Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 4 - srednja

Orientacijski klub Polaris, , 30. 11. 2013

A (5.84km / m / 16KT)

1Jure ZmrzlikarOK Komenda 50:47+00:00
2Jernej ZormanOK Komenda 52:45+01:58
3Janez PretnarOK Azimut 57:08+06:21
4Boštjan ČerinOK Tivoli 63:33+12:46
5Ivan NagyDROT 63:38+12:51
6Andrej BorštnikOK Tivoli 65:24+14:37
7Dušan PetrovičOK Polaris 66:38+15:51
8Mojca Flerin 68:30+17:43
9Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 71:58+21:11
10Klemen KendaOK Azimut 72:46+21:59
11Vid BogovičOK Brežice 77:00+26:13
12Valter FoškiOK Polaris 77:37+26:50
13Aleš ČerinOK Tivoli 85:41+34:54
14Tanja PretnarOK Azimut 90:41+39:54
15Monika RavnikarOK Komenda 97:12+46:25
16Vojko Kacin 97:16+46:29
17Ivo KetePD Ajdovščina 99:13+48:26
18Roman SladičOKPT 104:37+53:50
19Mojca FoškiOK Polaris 107:22+56:35
20Janez KorosecOK Komenda 110:52+60:05
21Stanko ČuferPD Ajdovščina 112:05+61:18
22Miha UrbanijaŠD HSL 113:19+62:32
23Ana PlavčakOK Azimut 127:47+77:00
Dragan KrivičićOKPT DNF+ --:--
Matej Hribernik DNF+ --:--
Aljaž BorštnikOK Tivoli MP+ --:--
Dalibor RadovanOK Polaris DNF+ --:--

B (3.89km / m / 12KT)

1Matic MočnikOK Azimut 41:06+00:00
2Tajda FoškiOK Polaris 43:35+02:29
3Simon StanonikOK Azimut 46:54+05:48
4Aljaž ČerneKRK Sova Scott 49:00+07:54
5Matic BlažOK Komenda 50:09+09:03
6Pavšič AljažOK Azimut 50:35+09:29
7Aljoša PogačarOK Komenda 53:53+12:47
8Žan RavnikarOK Komenda 55:11+14:05
9Elio GoljaOK Polaris 55:55+14:49
10Samo VodopivecOK Azimut 59:00+17:54
11Polona ZupanOK Polaris 59:54+18:48
12Janko LapajneOK Azimut 61:19+20:13
13Petra TrčekOK Azimut 63:34+22:28
14Lara GantarOK Azimut 64:42+23:36
15Beguš UršaOK Azimut 64:53+23:47
16Irma PretnarOK Azimut 70:10+29:04
17Magda Špenko 72:59+31:53
18Ana Pia PogačarOK Komenda 77:33+36:27
19Nina ČernigojPD Ajdovščina 80:13+39:07
20Patricija PrimožičOK Komenda 80:22+39:16
21Zala ZavrlOK Komenda 84:00+42:54
22Jana KetePD Ajdovščina 84:49+43:43
23Matjaz KavcicOK Komenda 86:03+44:57
24Domen KavčičOK Komenda 89:33+48:27
25Nika RavnikarOK Komenda 90:02+48:56
Gašper PetrovičOK Polaris MP+ --:--
Aleš ZupanOK Polaris MP+ --:--
Mihala KorelcOK Komenda MP+ --:--
Andreja Strnad DNF+ --:--
Jona MirnikOK Komenda DNF+ --:--

C (1.53km / m / 7KT)

1Denis GregorcOK Komenda 22:44+00:00
2Zala Špenko 23:09+00:25
3Alenka ŠkarabotOK Polaris 24:15+01:31
4Klemen ZabukovecPD Ajdovščina 26:21+03:37
5Ivana MužinaPD Ajdovščina 27:51+05:07
6Tina KernOK Komenda 28:09+05:25
7Anja ŠkarabotOK Polaris 41:50+19:06
Rok KernOK Komenda DNF+ --:--
Ziga KusarDruzina KUSAR MP+ --:--
Anže MirtičOK Komenda MP+ --:--
Erik GregorcOK Komenda MP+ --:--
Neža ZupanOK Polaris DNF+ --:--