Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - OLP 5 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja

Jure Zmrzlikar, Hotedrščica, 8. 6. 2014

A (3.2km / 140m / 13 KT)

1Nejc ZormanOK Komenda Komenda0:41:18+00:00
2Blaž PetrovičOK Polaris Ljubljana1:00:12+18:54
3Peter TušarOK Azimut Cerkno1:06:16+24:58
4Aleš PoljanšekOK Azimut Cerkno1:10:16+28:58
5Blaž KolnerOK Komenda Komenda1:11:47+30:29
6Nuša JeramOK Azimut Cerkno1:12:30+31:12
7Urša BegušOK Azimut Cerkno1:17:15+35:57
8Klemen KendaOK Azimut Cerkno1:17:28+36:10
9Janez CimermanOK Azimut Cerkno1:17:48+36:30
10Simon StanonikOK Azimut Cerkno1:18:22+37:04
11Franc KnapOK Azimut Cerkno1:18:45+37:27
12Dušan PetrovičOK Polaris Ljubljana1:20:42+39:24
13Lara GantarOK Azimut Cerkno1:20:58+39:40
14Mark BogatajOK Azimut Cerkno1:22:15+40:57
15Miha ŠkarabotOK Polaris Ljubljana1:22:22+41:04
16Gašper PetrovičOK Polaris Ljubljana1:23:15+41:57
17Aljaž PavšičOK Azimut Cerkno1:23:40+42:22
18Petra TrčekOK Azimut Cerkno1:25:24+44:06
19Vojko KacinOK Azimut Cerkno1:26.46+-40:8.46
20Anja HumarOK Azimut Cerkno1:29:40+48:22
21Monika RavnikarOK Komenda Komenda1:29:56+48:38
22Andraž De LuisaOK Azimut Cerkno1:30:06+48:48
23406854 SI card? ?1:30:23+49:05
24Emil KacinOK Azimut Cerkno1:33:26+52:08
25Aljoša PrimožičOK Azimut Cerkno1:33:59+52:41
26Mojca FlerinKamniški OK Kamnik1:36:41+55:23
27Nejc MočnikOK Azimut Cerkno1:39:01+57:43
28Silvij MočnikOK Azimut Cerkno1:40:56+59:38
29Urša TomažinOK Azimut Cerkno1:43:53+62:35
30Alessandro PacassoOK Azimut Cerkno1:48:03+66:45
31Vlado SedejOK Azimut Cerkno1:54:23+73:05
32Janko LapajneOK Azimut Cerkno2:06:44+85:26
33Marko De LuisaGAJA GajaMP+ --:--
34Irena Hacin KolnerOK Komenda KomendaMP+ --:--
35Ajda FlaškerOK Komenda KomendaMP+ --:--
36Igor BončinaOK Azimut CerknoMP+ --:--
37Tristan KofolOK Trzin TrzinMP+ --:--