Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Slovenia in 3 days - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Dobeno, 21. 6. 2014

M10 (1.1km / m / 8KT)

1Domen Petrovič OK Polaris0:09:22+00:00
2Gašper Zgonec OK Tivoli0:10:09+00:47
3Matevž Kunc OK Tivoli0:10:24+01:02
4Denis Gregorc OK Komenda0:12:23+03:01
5Luka Seljak OK Komenda0:22:05+12:43

M12 (1.1km / m / 9KT)

1Rasmus Fjordside Sävedalens AIK0:09:13+00:00
2Domen Kavčič OK Komenda0:11:00+01:47
3Rok Hernec OK Tivoli0:11:59+02:46
4Filip Petrovič OK Polaris0:12:36+03:23
5Svit Pestotnik Stres Carpe Diem0:13:53+04:40
6Erik Gregorc OK Komenda0:14:32+05:19
7Filip Grad OK Tivoli0:16:39+07:26
8Maj Jurij Miklavec OK Tivoli0:18:41+09:28
9Enej Smole OK Polaris0:25:43+16:30
10Elias Dobnik OLC Union Viktring0:45:35+36:22
Anže Mirtič OK KomendaMP+ --:--

M14 (1.8km / m / 10KT)

1Matic Blaž OK Komenda0:23:00+00:00
2Žan Ravnikar OK Komenda0:24:28+01:28
3Matjaz Kavcic OK Komenda0:34:43+11:43
4Gregor Kunc OK Tivoli0:36:44+13:44
5Martin Rode OK Komenda1:15:59+52:59
Jaka Grad OK TivoliMP+ --:--

M16 (2.3km / m / 10KT)

1Matej Škarabot OK Polaris0:27:53+00:00
2Jan Šalamun OK Polaris0:36:19+08:26
3Mark Bogataj OK Azimut0:38:03+10:10
4Gašper Petrovič OK Polaris0:40:16+12:23
5Aljoša Pogačar OK Komenda0:53:20+25:27
Juš Smole OK PolarisMP+ --:--

M18 (4.3km / m / 21KT)

1Rafael Dobnik OLC Union Viktring0:48:25+00:00
2Andraž De Luisa OK Azimut1:08:50+20:25
3Simon Stanonik OK Azimut1:21:29+33:04
4Matic Močnik OK Azimut1:51:51+63:26
ncBlaž Petrovič OK Polaris1:25:02+36:37

M21A (2.7km / m / 12KT)

1Nejc Močnik OK Azimut0:37:58+00:00
2Aljoša Pečar Mariborski OK0:59:25+21:27

M21B (2.3km / m / 10KT)

1Emil Kacin OK Azimut0:36:50+00:00
2Blaž Kovačič OK Azimut0:40:33+03:43
3Luka Plavčak Škofjeloški OK0:45:15+08:25
4Borut Seljak OK Komenda0:48:17+11:27
5Alessio Rozzi SSD GAJA0:51:09+14:19
6Janez Zavrl OK Komenda1:24:54+48:04

M21E (4.3km / m / 21KT)

1Matjaž Štanfel OK Ris Delnice0:38:01+00:00
2Christian Pfeifer OLC Graz0:41:06+03:05
3Lukas Scharnagl SU Schöckl Graz0:41:51+03:50
4Franz Glaner SU Schöckl Graz0:42:09+04:08
5Ivan Boyadzhiev ml. Mariborski OK0:44:08+06:07
6Roland Fesselhofer SU Schöckl Graz0:44:45+06:44
7Sandro Schachner SU Schöckl Graz0:45:02+07:01
8Lachlan Dow OLC Graz0:47:34+09:33
9Fredrik Weihard Sävedalens AIK0:49:12+11:11
10Hannes Pacher SU Schöckl Graz0:53:41+15:40
11Teemu Takalo Kajaanin Suunnistajat0:54:15+16:14
12Vid Bogovič OK Brežice0:56:40+18:39
13Polster Thomas HSV Spittal0:59:11+21:10
14Kračun Rajko OK Polaris1:02:54+24:53
15Boštjan čerin OK Tivoli1:12:03+34:02
16Denis Kokelj Kamniški OK1:13:04+35:03

M35 (2.7km / m / 12KT)

1Bojan Jevševar OK Brežice0:32:57+00:00
2Tuomas Hakkarainen Espoon Akilles0:34:20+01:23
3Aleš Poljanšek OK Azimut0:34:50+01:53
4Jazbar Jožko OK Azimut0:38:24+05:27
5Miro Šalamun OK Polaris0:40:35+07:38
6Janez Cimerman OK Azimut0:40:52+07:55
7Kristian Bosisio OK Trzin0:43:05+10:08
8Daniele Bernasconi ASCO Lugano0:43:50+10:53
9Andrej Cimerman OK Polaris0:43:57+11:00
10Matej Kostanjevec Mariborski OK0:45:40+12:43
11Valter Foški OK Polaris0:46:17+13:20
12Stanislav Kustec Mariborski OK0:53:23+20:26
13Robert Benko OK Polaris1:09:19+36:22
Klemen Kenda OK AzimutDNS+ --:--

M45 (2.3km / m / 10KT)

1Miha Škarabot OK Polaris0:27:49+00:00
2Martin Gruenberger Orienteering Klosterneuburg0:28:38+00:49
3Marco Giovannini OK Trzin0:29:09+01:20
3Silvij Močnik OK Azimut0:29:09+01:20
5Werner Pietsch Naturfreunde Wien0:30:34+02:45
6Valdir BABOLIM COPA0:33:09+05:20
7Vojko Kacin OK Azimut0:33:53+06:04
8Erich Göschl OLC Währing0:34:32+06:43
9Igor Boncina OK Azimut0:35:08+07:19
10Marko De Luisa SSD GAJA0:36:30+08:41
11Aleš Zupan OK Polaris0:37:59+10:10
Dušan Smole OK PolarisMP+ --:--

M50 (1.8km / m / 10KT)

1Günter Kradischnig OLC Graz0:25:53+00:00
2Polster Josef HSV Spittal0:28:55+03:02
3Roman Sladič OK Perkmandeljc0:31:47+05:54
4Pavel Rejec OK Azimut0:33:40+07:47
5Nati Shema Modiin O club0:39:54+14:01
6Sean Sunley Abominable O-men0:44:05+18:12
7Aleš čerin OK Tivoli0:45:03+19:10
8Boyadzhiev Ivan Mariborski OK0:52:08+26:15

M55 (1.8km / m / 10KT)

1Josef Zapletal Naturfreunde Wien0:24:26+00:00
2Günther Dobnik OLC Union Viktring0:25:08+00:42
3Frederic Genevois Naturfreunde Wien0:29:45+05:19
4Philippe Clapuyt ASUB Orientation0:31:41+07:15
5Vlado Sedej OK Azimut0:32:20+07:54
6Gregers Jorgensen Ballerup OK0:36:03+11:37
7Janko Lapajne OK Azimut0:39:17+14:51
8Manfred Huemer Sportunion Klagenfurt0:51:18+26:52

M60 (1.7km / m / 8KT)

1Erkki Kari Kajaanin Kuohu0:27:30+00:00
2Günther PrommerNFStV Naturfreunde St.Veit0:29:30+02:00
3Robert Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK0:30:36+03:06
4Karst Mooij Argus0:32:05+04:35
5Roberto DIAS TORRES COPA1:39:26+71:56

W10 (1.1km / m / 8KT)

1Zala Ferenc OK Tivoli0:12:10+00:00
2Luna Pestotnik Stres Carpe Diem0:52:52+40:42

W12 (1.1km / m / 9KT)

1Ana Pia Pogačar OK Komenda0:11:50+00:00
2Katja Zgonec OK Tivoli0:16:59+05:09
3Anja Škarabot OK Polaris0:23:27+11:37

W14 (1.7km / m / 8KT)

1Anna Lueger SU Schöckl Graz0:21:58+00:00
2Laura Sladek SU Schöckl Graz0:28:01+06:03
3Julija Ferenc OK Tivoli0:28:18+06:20
4Ana Šalamun OK Polaris0:33:32+11:34
5Nika Poljanšek OK Azimut0:47:56+25:58
6Pia Grünberger Orienteering Klosterneuburg0:50:46+28:48
7Patricija Primožič OK Komenda1:00:48+38:50
8Dora Pestotnik Stres Carpe Diem1:02:59+41:01
9Zala Zavrl OK Komenda1:10:46+48:48
Mihala Korelc OK KomendaMP+ --:--

W16 (1.8km / m / 10KT)

1Monika Ravnikar OK Komenda0:24:03+00:00
2Brina Foški OK Polaris0:29:37+05:34
3Marjeta Lipužič OK Komenda0:31:17+07:14
4Pia Dobravec OK Azimut0:35:32+11:29
5Lara Gantar OK Azimut0:40:50+16:47
6Anja Humar OK Azimut0:57:06+33:03
7Blažka Rupnik OK Azimut0:58:11+34:08
8Petra Trček OK Azimut1:01:06+37:03

W21B (1.7km / m / 8KT)

1Lidija Hribar Kamniški OK0:26:49+00:00
2Tina Zagorc Kamniški OK0:40:40+13:51
3Marjana Rejec OK Azimut0:52:02+25:13
4Marjanca Poljanšek OK Azimut0:54:47+27:58
5Barbara Kmetec Kamniški OK0:57:01+30:12
6Valerija Lovrec Kamniški OK1:05:00+38:11
7Alenka Vuga Seljak OK Komenda1:05:38+38:49
8Lorenza Pravato SSD GAJA1:36:26+69:37

W21E (2.7km / m / 12KT)

1Mojca Flerin Kamniški OK0:29:42+00:00
2Lisa Pacher SU Schöckl Graz0:30:00+00:18
3Ajda Flašker OK Komenda0:32:41+02:59
4Maren Herrgesell OLC Graz0:34:02+04:20
5Jessica Orr EUOC0:35:20+05:38
6Chloe Haines EUOC0:40:43+11:01
7Gudrun Englmaier SU Schöckl Graz0:43:57+14:15
8Urša Tomažin OK Azimut0:45:24+15:42
9Jona Mirnik OK Komenda0:50:20+20:38
10Tajda Foški OK Polaris0:51:29+21:47
11Marianne Joggi OLG Kölliken0:57:06+27:24
12Metka Udovic OK Trzin0:57:33+27:51
13Suzana Drevenšek Kamniški OK1:08:18+38:36
14Eva Casagrande OK Tivoli1:14:18+44:36

W35 (2.3km / m / 10KT)

1Johanna Hakala-Kähäri Individuals/No club0:30:34+00:00
2Marina Skern Naturfreunde Wien0:30:59+00:25
3Anica Hribar OK Brežice0:38:23+07:49
3Christine Grünberger Orienteering Klosterneuburg0:38:23+07:49
5Christine Calvet OLC Währing0:42:52+12:18
6Saša Žižek OK Azimut0:45:08+14:34
7Irena Hacin Kölner OK Komenda1:21:57+51:23
8Nicole Revencu ASUB Orientation2:15:32+104:58

W50 (1.7km / m / 8KT)

1Annette Bonde Ballerup OK0:26:16+00:00
2Ines Mayrhofer LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK0:46:25+20:09
3Dicky Mooij Argus1:05:56+39:40
4Martha PrommerNFStV Naturfreunde St.Veit1:16:04+49:48
5Julie Sunley Abominable O-men1:50:37+84:21

KIDS (1.1km / m / 8KT)

1Mojca Kunc OK Tivoli0:19:25+00:00

BEG (1.1km / m / 9KT)

1Špela Kostanjevec Mariborski OK0:20:39+00:00
2Tinka Ferenc OK Tivoli0:21:38+00:59
2Stres Pestotnik Carpe Diem0:21:38+00:59
4Julija Osvald Individuals/No club0:45:30+24:51

OPEN G (1.7km / m / 8KT)

1Katarina Kušar Individuals/No club0:53:34+00:00
2Alenka Škarabot OK Polaris1:09:46+16:12

OPEN R (2.3km / m / 10KT)

1Daniel Gotthard HSV Spittal0:40:53+00:00
2Thomas Holzer Individuals/No club0:41:01+00:08
3Christian Gotthard HSV Spittal0:45:11+04:18
4Barbara in Žiga KUŠAR Individual1:08:49+27:56
5Tim Skern Naturfreunde Wien1:21:29+40:36

IVZ (1.1km / m / 9KT)

1Rebeka Dovč OPSSS Ljubljana 10:21:07+00:00
2Manca Erjavec Ljubljana 10:43:22+22:15
3Lucija Malovrh Ljubljana 10:45:42+24:35
4Katrina Šuštar Ljubljana 10:47:46+26:39
5Lucija Ručigaj Ljubljana 10:48:45+27:38
6Katrina Šuštar Ljubljana 11:01:19+40:12

IVM (1.0km / m / 6KT)

Martin Krafogl Ljubljana 1MP+ --:--
Peter Erjavec Ljubljana 1MP+ --:--
Gašper Kunaver Ljubljana 1MP+ --:--
Lucijan Osvald Ljubljana 1MP+ --:--
Jože Pestotnik Ljubljana 4MP+ --:--
Martin Bučar Ljubljana 1MP+ --:--

PPZ (1.0km / m / 6KT)

1Katja Jurca OPSSS Dol-Dolsko 10:17:08+00:00

PPM (2.9km / m / 12KT)

1Virgil Kos OPSSS Ljubljana 10:39:53+00:00
2Urban Bolta Domžale 11:09:07+29:14
Samo Škrabanja Litija 1MP+ --:--
Janez Elija Kos Ljubljana 1DNF+ --:--