Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP štafete - štafeta

DROT, Tolsti vrh, 21. 9. 2014

M16

1 OK Komenda
3.1 Žan Ravnikar [27:34]
3.2 Matic Blaž [24:43]
52:17+00:00
2 OK Polaris
5.1 Gašper Petrovič [28:00]
5.2 Jan Šalamun [34:08]
62:08+09:51
3 OK Vihor
7.1 Jan Gobec [48:39]
7.2 Dominik Kirin [48:19]
96:58+44:41
4 OK Vihor
6.1 Mia Lovrec [36:13]
6.2 Borna Miljković [63:13]
99:26+47:09
5 OK Japetić
4.1 Kristijan Verović [40:32]
4.2 Filip Cvetković [61:30]
102:02+49:45

M18

1 OK Polaris
11.1 Matej Škarabot [34:17]
11.2 Blaž Petrovič [26:51]
61:08+00:00
2 OK Azimut
13.1 Aljaž Pavšič [28:49]
13.2 Močnik Matic [32:35]
61:24+00:16
3 OK Azimut
12.1 Simon Stanonik [37:24]
12.2 Mark Bogataj [62:36]
100:00+38:52

M21

1 OK Tivoli
44.1 Andrej Borštnik [35:52]
44.2 Jan Dovč [37:00]
44.3 Žan Luka Šumečki [34:47]
107:39+00:00
2 OK Komenda
39.1 Jernej Zorman [35:22]
39.2 Blaž Kölner [47:41]
39.3 Jure Zmrzlikar [30:22]
113:25+05:46
3 OK Japetić
35.1 Matija Razum [35:35]
35.2 Lino Legac [37:38]
35.3 Edi Ocvirk [44:48]
118:01+10:22
4 OK Azimut
37.1 Peter Tušar [34:12]
37.2 Gregor Hvala [46:08]
37.3 Aleš Poljanšek [45:57]
126:17+18:38
5 OK Vihor
41.1 Damir Gobec [45:51]
41.2 Nenad Lovrec [56:37]
41.3 Tomislav Varnica [48:45]
151:13+43:34
6 OK Kapela
36.1 Davor Čapeta [54:05]
36.2 Vedran Berković [55:17]
36.3 Vladimir Spasić [44:14]
153:36+45:57
7 OK Ivan Merz
40.1 Dario Štambuk [60:15]
40.2 Andro Vladimir Štambuk [46:50]
40.3 Mario Štambuk [50:54]
157:59+50:20
8 OK Polaris
46.1 Valter Foški [63:21]
46.2 Miha Škarabot [49:53]
46.3 Dušan Petrovič [50:42]
163:56+56:17
9 OK Maksimir
42.1 Petar Strmečki [77:42]
42.2 Darko Merunka [56:09]
42.3 Tomislav Kaniški [40:15]
174:06+66:27
10 OK Tivoli
45.1 Boštjan Čerin [45:34]
45.2 Aljaž Borštnik [89:49]
45.3 Virgil Kos [55:44]
191:07+83:28
11 OK Jelen
43.1 Ivan Šeperić [78:37]
43.2 Marko Košturić [84:44]
43.3 Daniel Fabijanić [51:06]
214:27+106:48
Kamniški OK
38.1 Denis Kokelj [MP]
38.2 Miran Kolman [71:40]
38.3 Janez Pretnar [40:43]
MP+ --:--
Mariborski OK
47.1 Matej Pistor [57:49]
47.2 Ivan Boyadzhiev [34:46]
47.3 Boris Bauman [MP]
MP+ --:--
OK Tivoli
48.1 Janez Elija Kos [52:37]
48.2 N.N. [DNS]
48.3 N.N. [DNS]
DNF+ --:--

M35

1 OK Azimut
15.1 Silvij Močnik [38:04]
15.2 Klemen Kenda [40:17]
78:21+00:00
2 OK Vihor
18.1 Damir Miljković [34:53]
18.2 Karlo Gobec [47:54]
82:47+04:26
3 OK Tivoli
17.1 Aleš Čerin [58:18]
17.2 Aleš Borštnik [47:55]
106:13+27:52
4 OK Azimut
14.1 Janko Lapajne [58:58]
14.2 Vojko Kacin [51:06]
110:04+31:43
5 MIX
19.1 Roman Sladič [60:01]
19.2 Janez Šumečki [60:51]
120:52+42:31
6 OK Azimut
16.1 Črtomir Knap [81:40]
16.2 Vlado Sedej [60:25]
142:05+63:44

REK

Mariborski OK
61.1 Špela Strasser [DNF]
DNF+ --:--

Ž12

1 OK Komenda
1.1 Nika Ravnikar [60:46]
1.2 Ana Pia Pogačar [16:33]
77:19+00:00
Mariborski OK
62.1 Katka Bauman [65:35]
62.2 N.N. [DNS]
DNF+ --:--

Ž16

1 OK Azimut
53.1 Pia Dobravec [33:51]
53.2 Petra Trček [27:27]
61:18+00:00
2 OK Komenda
52.1 Marjeta Lipužič [33:48]
52.2 Monika Ravnikar [30:28]
64:16+02:58
3 OK Komenda
50.1 Mihala Korelc [40:15]
50.2 Zala Zavrl [27:23]
67:38+06:20
4 OK Azimut
54.1 Anja Humar [39:46]
54.2 Blažka Rupnik [45:31]
85:17+23:59
5 OK Japetić
51.1 Hana Škugor [70:38]
51.2 Iva Jakopec [62:37]
133:15+71:57

Ž21

1 Kamniški OK
21.1 Mojca Flerin [29:06]
21.2 Lidija Hribar [40:29]
69:35+00:00
2 OK Polaris
27.1 Tajda Foški [38:32]
27.2 Eneja Osterman [31:22]
69:54+00:19
3 OK Komenda
26.1 Ajda Flašker [31:41]
26.2 Aljoša Pogačar [41:49]
73:30+03:55
4 OK Azimut
20.1 Nuša Jeram [36:15]
20.2 Lara Gantar [44:13]
80:28+10:53
5 Kamniški OK
22.1 Suzana Drevenšek [56:03]
22.2 Tanja Pretnar [41:50]
97:53+28:18
6 OK Tivoli
29.1 Ana Pribaković Borštnik [38:58]
29.2 Rebeka Dovč [99:28]
138:26+68:51
Kamniški OK
24.1 Barbara Kmetec [59:04]
24.2 Valerija Lovrec [MP]
MP+ --:--
OK Polaris
28.1 Brina Foški [MP]
28.2 Mojca Foški [54:00]
MP+ --:--
Kamniški OK
23.1 Irma Pretnar [85:53]
23.2 Tina Zagorc [DNS]
DNF+ --:--

Ž21CRO

1 OK Japetić
33.1 Pia Ocvirk [36:15]
33.2 Mirja Pavić [42:29]
33.3 Eva Ocvirk [47:56]
126:40+00:00
2 OK Vihor
34.1 Dora Težak [63:25]
34.2 Lea Katarina Gobec [49:35]
34.3 Iva Lovrec [49:31]
162:31+35:51