Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 11 - srednja

SSD Gaja, Gropada, 5. 1. 2014

Skupine (1.5km / 30m / KT)

1Diana VivianiTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:32:02+00:00
2Aris MazzarinoTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:32:43+00:41
3Elena MargioreTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:36:37+04:35
4Diego ArmocidaTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:40:42+08:40
5Maddalena AvonTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:40:48+08:46
6Alina CarliTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:52:12+20:10
7Ian SunseriTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:59:50+27:48

Otroci (1.3km / 20m / KT)

1Alessandro RivettaManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:13:21+00:00
2Goran PolojazTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:15:55+02:34
3Nastja FerlugaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:17:53+04:32
4Alessio JermanTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:19:15+05:54
5Veronika De LuisaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:21:59+08:38
6Tamir SedmakTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:25:46+12:25
7Cristina SubanTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:26:01+12:40
8Kristjan KalcTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:35:44+22:23
9Elisa CafagnaTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:37:50+24:29
10Iris Aurora PecorariManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:51:52+38:31
mpLuca FontanotTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASDDISQ+ --:--

A (5.4km / 130m / KT)

1Marco SeppiBologna C.U.S. BOLOGNA A.S.D.00:35:22+00:00
2Michela GuizzardiBologna C.U.S. BOLOGNA A.S.D.00:46:24+11:02
3Andrea SeppiManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:46:48+11:26
4Andraž De LuisaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:48:59+13:37
5Bostjan Čerin TIVOLI00:50:24+15:02
6Paolo PizzamusTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:52:18+16:56
7Ajda Flašker KOMENDA00:55:25+20:03
8Cesare TarabocchiaTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:55:28+20:06
9Stanko Čufer AJDOVSCINA00:56:46+21:24
10Klemen Kenda AZIMUT00:57:09+21:47
11Clizia ZambiasiManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:58:15+22:53
12Alessandro GiacchettoManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:57:18+21:56
13Livio PredonzaniTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:58:16+22:54
14Stefano ZonatoVicenza ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA01:00:34+25:12
15Andrea RivettaManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:02:36+27:14
16Miha Skarabot POLARIS01:03:35+28:13
17David Čufer AJDOVSCINA01:03:44+28:22
18Cristina GrabarPrimiero U.S. PRIMIERO A.S.D.01:04:10+28:48
19Gianluca LeoniTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:07:18+31:56
20Anka KuzminManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:07:42+32:20
21Camilla ScoliniTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD01:08:09+32:47
22Mauro ClementeTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:10:40+35:18
23Mauro SergasTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD01:12:23+37:01
24Marko De LuisaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:14:39+39:17
25Diego RuzzierTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD01:18:28+43:06
26Francesco SponzaTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD01:18:39+43:17
27Marco OngaroPrimiero U.S. PRIMIERO A.S.D.01:18:56+43:34
28Chiara SepinTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:20:22+45:00
29Vojko Kacin AZIMUT01:20:30+45:08
30Piero GiudiciTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:20:57+45:35
31Serena ZacchignaTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:22:21+46:59
32Ales Cerin TIVOLI01:23:13+47:51
33Paolo Daniele VivianiTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:24:14+48:52
34Michele CafagnaTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:24:40+49:18
35Ivo Kete AJDOVSCINA01:28:01+52:39
36Janez Elija Kos TIVOLI01:28:37+53:15
37Luca RuiniTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD01:30:07+54:45
38Marirosa HechichManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:33:48+58:26
39 Gianfranco SiegaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:36:33+61:11
40Daniele FontanotTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD01:43:02+67:40
41Rinaldo LuinTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:44:29+69:07
42Boris Erzin POLARIS01:48:48+73:26
43Silverio PipoloTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:49:14+73:52
44Dragan Krivčič PERKMANDELJC02:00:59+85:37
45Vladan Vukajlovič AZIMUT02:01:17+85:55
mpMassimo MoscaTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDMP+ --:--

B (3.4km / 80m / KT)

1Matej Škarabot POLARIS00:33:20+00:00
2Virgil Kos TIVOLI00:38:35+05:15
3Peter FerlugaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:39:13+05:53
4Flavio MattioniManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:42:07+08:47
5Gabriele BauciTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD00:43:12+09:52
6Irene CibinTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD00:44:18+10:58
7Alberto RobbaTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:45:51+12:31
8Leonardo BonfiglioliTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:47:16+13:56
9Giulio PipoloTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:51:09+17:49
10Marko GermaniTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:51:21+18:01
11Giorgio GhersiTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:51:56+18:36
12Alessandro PradolinManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:52:07+18:47
13Ana Plavčak AZIMUT00:52:53+19:33
14Matteo SturniTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:53:10+19:50
15Alessia AlbanoTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD00:53:41+20:21
16Marco LeoniTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:53:42+20:22
17Adriano WendlerUdine SCI CLUB UDINE A.S.D.00:53:55+20:35
18Maddalena ZupinTrieste PUNTO K ORIENTEERING ASD00:55:24+22:04
19Michela JermanTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:56:49+23:29
20Livio InsingaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:57:40+24:20
21Paolo JermanTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.00:59:31+26:11
22Paolo PradolinManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:00:12+26:52
23Maria Elena SimonelliManiago A.S.D. SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:04:11+30:51
24Antonella MantovaniUdine SCI CLUB UDINE A.S.D.01:07:39+34:19
25Claudio SepinTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:09:16+35:56
26Mario BertoniTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:10:17+36:57
27Jernej VidaliTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:11:07+37:47
28Franco GelsominoTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:13:49+40:29
29Francesco GulicTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:19:21+46:01
30Francesca RovereTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:21:16+47:56
31Andrea SponzaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:24:28+51:08
32Chiara De CristiniTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento01:27:29+54:09
33Donatella GrattonTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:28:24+55:04
34Pierpaolo PoldrugoTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:38:58+65:38
35Manuela MargioreTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:41:22+68:02
36Adriano MaggiTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento02:24:23+111:03

C (1.5km / 30m / KT)

1Roberto CovacichTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:21:20+00:00
2Olaf SedmakTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:26:22+05:02
3Roberta PetruccoTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:28:50+07:30
4Antonella SinigagliaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:34:14+12:54
5Tjaša De LuisaTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:43:43+22:23
6Maria VivianiTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:44:32+23:12
7Elena PartescanoTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:47:28+26:08
8Paola VerdiTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:48:48+27:28
9Mariagiulia TravanTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:56:06+34:46
10Gualtiero SubanTrieste SSD Gaja - Sezione Orientamento00:56:33+35:13
11Marco ArmocidaTrieste ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.01:02:20+41:00
12Luca Geo LucaTrieste GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:28:13+66:53
mpChiara SubanTrieste SSD Gaja - Sezione OrientamentoDISQ+ --:--