Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 2 - ekipna tekma - štafeta

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 16. 11. 2013

A (7,30km / m / 19KT)

1 Janez Pretnar OK Azimut0:52:52+00:00
1 Miran Kolman OK Azimut0:52:52+00:00
1 Matej Beke OK Azimut0:52:52+00:00
2 Aljaž Borštnik OK Tivoli0:54:09+01:17
2 Boštjan Čerin OK Tivoli0:54:09+01:17
2 Jan Dovč OK Tivoli0:54:09+01:17
3 David Čufer PD Ajdovščina1:00:44+07:52
3 Stanko Čufer PD Ajdovščina1:00:44+07:52
3 Ana Čufer PD Ajdovščina1:00:44+07:52
4 Sandi Kmetič MIX1:02:42+09:50
4 Janez Elija Kos MIX1:02:42+09:50
4 Janez Šumečki MIX1:02:42+09:50
5 Simon Stanonik OK Azimut1:06:47+13:55
5 Aljaž Pavšič OK Azimut1:06:47+13:55
5 Matic Močnik OK Azimut1:06:47+13:55
6 Monika Ravnikar OK Komenda1:11:54+19:02
6 Aljoša Pogačar OK Komenda1:11:54+19:02
6 Žan Ravnikar OK Komenda1:11:54+19:02
7 Matic Blaž OK Komenda1:20:06+27:14
7 Nejc Zorman OK Komenda1:20:06+27:14
7 Matjaž Kavčič OK Komenda1:20:06+27:14
8 Urša Beguš OK Azimut1:26:11+33:19
8 Lara Gantar OK Azimut1:26:11+33:19
8 Žiga Jevšnik OK Azimut1:26:11+33:19
9 Ana Plavčak MIX1:27:42+34:50
9 Boris Eržen MIX1:27:42+34:50
9 Roman Sladič MIX1:27:42+34:50
10 Vladan Vukajlović OK Azimut1:36:29+43:37
10 Gašper Rejec OK Azimut1:36:29+43:37
10 Marjana Rejec OK Azimut1:36:29+43:37
11 Vojko Kacin OK Azimut1:46:16+53:24
11 Janko Lapajne OK Azimut1:46:16+53:24
11 Vlado Sedej OK Azimut1:46:16+53:24
12 Aleš Čerin OK Tivoli2:10:01+77:09
12 Aleš Borštnik OK Tivoli2:10:01+77:09
12 Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli2:10:01+77:09
13 Tina Glavan Ljubljana 12:11:03+78:11
13 Andrej Jerman Ljubljana 12:11:03+78:11
13 Virgil Kos Ljubljana 12:11:03+78:11
14 Jure Krafogel Ljubljana 12:11:07+78:15
14 Uršula Vratuša Globočnik Ljubljana 12:11:07+78:15
14 Cör Manca Ljubljana 12:11:07+78:15
Ana Pia Pogačar OK KomendaMP+ --:--
Nika Ravnikar OK KomendaMP+ --:--
Zala Zavrl OK KomendaMP+ --:--
Mihaela Korelc OK KomendaMP+ --:--
Patricija Primožič OK KomendaMP+ --:--
Domen Kavčič OK KomendaMP+ --:--

C (2,10km / m / 6KT)

1 Tristan Kofol OK Azimut0:44:07+00:00
2 An Primožič OK Azimut0:49:29+05:22
3 Rebeka Dovč OK Tivoli0:56:21+12:14
4 Ivana Mužina PD Ajdovščina1:12:07+28:00
5 Lana Kosovel PD Ajdovščina1:12:10+28:03
6 Erik Gregorc OK Komenda1:15:11+31:04
6 Denis Gregorc OK Komenda1:15:11+31:04
8 Rok Kern OK Komenda1:15:21+31:14
9 Pija Burger OK Komenda1:16:01+31:54
Blažka Rupnik OK AzimutDNF+ --:--