Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 7 - dolga

Škofjeloški orientacijski klub, Jelovica, 7. 9. 2014

M14 (3.28km / 140m / 8KT)

1Žan RavnikarOK Komenda 28:08+00:00
2Matic BlažOK Komenda 30:35+02:27
3Jan GobecVihor 59:26+31:18
4Gregor KuncOK Tivoli 79:48+51:40
5Saš MočnikOK Polaris 84:53+56:45
6Jura KukecVihor 92:35+64:27
7Vid KodbaVihor 112:27+84:19
8Tin KodbaVihor 115:47+87:39
Antonio KraljORI DNF+ --:--

M16 (5.6km / 270m / 13KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris 63:41+00:00
2Mark BogatajOK Azimut 75:35+11:54
3Andro Vladimir ŠtambukIME 80:22+16:41
4Aljoša PogačarOK Komenda 96:32+32:51
5Kristijan VerovićJAP 101:21+37:40
6Dominik KirinVihor 106:56+43:15
7Filip CvetkovićJAP 116:43+53:02
8Gašper PetrovičOK Polaris 132:46+69:05
9Roko PuharićJAP 145:39+81:58
Brin SmoleOK Polaris DNF+ --:--

M18 (7.56km / 300m / 15KT)

1Peter TušarOK Azimut 59:18+00:00
2Blaž PetrovičOK Polaris 76:27+17:09

M20 (7.56km / 300m / 15KT)

1Gregor HvalaOK Azimut 72:44+00:00
2Matej ŠtambukIME 75:43+02:59
3Luka IvkovićOK Sova 100:16+27:32

M21A (8km / 330m / 17KT)

1Aljaž ČerneOK Tivoli 133:24+00:00
Aljoša PečarMOK DNF+ --:--

M21B (4.79km / 220m / 13KT)

1Borut SeljakOK Komenda 92:46+00:00
2Luka PlavčakŠOK 94:00+01:14
3Emil KacinOK Azimut 95:49+03:03
4Marko KošturićOK Jelen 96:51+04:05
5Stašo TurkŠOK 149:25+56:39
Janez ZavrlOK Komenda MP+ --:--

M21E (9.88km / 410m / 21KT)

1Ivan Boyadzhiev ml.MOK 85:57+00:00
2Jernej ZormanOK Komenda 91:53+05:56
3Matija RazumJAP 94:05+08:08
4Edi OcvirkJAP 99:21+13:24
5Tomislav VarnicaVihor 111:29+25:32
6Jan DovčOK Tivoli 115:45+29:48
7Boštjan ČerinOK Tivoli 117:18+31:21
8Frane MarkovićJAP 120:23+34:26
9Vladimir SpasićKAP 149:10+63:13
Damir GobecVihor DNF+ --:--
Andrej BorštnikOK Tivoli DNF+ --:--
Aljaž BorštnikOK Tivoli DNF+ --:--

M35 (7.56km / 300m / 15KT)

1Bojan JevševarOKB 72:45+00:00
2Tihomir SalopekRIS 75:42+02:57
3Boris BaumanMOK 77:29+04:44
4Blaž KölnerOK Komenda 78:49+06:04
5Aleš PoljanšekOK Azimut 86:51+14:06
6Valter FoškiOK Polaris 93:02+20:17
7Daniel FabijanićOK Jelen 99:00+26:15
8Miran KolmanKamniški OK 100:46+28:01
9Rok PestotnikCD 102:58+30:13
10Pako DelgadoVihor 103:38+30:53
11Nenad LovrecVihor 105:03+32:18
12Klemen KendaOK Azimut 106:18+33:33
13Tomaž GroffOK Azimut 109:28+36:43
Gregor AnderluhOK Polaris DNF+ --:--

M45 (5.6km / 270m / 13KT)

1Miha ŠkarabotOK Polaris 72:43+00:00
2Robert OrehociBJE 80:20+07:37
3Dario ŠtambukIME 82:47+10:04
4Karlo GobecVihor 88:51+16:08
5Igor BončinaOK Azimut 105:56+33:13
6Vojko KacinOK Azimut 106:56+34:13
7Aleš ZupanOK Polaris 111:52+39:09
8Marijan BogovićOK Jelen 122:04+49:21
9Ivica LukačićMaksimir 124:59+52:16
10Milivoj UroicMaksimir 131:07+58:24
Ivo TišljarORI DNF+ --:--
Dušan PetrovičOK Polaris MP+ --:--
Dušan SmoleOK Polaris DNF+ --:--

M50 (4.79km / 220m / 13KT)

1Aleš ČerinOK Tivoli 73:41+00:00
2Aleš BorštnikOK Tivoli 77:29+03:48
3Ivan BoyadzhievMOK 90:51+17:10
4Pavel RejecOK Azimut 122:03+48:22

M55 (3.82km / 200m / 10KT)

1Cesare TarabocchiaOK Azimut 48:37+00:00
2Marco OngaroUS Primiero 56:08+07:31
3Janko LapajneOK Azimut 58:38+10:01
4Charles NelsonOK Azimut 94:31+45:54
5Črtomir KnapOK Azimut 95:25+46:48

MŽ10 (1.56km / 35m / 6KT)

1Luka AnderluhOK Polaris 13:15+00:00
2Tilen ZupanOK Komenda 13:44+00:29
3Matevž KuncOK Tivoli 14:32+01:17
4Luka SeljakOK Komenda 19:45+06:30
5Žiga GroffOK Azimut 22:00+08:45
6Zala FerencOK Tivoli 23:07+09:52
7Katja BaumanMOK 29:39+16:24
8Martin Hladky TurkŠOK 29:57+16:42
9Marta KukecVihor 35:52+22:37
10Kimi Maria GobecVihor 37:44+24:29
11Kira Delgado SršenVihor 46:02+32:47
Martin JevševarOKB DNF+ --:--

MŽ12 (2.24km / 50m / 8KT)

1Ana Pia PogačarOK Komenda 27:43+00:00
2Nika RavnikarOK Komenda 45:32+17:49
3Anja ŠkarabotOK Polaris 49:29+21:46
4Svit Pestotnik StresCD 50:55+23:12
Enej SmoleOK Polaris DNF+ --:--

Odprta (3.82km / 200m / 10KT)

1Griša MočnikOK Polaris 67:42+00:00
2Gregor ZupanOK Komenda 74:24+06:42
3Maruša DebeljakOK Polaris 90:34+22:52
4Maja Prosen 126:36+58:54
5Barbara Kušar 128:15+60:33
Enej Jazbec DNF+ --:--

Začetniki (2.24km / 50m / 8KT)

1Mojca KuncOK Tivoli 43:16+00:00
2Fedja MočnikOK Polaris 50:54+07:38
3Maja JurcaOK Tivoli 58:53+15:37
4Lara ZupanOK Komenda 62:41+19:25
5Katarina Kušar 65:13+21:57
6Ema GroffOK Azimut 68:28+25:12
7Natalija Kunc RešekOK Tivoli 94:38+51:22
8Luna Pestotnik StresCD 95:50+52:34
Tinka FerencOK Tivoli DNF+ --:--

Ž14 (3.28km / 140m / 8KT)

1Julija FerencOK Tivoli 64:06+00:00
2Nika PoljanšekOK Azimut 71:59+07:53
3Dora Pestotnik StresCD 84:14+20:08
4Zala ZavrlOK Komenda 86:11+22:05
5Hana ŠkugorJAP 107:49+43:43
6Iva JakopecJAP 115:58+51:52
Rebeka DovčOK Tivoli DNF+ --:--

Ž16 (4.79km / 220m / 13KT)

1Pia OcvirkJAP 58:23+00:00
2Nina ČrnigojŠOK 87:22+28:59
3Monika RavnikarOK Komenda 93:56+35:33
4Lara GantarOK Azimut 95:26+37:03
5Brina FoškiOK Polaris 109:41+51:18
6Mia LovrecVihor 115:02+56:39
7Pia DobravecOK Azimut 133:22+74:59
8Anja HumarOK Azimut 142:21+83:58
Ana TišljarORI DNF+ --:--
Petra TrčekOK Azimut MP+ --:--

Ž20 (5.6km / 270m / 13KT)

1Iva LovrecVihor 96:19+00:00
2Dora TežakVihor 122:36+26:17
3Lea Katarina GobecVihor 131:18+34:59

Ž21A (8km / 330m / 17KT)

1Mojca FlerinKamniški OK 82:43+00:00
2Ajda FlaškerOK Komenda 98:41+15:58
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 107:21+24:38
4Eva OcvirkJAP 108:48+26:05
5Antonija OrlićBJE 111:42+28:59
6Tajda FoškiOK Polaris 112:17+29:34
7Mirja PavićJAP 121:50+39:07
8Nuša JeramOK Azimut 126:57+44:14
9Mojca FoškiOK Polaris 139:50+57:07
10Lea Hladky TurkŠOK 146:39+63:56
11Matea SršenVihor 156:05+73:22
12Kristina KrznarVihor 178:04+95:21
Ivana GobecVihor DNF+ --:--

Ž21B (3.82km / 200m / 10KT)

1Tanja PretnarKamniški OK 52:45+00:00
2Lidija HribarKamniški OK 57:09+04:24
3Suzana DrevenšekKamniški OK 63:10+10:25
4Katja DovčOK Tivoli 67:14+14:29
5Tina ZagorcKamniški OK 68:01+15:16
6Barbara KmetecKamniški OK 96:01+43:16
7Alenka ŠkarabotOK Polaris 103:33+50:48
8Alenka Vuga SeljakOK Komenda 122:59+70:14
9Marjanca PoljanšekOK Azimut 125:23+72:38
10Andreja StrnadOK Tivoli 129:04+76:19
11Marjana RejecOK Azimut 167:40+114:55
Katja KobentarKamniški OK DNF+ --:--

Ž35 (4.79km / 220m / 13KT)

1Anica HribarOKB 69:04+00:00
2Neda Punek GobecVihor 75:24+06:20
3Saša ŽižekOK Azimut 105:01+35:57
4Irma PretnarKamniški OK 114:55+45:51
5Irena Hacin KölnerOK Komenda 128:20+59:16
6Darinka LovrecVihor 202:57+133:53

Ž45 (3.82km / 200m / 10KT)

1Cristina GrabarUS Primiero 59:15+00:00
2Maja CvitkovićVihor 89:36+30:21
3Branka FabekJAP 100:27+41:12