Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - 11. Bob Rock pokal, MTB-O in orientacijski duatlon s premorom - srednja

Mariborski orientacijski klub, , 10. 5. 2014

M14 (3.7km / 0m / 7KT)

1Hannes HnilicaOLT Transdanubien 31:53+00:00
2Jonas GrundnerHSV Aigen 82:44+50:51

M15-17 (6.6km / 0m / 20KT)

1Bernhard LercheggerLeibnitzer AC 61:22+00:00
2Constantin KirchmeirHSV OL Wiener Neustadt 67:01+05:39
3Markus AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 68:45+07:23
Maximilian LercheggerLeibnitzer AC DISQ+ --:--
Markus FinderHSV Graz DISQ+ --:--
Paul KratkyOLT Transdanubien MP+ --:--

M18-20 (10.3km / 0m / 28KT)

1Rafael DobnikOLCU Viktring 47:36+00:00
2Matthias PletzerNaturfreunde Villach - Orienteering 55:44+08:08
3Bernhard FinderHSV Graz 58:54+11:18

M21E (10.3km / 0m / 28KT)

1Kevin HaselsbergerNaturfreunde Villach - Orienteering 42:40+00:00
2Bernhard SchachingerHSV Ried 42:58+00:18
3Andreas RiefOLC Graz 44:58+02:18
4László RózsaMTBO Team Hungary 44:59+02:19
5Florian ExlerOLT Transdanubien 45:09+02:29
6Lino LegacJAP 51:25+08:45
7Blaž MiheljakOK SG 52:55+10:15
8Grega RajOK SG 54:57+12:17
9Matej KostanjevecMOK 58:13+15:33
10Christof HaingartnerOLC Graz 58:55+16:15
11Grega AndrejcOK SG 58:58+16:18
12Martin FuernkranzNaturfreunde Sollenau 59:22+16:42
13Dominik GruenOLG Stroeck Wien 59:30+16:50
14Marko DudicOK SG 61:37+18:57
15Iztok VidovičOK SG 65:11+22:31
16Vedran BerkovićKAP 66:47+24:07
17Igor DoroticVihor 67:11+24:31
18Bojan JevševarOKB 67:28+24:48
19Rupert HoferOLC Graz 69:42+27:02
20Rainer BurmannOLT Transdanubien 71:42+29:02
21Ivan Habuš 71:50+29:10
Matej PistorOK SG MP+ --:--
Gregor FrasMOK MP+ --:--
Aljoša PečarMOK DNF+ --:--
Andreas WaldmannOLT Transdanubien DNF+ --:--
Thomas KlimoOLT Transdanubien DISQ+ --:--

M21K (6.6km / 0m / 20KT)

1Gert WallasNaturfreunde Villach - Orienteering 41:47+00:00
2Markus SeppeleNaturfreunde Villach - Orienteering 50:03+08:16
3Primož MikložičMOK 54:18+12:31
4Mario DanningerHSV Graz 54:39+12:52
5Markus RampitschOLCU Viktring 59:45+17:58
6Béla LindenbergerMTBO Team Hungary 85:19+43:32
7Arnulf Grum 125:45+83:58
Markus PlohnHSV OL Wiener Neustadt DNF+ --:--
Christof HabischHSV Grossmittel DNF+ --:--

M40 (9km / m / 25KT)

1Manfred StockmayerHSV OL Wiener Neustadt 42:15+00:00
2Dietmar DörflerHSV Grossmittel 44:07+01:52
3Hans BorsitzkyHSV OL Wiener Neustadt 47:47+05:32
4Thomas HnilicaOLT Transdanubien 50:08+07:53
5Reinhard GroellOLC Graz 52:41+10:26
6Martin SchmidNaturfreunde Steiermark 54:22+12:07
7Klaus LaglerHSV Pinkafeld 58:46+16:31
8Erik AdenstedtOrienteering Klosterneuburg 59:01+16:46
9Ewald GlatzOLC Graz 61:00+18:45
10Alois FuchsHSV Feldbach 67:00+24:45
11Gerhard JöbstlOLC Graz 70:14+27:59
12Harald Lipphart-KirchmeirHSV OL Wiener Neustadt 73:49+31:34
13Igor BoncinaOK Azimut 74:04+31:49
14Heimo BrennerOrienteering Klosterneuburg 76:59+34:44
15Alexander KratkyOLT Transdanubien 82:59+40:44
16Franz PrachLeibnitzer AC 93:05+50:50
Bernd RuffLeibnitzer AC DNF+ --:--
Thomas WieserHSV Pinkafeld DNF+ --:--
Helmut LercheggerLeibnitzer AC DISQ+ --:--

M50 (6.6km / 0m / 20KT)

1Tamas JankoHSV Pinkafeld 35:31+00:00
2Michael MelcherNaturfreunde Steiermark 40:26+04:55
3Guenter KradischnigOLC Graz 46:26+10:55
4Guenter PircheggerNaturfreunde Steiermark 46:54+11:23
5Johann LuttenbergerHSV Feldbach 48:25+12:54
6Michael WendlerFun-Orienteering Graz 51:20+15:49
7Rudolf HochwarterHSV Pinkafeld 52:28+16:57
8Guenther DobnikOLCU Viktring 54:59+19:28
9Klaus WallasNaturfreunde Villach - Orienteering 56:57+21:26
10Mirko VodovnikOK SG 60:55+25:24
11Walter ReinerNaturfreunde Villach - Orienteering 66:32+31:01
12Herman NovakMOK 67:39+32:08
13Hannes ReschOETK - Wien 76:04+40:33
14Christian WalchOLC Graz 88:23+52:52
Roman SladičOKPT DNF+ --:--

M60 (5.9km / 0m / 14KT)

1Curt MaierASKOE OLC Ebenthal 35:02+00:00
2Paul GruenOLG Stroeck Wien 35:47+00:45
3Karl ThierHSV Feldbach 39:08+04:06
4Robert BenedekLZ OMAHA 45:23+10:21
5Wolfgang KochOLCU Viktring 47:50+12:48
6Wolf EberleHSV Aigen 49:39+14:37
7Hans TerlerNaturfreunde Steiermark 70:26+35:24
Karl FinkOLC Graz MP+ --:--
Ernst WieserHSV Pinkafeld DISQ+ --:--
Karl EckartOETK - Wien MP+ --:--

Newcomers (3.7km / 0m / 7KT)

1Yolanda KirchmeirHSV OL Wiener Neustadt 48:50+00:00
2Elias DobnikOLCU Viktring 78:28+29:38

W14 (3.7km / 0m / 7KT)

1Jana HnilicaOLT Transdanubien 24:56+00:00

W15-17 (8.1km / 0m / 20KT)

1Lea HnilicaOLT Transdanubien 52:12+00:00
Anna SwobodaHSV OL Wiener Neustadt DNF+ --:--

W18-20 (8.1km / 0m / 20KT)

1Lisa PirkerNaturfreunde Villach - Orienteering 42:13+00:00
2Sophie PeroutkaHSV OL Wiener Neustadt 44:38+02:25
3Julia RitterNaturfreunde Steiermark 48:38+06:25
4Saskia HoferHSV OL Wiener Neustadt 50:13+08:00
5Antonella FantoniNaturfreunde Villach - Orienteering 52:36+10:23

W21E (8.1km / 0m / 20KT)

1Michaela GigonOLT Transdanubien 35:41+00:00
2Marina ReinerNaturfreunde Villach - Orienteering 38:39+02:58
3Kaja PistorMOK 43:19+07:38
4Kerstin LaglerHSV Pinkafeld 44:21+08:40
5Verena GlatzOLC Graz 51:31+15:50
6Tuende AllwingerLeibnitzer AC 55:57+20:16
7Eva PrimusNaturfreunde Villach - Orienteering 56:16+20:35
8Anica HribarOKB 59:11+23:30
9Urška Kordiš MiheljakOK SG 70:52+35:11
10Špela StrasserMOK 91:41+56:00
Noémi BenkeMTBO Team Hungary DISQ+ --:--

W21K (5.9km / 0m / 14KT)

1Katja WaltherOLT Transdanubien 68:43+00:00
Jennifer BockHSV OL Wiener Neustadt DNF+ --:--
Elisabeth TuerkHSV Grossmittel DNF+ --:--

W40 (5.9km / 0m / 14KT)

1Sonja HnilicaOLT Transdanubien 44:05+00:00
2Gaby FinderNaturfreunde Steiermark 45:25+01:20
3Sylvia GlatzOLC Graz 51:33+07:28
4Elisabeth KirchmeirHSV OL Wiener Neustadt 57:51+13:46
Birgit RuffLeibnitzer AC DNF+ --:--

W50 (5.9km / 0m / 14KT)

1Sonja PoettlerNaturfreunde Steiermark 47:20+00:00
2Andrea ZacherlOETK - Wien 63:26+16:06
3Johanna KienastOLT Transdanubien 73:50+26:30
4Sigrid HatzlOLG Stroeck Wien 86:14+38:54