Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Zaključek lige, DP šprint štefete - štafeta

Orientacijski klub Polaris, Koseze, 19. 10. 2014

MŽ16

1 OK Komenda
61.1 Žan Ravnikar [10:44]
61.2 Monika Ravnikar [15:13]
61.3 Matic Blaž [11:42]
37:39+00:00
2 OK Azimut
56.1 Lara Gantar [12:52]
56.2 Pia Dobravec [14:29]
56.3 Mark Bogataj [10:24]
37:45+00:06
3 OK Polaris
51.1 Jan Šalamun [13:44]
51.2 Brina Foški [14:06]
51.3 Aljoša Rebolj [12:19]
40:09+02:30
4 OK Polaris
52.1 Matej Škarabot [11:24]
52.2 Dora Pestotnik-Stres [25:41]
52.3 Gašper Petrovič [12:13]
49:18+11:39
5 OK Polaris
55.1 Juš Smole [16:34]
55.2 Ana Šalamun [17:29]
55.3 Saš Močnik [17:00]
51:03+13:24
6 OK Tivoli
57.1 Gregor Kunc [20:49]
57.2 Julija Ferenc [17:53]
57.3 Jaka Grad [19:39]
58:21+20:42
7 OK Polaris
64.1 Enej Smole [19:16]
64.2 Anja Škarabot [27:33]
64.3 Brin Smole [15:10]
1:01:59+24:20
8 OK Polaris
53.1 Svit Pestotnik-Stres [18:46]
53.2 Katarina Anderluh [26:59]
53.3 Luka Anderluh [23:05]
1:08:50+31:11
9 Punto K. Orienteering
65.1 Sebastiano Valente [17:54]
65.2 Anna Battagliarini [27:45]
65.3 Siddque Al-Faed [25:53]
1:11:32+33:53
10 OK Tivoli
58.1 Filip Grad [27:29]
58.2 Zala Ferenc [18:56]
58.3 Matevž Kunc [26:09]
1:12:34+34:55
11 Punto K. Orienteering
66.1 Stella Cignini [22:34]
66.2 Iris Pecorari [37:06]
66.3 Luca Fontanot [24:42]
1:24:22+46:43
12 OK Tivoli
59.1 Gašper Zgonec [37:15]
59.2 Katja Zgonec [41:51]
59.3 Maj Miklavec [23:28]
1:42:34+64:55
OK Polaris
54.1 Domen Petrovič [16:24]
54.2 Zarja Kmetič [21:43]
54.3 Filip Petrovič [MP]
MP+ --:--
OK Tivoli
60.1 Rok Hernec [25:21]
60.2 Rebeka Kamšek [MP]
60.3 Peter Smrekar [23:07]
MP+ --:--
OK Komenda
62.1 Zala Zavrl [MP]
62.2 Mihala Korelc [17:48]
62.3 Aljoša Pogačar [12:58]
MP+ --:--
OK Komenda
63.1 Ana Pogačar [MP]
63.2 Nika Ravnikar [16:37]
63.3 Domen Kavčič [15:50]
MP+ --:--
MIX Club
67.1 Nika Poljanšek [15:11]
67.2 Patricija Primožič [MP]
67.3 Gašper Čopi [16:09]
MP+ --:--

MŽ21

1 OK Komenda
8.1 Jernej Zorman [16:04]
8.2 Jona Mirnik [23:51]
8.3 Jure Zmrzlikar [16:04]
55:59+00:00
2 OK Tivoli
5.1 Žan-Luka Šumečki [18:45]
5.2 Ana Pribaković-Borštnik [23:48]
5.3 Jan Dovč [15:26]
57:59+02:00
3 OK Azimut
20.1 Jošt Lapajne [21:30]
20.2 Nuša Jeram [22:42]
20.3 Peter Tušar [15:49]
1:00:01+04:02
4 OK Polaris
12.1 Miha Škarabot [23:01]
12.2 Tajda Foški [23:08]
12.3 Miro Šalamun [20:40]
1:06:49+10:50
5 Kamniški OK
1.1 Denis Kokelj [16:46]
1.2 Lidija Hribar [29:20]
1.3 Mojca Flerin [23:26]
1:09:32+13:33
6 OK Azimut
22.1 Simon Stanonik [20:48]
22.2 Urša Beguš [27:47]
22.3 Gregor Hvala [21:35]
1:10:10+14:11
7 OK Komenda
10.1 Blaž Kölner [20:39]
10.2 Marjeta Lipužič [27:43]
10.3 Ajda Flašker [22:01]
1:10:23+14:24
8 MIX Club
15.1 Robert Pobežin [21:13]
15.2 Meta Dagarin [24:30]
15.3 Jerca Bernik [25:51]
1:11:34+15:35
9 OK Tivoli
4.1 Andrej Borštnik [18:43]
4.2 Katja Dovč [27:39]
4.3 Aleš Borštnik [26:35]
1:12:57+16:58
10 OK Azimut
23.1 Klemen Kenda [23:38]
23.2 Urša Tomažin [28:05]
23.3 Rok Močnik [21:33]
1:13:16+17:17
11 OK Azimut
26.1 Silvij Močnik [22:52]
26.2 Anja Humar [30:17]
26.3 Jožko Jazbar [21:06]
1:14:15+18:16
12 OK Polaris
13.1 Uroš Petrovič [23:23]
13.2 Mojca Foški [28:19]
13.3 Rok Pestotnik [30:24]
1:22:06+26:07
13 Semiperdo orienteering
18.1 Andrea Tuniz [28:35]
18.2 Anka Kuzmin [29:26]
18.3 Clizia Zambiasi [29:03]
1:27:04+31:05
14 OK Azimut
27.1 Aleš Poljanšek [21:50]
27.2 Poljanšek Marjanca [36:08]
27.3 Igor Bončina [33:00]
1:30:58+34:59
15 OK Brežice
3.1 Martin Jevševar [45:02]
3.2 Anica Hribar [25:07]
3.3 Bojan Jevševar [21:26]
1:31:35+35:36
16 Kamniški OK
2.1 Tanja Pretnar [28:52]
2.2 Suzana Drevenšek [31:35]
2.3 Barbara Kmetec [32:55]
1:33:22+37:23
17 OK Azimut
25.1 Vlado Sedej [30:00]
25.2 Avgusta Šutanovac [33:39]
25.3 Janko Lapajne [32:47]
1:36:26+40:27
18 Punto K. Orienteering
17.1 Diego Ruzzier [41:45]
17.2 Camilla Scolini [32:48]
17.3 Marco Dorigo [22:04]
1:36:37+40:38
19 OK Polaris
14.1 Valter Foški [22:48]
14.2 Alenka Škarabot [44:19]
14.3 Marija Anderluh [33:04]
1:40:11+44:12
20 Punto K. Orienteering
16.1 Maddalena Zupin [36:42]
16.2 Cristina Ruini [41:23]
16.3 Daniele Fontanot [25:14]
1:43:19+47:20
21 OK Komenda
11.1 Borut Seljak [28:43]
11.2 Irena Hacin-Kölner [49:58]
11.3 Alenka Vuga-Seljak [33:31]
1:52:12+56:13
OK Tivoli
6.1 Aljaž Černe [28:40]
6.2 Andreja Strnad [MP]
6.3 Robert Kunc [28:06]
MP+ --:--
OK Trzin
7.1 Kristian Bosisio [21:02]
7.2 Metka Udovic [MP]
7.3 Grega Voglar [53:24]
MP+ --:--
Škofjeloški OK
19.1 Luka Plavčak [30:59]
19.2 Ana Plavčak [MP]
19.3 Boris Eržen [27:45]
MP+ --:--

ZAČ

1 OK Komenda
123.1 Erik Gregorc [17:24]
17:24+00:00
2 OK Komenda
113.1 Tilen Zupan [21:35]
21:35+04:11
3 OK Tivoli
106.1 Kaja Lojevec [23:27]
23:27+06:03
4 OK Komenda
110.1 Luka Seljak [27:19]
27:19+09:55
5 OK Komenda
109.1 Anže Mirtič [28:41]
28:41+11:17
6 OK Tivoli
105.1 Tinka Ferenc [34:13]
34:13+16:49
7 OK Tivoli
104.1 Mojca Kunc [36:57]
36:57+19:33
8 OK Tivoli
126.1 Matej Sedej [46:39]
46:39+29:15
9 OK Tivoli
107.1 Gašper Lešnjak [52:40]
52:40+35:16
10 OK Tivoli
108.1 Sara Lipovac [58:15]
58:15+40:51
OK Komenda
111.1 Romana Zupan [MP]
MP+ --:--
OK Komenda
112.1 Lara Zupan [MP]
MP+ --:--

REK

1 No Club
120.1 Jasmine Neve [17:02]
17:02+00:00
2 No Club
116.1 Janez Šumečki [27:45]
27:45+10:43
3 Kamniški OK
118.1 Valerija Lovrec [28:23]
28:23+11:21
4 OK Polaris
114.1 Jan Gobec [35:57]
35:57+18:55
5 Kamniški OK
117.1 Rebeka Pšajd [43:34]
43:34+26:32
6 OK Komenda
121.1 Gregor Zupan [48:53]
48:53+31:51
7 OK Tivoli
119.1 Rebeka Dovč [1:24:06]
1:24:06+67:04
8 OK Tivoli
125.1 Petra-Maj Dovč [1:37:59]
1:37:59+80:57