Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 10 - veseli spomin - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 4. 1. 2014

A (2,3km / 70m / KT)

1Jure Zmrzlikar OK Komenda0:19:40+00:00
2Mojca Flerin Individual0:22:33+02:53
3Andraž Hribar OK Brežice0:24:49+05:09
4Matej Škarabot OK Polaris0:25:07+05:27
5Jan Dovč OK Tivoli0:25:14+05:34
6Miha Škarabot OK Polaris0:26:10+06:30
7Aleš Zupan OK Polaris0:31:03+11:23
7Aleš Poljanšek OK Azimut0:31:03+11:23
9Ajda Flašker OK Komenda0:32:27+12:47
10Janez Cimerman OK Azimut0:33:13+13:33
11Nejc Zorman OK Komenda0:33:14+13:34
12Klemen Kenda OK Azimut0:33:43+14:03
13Miha Urbanija ŠD HSL0:34:24+14:44
14Blaž Kölner OK Komenda0:34:32+14:52
15Aljaž Černe OK Tivoli0:37:57+18:17
16Emil Kacin OK Azimut0:38:22+18:42
17Vojko Kacin OK Azimut0:40:10+20:30
18Janko Lapajne OK Azimut0:45:57+26:17
19Ana Pribaković Borštnik OK Tivoli1:05:57+46:17
20Janez Korošec OK Komenda1:17:24+57:44
21Vlado Sedej OK Azimut1:20:31+60:51
Janez Elija Kos OK TivoliMP+ --:--
Aljoša Rebolj OK PolarisMP+ --:--
Peter Tušar OK AzimutDNS+ --:--
Andrej Borštnik OK TivoliDNS+ --:--

B (2,2km / 60m / KT)

1Simon Stanonik OK Azimut0:27:30+00:00
2Primož Verbič Individual0:35:24+07:54
3Virgil Kos OK Tivoli0:35:33+08:03
4Jona Mirnik OK Komenda0:36:36+09:06
5Suzana Drevenšek Individual0:37:24+09:54
6Katjuša Poljanšek OK Azimut0:42:27+14:57
7Matjaž Kavčič OK Komenda0:45:20+17:50
8Zala Zavrl OK Komenda0:48:53+21:23
9Domen Kavčič OK Azimut0:52:24+24:54
10Blaž Urbanija Individual0:54:23+26:53
11Ana Pija Pogačar OK Komenda0:54:25+26:55
12Mihala Korelc OK Komenda0:54:37+27:07
13Janez Šumečki OK RJZ1:05:27+37:57
14Patricija Primožič OK Komenda1:06:20+38:50
15Andreja Strnad OK Tivoli1:07:38+40:08
16Barbara in Žiga Kušar Individual1:28:37+61:07
17Lara Gantar OK Azimut1:38:33+71:03
Janez Zavrl OK KomendaDNF+ --:--
Pogačar Aljoša OK KomendaDNF+ --:--
Tanja,Slavko Vidmar,Erjavec IndividualDNF+ --:--
Domen Kavčič OK KomendaDNF+ --:--
Tihomir Salopek OK Ris DelniceDNF+ --:--
Mihala Korelc OK KomendaDNF+ --:--
Sabina Belc IndividualDNS+ --:--
Žan Ravnikar OK KomendaDNS+ --:--

C (1,2km / 25m / KT)

1Petra Trček OK Azimut0:14:01+00:00
2Blažka Rupnik OK Azimut0:14:41+00:40
3Tjaša Petkovšek OK Azimut0:15:26+01:25
4Rebeka Dovč OK Tivoli0:34:23+20:22
Nika Poljanšek OK AzimutDNS+ --:--
Bernard Kos IndividualDNS+ --:--