Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 1 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Medvode, 10. 11. 2013

A (5.0km / m / 20KT)

1Jan Dovč OK Tivoli40:31+00:00
2Janez Pretnar OK Azimut48:45+08:14
3Boštjan Čerin OK Tivoli51:00+10:29
4Ivan Nagy DROT53:46+13:15
5Vid Bogovič OK Brežice54:16+13:45
6Dušan Petrovič OK Polaris54:21+13:50
7Klemen Kenda OK Azimut58:07+17:36
8Aljoša Primožič OK Azimut58:59+18:28
9Matjaž Draksler ŠOK59:10+18:39
10Blaž Kölner OK Komenda1:00:42+20:11
11Miha Škarabot OK Polaris1:00:48+20:17
12Blaž Petrovič OK Polaris1:02:29+21:58
13Matej Hribernik Individuals/No Club1:03:32+23:01
14Žan Ravnikar OK Komenda1:04:44+24:13
15Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:04:50+24:19
16David Čufer PD Ajdovščina1:08:45+28:14
17Valter Foški OK Polaris1:08:49+28:18
18Gašper Petrovič OK Polaris1:10:35+30:04
19Monika Ravnikar OK Komenda1:12:04+31:33
20Aleš Borštnik OK Tivoli1:12:48+32:17
21Janez Elija Kos Individuals/No Club1:13:53+33:22
22Miha Urbanija ŠD HSL1:14:48+34:17
23Stanko Čufer PD Ajdovščina1:15:50+35:19
24Matej Škarabot OK Polaris1:16:48+36:17
25Žiga Brenčič OK Komenda1:18:44+38:13
26Aleš Zupan OK Polaris1:19:15+38:44
27Dalibor Radovan OK Polaris1:22:02+41:31
28Roman Sladič OK Perkmandeljc1:26:11+45:40
29Vladan Vukajlovič OK Azimut1:28:22+47:51
30Vojko Kacin OK Azimut1:30:08+49:37
31Janez Korosec OK Komenda1:32:27+51:56
32Janko Lapajne OK Azimut1:36:47+56:16
33Blaž Urbanija Hopla Konopla1:36:53+56:22
34Ana Plavčak OK Azimut1:36:58+56:27
35Janez Šumečki RJZ Velenje1:41:24+60:53
36Pavel Rejec OK Azimut1:47:05+66:34
37Dragan Krivičić OK Perkmandeljc1:47:33+67:02
38Boris Eržen ŠOK1:52:09+71:38
Robert Pobežin Individuals/No Club+-41:29
Marko Casagrande OK TivoliMP+ --:--
Jerca Bernik ŠOKMP+ --:--

B (3.3km / m / 12KT)

1Matic Blaž OK Komenda45:06+00:00
2Tajda Foški OK Polaris49:44+04:38
3Jona Mirnik OK Komenda50:17+05:11
4Natasa Aljančič OK Komenda51:21+06:15
5Matjaz Kavcic OK Komenda53:12+08:06
6Aljoša Pogačar OK Komenda55:12+10:06
7Zala Zavrl OK Komenda55:42+10:36
8Ana Pia Pogačar OK Komenda59:40+14:34
9Polona Zupan OK Polaris59:42+14:36
10Magda Špenko Individuals/No Club1:01:28+16:22
11Vlado Sedej OK Azimut1:01:39+16:33
12Eva Casagrande OK Tivoli1:01:43+16:37
13Nika Ravnikar OK Komenda1:10:00+24:54
14Elio Golja OK Polaris1:11:16+26:10
15Irena Hacin Kölner OK Komenda1:13:08+28:02
16Patricija Primožič OK Komenda1:15:31+30:25
17Daša Harej PD Ajdovščina1:17:59+32:53
18Katja Jurca OK Tivoli1:18:10+33:04
19Sašo Škvarč PD Ajdovščina1:21:32+36:26
20Marjana Rejec OK Azimut1:21:37+36:31
21Janez Zavrl OK Komenda1:28:13+43:07
22Gregor Kunc OK Tivoli1:34:03+48:57
23Vesna Bohinc OK Komenda1:36:23+51:17
Jure Špenko Individuals/No ClubDNF+ --:--
Frenk Špenko Individuals/No ClubDNF+ --:--
Renata Vinčec OK KomendaDNF+ --:--

C (1.8km / m / 9KT)

1Erik Gregorc OK Komenda21:44+00:00
2Zala Ferenc OK Tivoli31:30+09:46
3Rok Hernec OK Tivoli33:34+11:50
4Ivana Mužina PD Ajdovščina33:45+12:01
5Matevž Kunc OK Tivoli35:03+13:19
6Zala Špenko Individuals/No Club36:15+14:31
7Rebeka Dovč OK Tivoli37:00+15:16
8Maj Jurij Miklavec OK Tivoli40:49+19:05
9Rebeka Kamšek OK Tivoli42:20+20:36
10Filip Grad OK Tivoli48:55+27:11
11Anže Mirtič OK Komenda58:00+36:16
12Mark Skušek OK Komenda59:15+37:31
13Denis Gregorc OK Komenda59:44+38:00
Rok Kern OK KomendaMP+ --:--
Tina Kern OK KomendaMP+ --:--
Jaka Grad OK TivoliMP+ --:--