedej OK AZIMUT01:06:20+19:27
8.Mark Sylvester GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:08:58+22:05
9.Gianfranco Siega SSD Gaja - Sezione Orientamento01:09:14+22:21
10.Walter Peraro ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA01:09:17+22:24
11.Gian Pietro Mazzeni A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:14:18+27:25
12.Janko Lapajne OK AZIMUT01:15:01+28:08
13.Adriano Wendler SCI CLUB UDINE A.S.D.01:18:49+31:56
14.Marco Furlan VITTORIENT01:22:21+35:28
15.Alessandro Ciriani FRIULI MTB &01:32:05+45:12
16.Francesco Catarin C.S.I. ORIENTEERING TREVISO01:34:30+47:37
17.Antonio Perazzolo A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:36:58+50:05
18.Antonino Corredig A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:44:59+58:06
19.Franco Gelsomino ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:50:19+63:26
Marco Ongaro U.S. PRIMIERO A.S.D.MP+ --:--
Fulvio Lenarduzzi A.S.D. ORIENTEERING SCHOOL FRIULI - O.S.F.MP+ --:--

M65 (km / m / KT)

1.Giancarlo Gozzer ORIENTEERING CREA ROSSA A.S.D.00:42:23+00:00
2.Nicolň Zuffi A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:45:07+02:44
3.Giusto Almerigogna SSD Gaja - Sezione Orientamento01:23:29+41:06
4.Rolando Mattiuzzo A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:27:47+45:24

M21E (km / m / KT)

1.Emiliano Corona G.S. FORESTALE00:39:15+00:00
2.Ivan Ml Boyadzhiev MOK00:40:49+01:34
3.Jan Dovc OK TIVOLI00:42:29+03:14
4.Jure Zmrzlikar OK KOMENDA00:42:52+03:37
5.Jernej Zorman OK KOMENDA00:44:33+05:18
6.Benoit Rauturier A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI00:46:19+07:04
7.Andrej Borstnik OK TIVOLI00:53:21+14:06
8.Michele Franco A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA00:53:29+14:14
9.Alessandro Giacchetto A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:57:19+18:04
10.Bostjan Cerin OK TIVOLI00:57:23+18:08
11.Vid Bogovic OK BREZICE00:57:33+18:18
12.Denis Kokelj KAMNISKI ORIENTACIJSKI KLUB00:58:14+18:59
13.Matteo Zoppč PANDA ORIENTEERING VALS. A.S.D.00:58:45+19:30
14.Uros Buric OK RJZ VELENJE00:59:02+19:47
15.Noni Enrico De ORIENTEERING TARZO A.S.D.00:59:52+20:37
16.Vallier Edoardo De A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA01:00:28+21:13
17.Tibor Mrak OK AZIMUT01:00:47+21:32
18.Michele Cera A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA01:00:52+21:37
19.Nicola Pilotto A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:01:54+22:39
20.Leon Kropivsek MOK01:03:16+24:01
21.Leonardo Scapin ORIENTEERING TARZO A.S.D.01:05:15+26:00
22.Janez Elija Kos OK TIVOLI01:12:46+33:31
23.Ivo Kete PD AJDOVSCINA01:13:21+34:06
24.Stanko Cufer PD AJDOVSCINA01:14:14+34:59
25.Aljaz Borstnik OK TIVOLI01:16:56+37:41
26.Aljaz Cerne OK TIVOLI01:19:04+39:49
27.Valentin Erzen OK AZIMUT01:20:34+41:19
28.Lorenzo Bartulovich SSD Gaja - Sezione Orientamento01:22:34+43:19
29.Michael Tremul PUNTO K ORIENTEERING ASD01:28:49+49:34
30.Nejc Mocnik OK AZIMUT01:33:04+53:49
31.Daniele Martignago OK Montello ASD01:33:10+53:55
32.Elio Golja OK POLARIS01:38:36+59:21

M21B (km / m / KT)

1.Boris Erzen SKOFJELOSKI ORIENTACIJSKI KLUB00:42:52+00:00
2.Edoardo Tona ORIENTEERING TARZO A.S.D.00:43:55+01:03
3.Luka Plavcak SKOFJELOSKI ORIENTACIJSKI KLUB00:44:18+01:26
4.Janez Sumecki NO CLUB00:45:45+02:53
5.Michele Cafagna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:46:46+03:54
6.Antenore Bartulovich SSD Gaja - Sezione Orientamento00:49:11+06:19
7.Vladan Vukajlovic OK AZIMUT00:49:56+07:04
8.Marko Germani SSD Gaja - Sezione Orientamento00:50:32+07:40
9.Blaz Kovcic OK AZIMUT00:51:56+09:04
10.Matteo Sturni ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:52:01+09:09
11.Davide Chiocca GRUPPO OR. CAI MONFALCONE00:52:48+09:56
12.Davide Umari SSD Gaja - Sezione Orientamento00:53:27+10:35
13.Marco Leoni SSD Gaja - Sezione Orientamento00:53:31+10:39
14.Paolo Jerman ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:53:55+11:03
15.Valter Martignago OK Montello ASD00:56:37+13:45
16.Borut Seljak OK KOMENDA00:57:21+14:29
17.Narek Galstyan GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:01:24+18:32
18.Guido Parteli A.S.D. FONZASO01:06:19+23:27
19.Giulio Barelli GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:06:49+23:57
20.Tigran Aslanyan GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:07:13+24:21
21.Alexander Wolfger GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:12:28+29:36
22.Sebastjan Jemec GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:13:30+30:38
23.Vanny Cimarosti A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:16:16+33:24
24.Staso Turk SKOFJELOSKI ORIENTACIJSKI KLUB01:26:53+44:01
25.Pierpaolo Piccin ORIENTEERING TARZO A.S.D.01:31:11+48:19
26.Puppo Igor Del GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:53:34+70:42

W10 (km / m / KT)

1.Giada Corso A.S.D. FONZASO00:11:45+00:00
2.Nastja Ferluga SSD Gaja - Sezione Orientamento00:15:00+03:15
3.Silvia Ferigutti A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:15:39+03:54
4.Stella Cignini PUNTO K ORIENTEERING ASD00:17:06+05:21

W12 (km / m / KT)

1.Nika Ravnikar OK KOMENDA00:12:33+00:00
2.Ana Pia Pogacar OK KOMENDA00:14:49+02:16
3.Elisa Cafagna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:16:12+03:39
4.Katarina Anderluh OK POLARIS00:17:48+05:15
5.Iris Colombo A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:18:25+05:52
6.Luisa Veronika De SSD Gaja - Sezione Orientamento00:20:01+07:28
6.Francesca Cereser CORIVORIVO ORIENTEERING ASD00:20:01+07:28
8.Giulia Rossi A.S.D. FONZASO00:20:22+07:49
9.Joshna Pipolo SSD Gaja - Sezione Orientamento00:20:26+07:53
10.Neza Zupan OK POLARIS00:24:15+11:42
11.Emma Caruso PUNTO K ORIENTEERING ASD00:24:21+11:48
12.Gaia Ferrante A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI00:28:59+16:26
Maria Viviani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--

W14 (km / m / KT)

1.Laura Giovanelli ORIENTEERING DOLOMITI00:27:36+00:00
2.Zala Zavrl OK KOMENDA00:29:46+02:10
3.Luisa Tjasa De SSD Gaja - Sezione Orientamento00:39:33+11:57
4.Nika Poljansek OK AZIMUT00:42:01+14:25
5.Ana Salamum OK POLARIS00:43:51+16:15
6.Clelia Filesi A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI00:44:08+16:32
7.Sara Mondin A.S.D. FONZASO00:44:43+17:07
8.Rebeka Dovc OK TIVOLI00:54:08+26:32

W16 (km / m / KT)

1.Brina Foski OK POLARIS00:32:52+00:00
2.Marjeta Lipuzic OK KOMENDA00:35:14+02:22
3.Michela Jerman ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:35:53+03:01
4.Monika Ravnikar OK KOMENDA00:36:12+03:20
5.Jenny Mies A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:37:35+04:43
6.Anja Humar OK AZIMUT00:51:34+18:42
7.Melania Tinelli A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI00:55:05+22:13
8.Giulia Bernardi PUNTO K ORIENTEERING ASD00:59:44+26:52
9.Lara Gantar OK AZIMUT01:00:22+27:30
10.Silvia Favia A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:01:48+28:56
11.Cecilia Nardi A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:06:19+33:27
12.Petra Trcek OK AZIMUT01:12:33+39:41
13.Emy Michelin A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:13:38+40:46

W18 (km / m / KT)

1.Anna Giovanelli ORIENTEERING DOLOMITI00:50:31+00:00
2.Marta Scapin ORIENTEERING TARZO A.S.D.01:02:04+11:33
3.Vallier Rugiada De A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA01:02:19+11:48
4.Silvia Minella A.S.D. FONZASO01:02:51+12:20
5.Irene Cibin PUNTO K ORIENTEERING ASD01:12:09+21:38
6.Eva Casagrande OK TIVOLI01:14:01+23:30
7.Ema Radovan OK POLARIS01:20:19+29:48
8.Lisa Salaris ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:27:49+37:18

W35 (km / m / KT)

1.Anka Kuzmin A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:54:47+00:00
2.Chiara Sepin SSD Gaja - Sezione Orientamento00:57:36+02:49
3.Marika Mattiuzzo A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:01:14+06:27
4.Elena Margiore ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:14:08+19:21
5.Irma Pretnar KAMNISKI ORIENTACIJSKI KLUB01:16:16+21:29
6.Serena Zacchigna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:16:43+21:56
7.Maria Elena Simonelli A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:21:01+26:14
8.Sara Gaion ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:23:17+28:30
Chiara Daniel OK Montello ASDMP+ --:--
Stefania Chialchia SCI CLUB UDINE A.S.D.MP+ --:--

W45 (km / m / KT)

1.Cristina Grabar U.S. PRIMIERO A.S.D.00:55:10+00:00
2.Marirosa Hechich A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:55:11+00:01
3.Maria Pia Virgolini ORIENTEERING TARZO A.S.D.01:06:06+10:56
4.Antonella Mantovani SCI CLUB UDINE A.S.D.01:18:57+23:47
5.Valentina Valdetara A.S.D. FONZASO01:20:27+25:17
6.Cristina Ruini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:21:50+26:40
7.Lorenzi Simonetta De A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:27:10+32:00
8.Monica Perissinotto A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:37:37+42:27
9.Draksler Ursa Mrak PERMNANDELIC TRBOVLJE02:31:04+95:54
10.Mateja Gjerek PERMNANDELIC TRBOVLJE02:33:05+97:55

W55 (km / m / KT)

1.Francesca Guarato A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA00:25:11+00:00
2.Patrizia Bordin A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI00:27:15+02:04
3.Morena Mariotto A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI00:31:30+06:19
4.Annamaria Abram ORIENTEERING CREA ROSSA A.S.D.00:34:25+09:14
5.Pierina Vendrame ORIENTEERING TARZO A.S.D.00:40:18+15:07
6.Flavia Costa VITTORIENT00:44:26+19:15
7.Marisa Ferro A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:50:05+24:54
8.Donatella Gratton GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:17:38+52:27

W21A (km / m / KT)

1.Mojca Flerin KAMNISKI ORIENTACIJSKI KLUB00:44:33+00:00
2.Nusa Jeram OK AZIMUT00:53:48+09:15
3.Ajda Flasker OK KOMENDA00:55:28+10:55
4.Clizia Zambiasi A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:58:51+14:18
5.Borstnik Ana Pribakovic OK TIVOLI01:00:25+15:52
6.Ursa Tomazin OK AZIMUT01:01:44+17:11
7.Camilla Scolini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:05:47+21:14
8.Jona Mirnik OK KOMENDA01:06:26+21:53
9.Federica Anedda A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:07:11+22:38
10.Alessia Ciriani FRIULI MTB &01:07:56+23:23
11.Tajda Foski OK POLARIS01:08:14+23:41
12.Nicole Anedda A.S.D. ORIENTEERING G. GALILEI01:16:42+32:09
13.Sabrina Romano A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:23:24+38:51
14.Irene Saggin A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA01:26:14+41:41
15.Suzana Drevensek KAMNISKI ORIENTACIJSKI KLUB01:29:44+45:11
16.Arianna Ridolfo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:36:44+52:11
17.Margherita Ruzzier PUNTO K ORIENTEERING ASD01:48:41+64:08

W21B (km / m / KT)

1.Turk Lea Hladky SKOFJELOSKI ORIENTACIJSKI KLUB00:26:36+00:00
2.Lidija Hribar KAMNISKI ORIENTACIJSKI KLUB00:28:42+02:06
3.Ana Plavcak SKOFJELOSKI ORIENTACIJSKI KLUB00:32:10+05:34
4.Lorenza Pravato SSD Gaja - Sezione Orientamento00:41:28+14:52
5.Marjana Rejec OK AZIMUT00:44:29+17:53
6.Teresa Torresan C.S.I. ORIENTEERING TREVISO00:44:42+18:06
7.Seljak Alenka Vuga OK KOMENDA00:48:11+21:35
8.Barbara Kmetec KAMNISKI ORIENTACIJSKI KLUB00:50:13+23:37
9.Antonella Sinigaglia SSD Gaja - Sezione Orientamento00:50:33+23:57
10.Marina Delise ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:58:55+32:19
11.Ivana Zago GRUPPO OR. CAI MONFALCONE00:59:22+32:46
12.Marija Kovac PD AJDOVSCINA01:00:31+33:55
13.Antonella Pacieri ORIENTEERING DOLOMITI01:03:45+37:09
14.Monte Tiziana De GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:04:37+38:01
15.Molin Paola Dal A.S.D. EREBUS ORIENTAMENTO VICENZA01:24:55+58:19
16.Lucia Zacchigna GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:35:09+68:33