Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 17 - zaključek lige - srednja

Planinsko društvo Ajdovščina, OŠ Dobravlje, 16. 3. 2014

B (3.9km / m / 11KT)

1Žan Ravnikar OK Komenda37:50+00:00
2Matic Blaž OK Komenda46:12+08:22
3Mark Bogataj OK Azimut48:45+10:55
4Igor Bončina 49:17+11:27
5Monika Ravnikar OK Komenda51:46+13:56
6Dejan Škvarč PD Ajdovščina54:11+16:21
7Jevšnik Žiga OK Azimut54:52+17:02
8Sašo Škvarč PD Ajdovščina56:01+18:11
9Charles Nelson 57:23+19:33
10Daša Harej PD Ajdovščina59:03+21:13
11Nina Črnigoj 1:01:38+23:48
12Barbara in Žiga Kušar 1:06:18+28:28
13Luka Plavčak ŠOK1:07:04+29:14
14Ana Plavcak 1:07:07+29:17
15Matjaž Simonič PD Ajdovščina1:10:58+33:08
16Tristan Kofol 1:14:46+36:56
17Klemen Zabukovec PD Ajdovščina1:20:56+43:06
18Maj Peter Pahor PD Ajdovščina1:24:20+46:30
19Nika Ravnikar OK Komenda1:30:53+53:03

C (2.5km / m / 11KT)

1Anže Hadalin OK Azimut19:58+00:00
2Anja Humar OK Azimut28:18+08:20
3Andreja Peršić PD Ajdovščina30:09+10:11
4Ivana Mužina PD Ajdovščina33:48+13:50
5Neja in Maruša PD Ajdovščina33:56+13:58
6Luka Anderluh 35:23+15:25
7Jan Marc PD Ajdovščina36:58+17:00
8Samo Fučka PD Ajdovščina37:36+17:38
9David Štor PD Ajdovščina42:55+22:57
10Pia Dobravec OK Azimut43:51+23:53
11Blažka Rupnik OK Azimut43:54+23:56
12Kristjan Kalc SSD Gaja47:15+27:17
13Tjaša Kogovšek OK Azimut47:27+27:29
14Petra Trček OK Azimut47:54+27:56
15Aleks Pahor PD Ajdovščina50:37+30:39
16Borja Slamič PD Ajdovščina57:45+37:47
17Marinka Čerin 1:14:42+54:44
18Mergim Mazrekum PD Ajdovščina1:18:51+58:53
Blaž Bone PD AjdovščinaMP+ --:--
Matic Soban PD AjdovščinaMP+ --:--

D (3.1km / m / 14KT)

1Družina Rodman 37:26+00:00
2Družina Kavčič 47:59+10:33
3Družina Zabukovec PD Ajdovščina50:13+12:47
4Družina Novak PD Ajdovščina51:30+14:04
5Družina Črnigoj 54:34+17:08
6Družina Simonič 59:35+22:09
7Družina Emusici PD Ajdovščina1:10:29+33:03
8Družina Brataševec 1:10:35+33:09
9Družina Ipavec 1:12:28+35:02
10Družina Fučka 1:12:54+35:28
11Družina Strgar 1:13:43+36:17
12Družina Koradin PD Ajdovščina1:30:30+53:04
Družina Sluga PD AjdovščinaMP+ --:--
Družina Bagon MP+ --:--

A (4.4km / m / 17KT)

1Nejc Zorman OK Komenda45:12+00:00
2Aljaž Pavšič OK Azimut52:05+06:53
3Ajda Flašker OK Komenda54:11+08:59
4Simon Stanonik OK Azimut58:44+13:32
5Gregor Anderluh 58:57+13:45
6Klemen Kenda OK Azimut1:00:26+15:14
7Mojca Flerin 1:00:32+15:20
8Paolo Pizzamus SSD Gaja1:06:33+21:21
9Blaž Kolner OK Komenda1:06:55+21:43
10Peter Ferluga SSD Gaja1:08:52+23:40
11Janez Cimerman OK Azimut1:09:42+24:30
12Aleš Čerin 1:12:06+26:54
13Aleš Zupan 1:15:36+30:24
14Vojko Kacin OK Azimut1:24:54+39:42
15Chiara Sepin SSD Gaja1:26:41+41:29
16Vlado Sedej OK Azimut1:32:14+47:02
17Janko Lapajne OK Azimut1:35:27+50:15
18Vladan Vukajlovič OK Azimut1:37:25+52:13
19Dragan Krivičić OK Perkmandeljc1:51:09+65:57
Anka Kuzmin MP+ --:--
Urša Beguš OK AzimutMP+ --:--
Lara Gantar OK AzimutDNF+ --:--