Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Prvenstvo notranjske - SOL 3 - dolga

Orientacijski klub Polaris, Dobravlje na Krasu, 13. 4. 2014

M10 (1.63km / m / 6KT)

1Luka AnderluhOK Polaris 12:20+00:00
2Martin JevševarOKB 14:14+01:54
3Domen PetrovičOK Polaris 14:55+02:35
4Luka SeljakOK Komenda 19:06+06:46
5Martin Hladky TurkŠOK 63:15+50:55
Žiga GroffOK Azimut DNF+ --:--

M12 (1.99km / m / 9KT)

1Filip PetrovičOK Polaris 23:25+00:00
2Enej SmoleOK Polaris 34:54+11:29

M14 (2.69km / m / 11KT)

1Matic BlažOK Komenda 24:45+00:00
2Žan RavnikarOK Komenda 34:08+09:23
3Matjaz KavcicOK Komenda 36:55+12:10
4Peter ZupanOK Polaris 50:07+25:22
5Brin SmoleOK Polaris 71:54+47:09

M16 (4.42km / m / 13KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris 42:25+00:00
2Jan ŠalamunOK Polaris 46:16+03:51
3Aljoša PogačarOK Komenda 49:42+07:17
4Gašper RejecOK Azimut 50:17+07:52
5Gašper PetrovičOK Polaris 56:39+14:14
6Mark BogatajOK Azimut 58:36+16:11
7Juš SmoleOK Polaris 92:54+50:29

M18 (7.23km / m / 13KT)

1Blaž PetrovičOK Polaris 59:11+00:00
2Andraž De LuisaOK Azimut 63:59+04:48
3Aljaž PavšičOK Azimut 73:05+13:54
4Matic MočnikOK Azimut 78:12+19:01
5Anže HadalinOK Azimut 85:08+25:57

M21A (7.23km / m / 13KT)

1Aljosa PecarMOK 60:54+00:00
2Stanko ČuferPD Ajdovščina 62:05+01:11
3Vid Bogovič 68:15+07:21
4Rok MočnikOK Azimut 71:29+10:35
5Aljaž ČerneOK Tivoli 87:22+26:28
6Nejc MočnikOK Azimut 92:46+31:52
7Elio GoljaOK Polaris 95:24+34:30
Ivo KetePD Ajdovščina MP+ --:--

M21B (4.42km / m / 13KT)

1Luka PlavčakŠOK 52:44+00:00
2Blaž KovačičOK Azimut 53:34+00:50
3Borut SeljakOK Komenda 62:30+09:46
4Vladan VukajlovičOK Azimut 63:53+11:09
5Boris ErženŠOK 65:28+12:44
6Stašo TurkŠOK 76:20+23:36
7Janez ŠumečkiIndividual 81:30+28:46
Janez ZavrlOK Komenda MP+ --:--

M21E (12.15km / m / 25KT)

1Matjaž ŠtanfelRIS 81:56+00:00
2Peter TušarOK Azimut 84:29+02:33
3Jure ZmrzlikarOK Komenda 85:17+03:21
4Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 89:48+07:52
5Jan DovčOK Tivoli 91:13+09:17
6Ivan Boyadzhiev ml.MOK 92:25+10:29
7Rajko KračunOK Polaris 97:42+15:46
8Leon KropivšekMOK 108:51+26:55
9Andrej BorštnikOK Tivoli 113:19+31:23
10Virgil KosOK Tivoli 147:02+65:06
Aljaž BorštnikOK Tivoli DNF+ --:--
Jernej ZormanOK Komenda MP+ --:--
Janez Elija KosOK Tivoli MP+ --:--

M35 (7.23km / m / 13KT)

1Janez PretnarKamniški OK 51:29+00:00
2Boris BaumanMOK 58:23+06:54
3Dušan PetrovičOK Polaris 59:15+07:46
4Bojan JevševarOKB 60:18+08:49
5Iztok RojcOK Polaris 61:43+10:14
6Klemen KendaOK Azimut 64:05+12:36
7Miro ŠalamunOK Polaris 66:48+15:19
8Matej KostanjevecMOK 68:36+17:07
9Miran KolmanKamniški OK 69:40+18:11
10Janez CimermanOK Azimut 71:25+19:56
11Tomaž GroffOK Azimut 80:10+28:41
12Stanislav KustecMOK 80:28+28:59
13Andrej CimermanOK Polaris 81:04+29:35
14Uroš PetrovičOK Polaris 89:19+37:50
Blaž KölnerOK Komenda MP+ --:--

M45 (4.42km / m / 13KT)

1Aleš ZupanOK Polaris 40:42+00:00
2Silvij MočnikOK Azimut 40:54+00:12
3Igor BoncinaOK Azimut 47:24+06:42
4Damjan ČelikOK Azimut 53:11+12:29
5Marko De LuisaGAJA 55:43+15:01
6Vojko KacinOK Azimut 56:57+16:15
7Dušan SmoleOK Polaris 85:44+45:02

M50 (4.42km / m / 13KT)

1Georg PregartnerOLGDK 51:57+00:00
2Aleš ČerinOK Tivoli 52:33+00:36
3Roman SladičOKPT 55:50+03:53
4Pavel RejecOK Azimut 63:34+11:37

M55 (4.42km / m / 13KT)

1Vlado SedejOK Azimut 61:26+00:00
2Charles NelsonOK Azimut 64:56+03:30
3Janko LapajneOK Azimut 72:02+10:36

OTROŠKA (1.63km / m / 6KT)

1Oskar FoškiOK Polaris 21:06+00:00

REKREATIVNA (4.42km / m / 13KT)

1Tristan KofolOK Azimut 89:43+00:00

ZAČETNIŠKA (1.99km / m / 9KT)

1Ema Zaman GroffOK Azimut 32:12+00:00
2Urška Škafar NovakOK Tivoli 34:49+02:37
3Vital VatovecOK Polaris 46:47+14:35
4Biserka Ledinšek 49:55+17:43
5Borja SlamičPD Ajdovščina 51:00+18:48
6David ŠtorPD Ajdovščina 55:26+23:14
7Teo Kostanjevec 75:06+42:54
8Petra StojanOK Azimut 75:43+43:31
Blaž BonePD Ajdovščina MP+ --:--
Marinka Čerin MP+ --:--
Mergim MazrekuPD Ajdovščina DNF+ --:--
Jan MarcPD Ajdovščina MP+ --:--

Ž10 (1.63km / m / 6KT)

1Katja BaumanMOK 71:25+00:00

Ž12 (1.99km / m / 9KT)

1Ana Pia PogačarOK Komenda 24:06+00:00
2Neža ZupanOK Polaris 41:32+17:26
3Anja ŠkarabotOK Polaris 46:14+22:08
4Katarina Eva AnderluhOK Polaris 51:26+27:20
5Nika RavnikarOK Komenda 77:03+52:57

Ž14 (1.99km / m / 9KT)

1Zala ZavrlOK Komenda 20:59+00:00
2Daša HarejPD Ajdovščina 21:34+00:35
3Ana ŠalamunOK Polaris 24:54+03:55
4Nika PoljanšekOK Azimut 27:36+06:37
5Rebeka DovčOK Tivoli 42:12+21:13

Ž16 (2.69km / m / 11KT)

1Monika RavnikarOK Komenda 24:14+00:00
2Lara GantarOK Azimut 26:27+02:13
3Nina ČrnigojŠOK 32:32+08:18
4Marjeta LipužičOK Komenda 34:44+10:30
5Brina FoškiOK Polaris 36:58+12:44
6Pia DobravecOK Azimut 40:57+16:43
7Blažka RupnikOK Azimut 50:25+26:11
8Petra TrčekOK Azimut 58:18+34:04
9Tjaša KogovšekOK Azimut 65:51+41:37
Anja HumarOK Azimut MP+ --:--

Ž18 (4.42km / m / 13KT)

1Veronika BurgerOK Polaris 61:30+00:00
2Urša BegušOK Azimut 66:31+05:01
3Ema RadovanOK Polaris 75:52+14:22

Ž21A (7.23km / m / 13KT)

1Nuša JeramOK Azimut 65:15+00:00
2Mojca FlerinKamniški OK 65:33+00:18
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 67:57+02:42
4Ajda FlaškerOK Komenda 70:10+04:55
5Tajda FoškiOK Polaris 75:45+10:30
6Urša TomažinOK Azimut 87:21+22:06
7Jona MirnikOK Komenda 91:33+26:18
8Mojca FoškiOK Polaris 93:36+28:21
9Suzana DrevenšekKamniški OK 103:52+38:37

Ž21B (4.42km / m / 13KT)

1Lea Hladky TurkŠOK 45:35+00:00
2Lidija HribarKamniški OK 48:25+02:50
3Tina ZagorcKamniški OK 56:39+11:04
4Ana PlavčakŠOK 63:20+17:45
5Marjanca PoljanšekOK Azimut 74:14+28:39
6Katja JurcaOK Tivoli 78:01+32:26
7Delilah PregartnerOLGDK 79:33+33:58
8Valerija LovrecKamniški OK 83:29+37:54
9Barbara KmetecKamniški OK 85:02+39:27
10Katja KobentarKamniški OK 86:39+41:04
11Marjana RejecOK Azimut 98:32+52:57
Alenka ŠkarabotOK Polaris DNF+ --:--
Marija KovačPD Ajdovščina MP+ --:--

Ž35 (4.42km / m / 13KT)

1Anica HribarOKB 50:50+00:00
2Brigitte MagetOLGDK 58:39+07:49
3Alenka Vuga SeljakOK Komenda 64:30+13:40
4Irma PretnarKamniški OK 74:47+23:57
5Irena Hacin KölnerOK Komenda 105:52+55:02