Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Cerkno Cup - uradni trening - srednja

Orientacijski klub Azimut, Godovič, 17. 7. 2014

A (0.0km / m / 13KT)

1Nejc Zorman SLO38:47+00:00
2Tomaš Landovsky CZE43:56+05:09
3Ladislav Semrad CZE44:40+05:53
4Olle Kärner EST45:27+06:40
5Jan Flasar CZE45:52+07:05
6Sergey Krasylnikov RUS47:47+09:00
7Alexander Borozenko RUS48:38+09:51
8Daniil Kashin RUS49:00+10:13
9Vladimir Janeba CZE49:18+10:31
10Tomas Kamaryt CZE50:03+11:16
11Nikolai Kudriavticev RUS50:19+11:32
12Johan Hamelius SWE50:32+11:45
13Ilia Kudriavticev RUS50:40+11:53
14Vitaliy Fedorov RUS52:52+14:05
15Mojca Flerin SLO53:38+14:51
16Mariana Moreira POR55:15+16:28
17Annemarie Sieber SUI55:42+16:55
18Daniil Melnitskiy RUS1:00:00+21:13
19Arianne Battig SUI1:00:31+21:44
20Denis Lebedev RUS1:01:34+22:47
21Pavel Krasko BLR1:03:27+24:40
22Josep Morla Vanrell SPA1:03:59+25:12
23Barbara Hugelshofer SUI1:04:52+26:05
24Blaž Kölner SLO1:05:48+27:01
25Jean-Marie Fath FRA1:06:07+27:20
26Miloš Kamaryt CZE1:09:12+30:25
27Borut Seljak SLO1:09:42+30:55
28Lukas Morf SUI1:09:46+30:59
29Vasily Kosarev RUS1:09:58+31:11
30Annika Lundstrom SWE1:10:54+32:07
31Michal Kamaryt CZE1:12:25+33:38
32Stanko Čufer SLO1:15:20+36:33
33Christian Garrec FRA1:16:39+37:52
34Žan Ravnikar SLO1:23:23+44:36
35Petr Janeba CZE1:26:44+47:57
36Rolf Wettstein SUI1:36:17+57:30
37Tommy Saevareid NOR1:59:28+80:41
Michael Battig SUIMP+ --:--
Stuart Parker UKMP+ --:--
Kurt Huber SUIMP+ --:--
Kristin Maxwell UKMP+ --:--
Rais Baburyin RUSMP+ --:--
Timo Wettstein SUIMP+ --:--
Alastair Dunlop UKMP+ --:--
Monika Ravnikar SLOMP+ --:--

B (0.0km / m / 7KT)

1Zlata Malysheva RUS31:37+00:00
2Daria Panchenko RUS34:32+02:55
3Olga Vasileva RUS38:58+07:21
4Elena Savenkova RUS39:49+08:12
5Jana Semradova CZE40:11+08:34
6Agnes Tomordi HUN49:53+18:16
7Roland Reisenberger AUT51:22+19:45
8Graeme Dawson AUS52:01+20:24
9Dovydas Šinkevičius LTU52:32+20:55
10Ramnita Štaškevičiute LTU52:35+20:58
11Anni Berger AUT52:44+21:07
12Anna Korzhavina RUS52:50+21:13
13Marlene Berger AUT53:14+21:37
14Veronika Chloupkova CZE53:16+21:39
15Annalena Schmid SUI54:26+22:49
16Heikki Kyyronen FIN54:45+23:08
17Aljoša Pogačar SLO54:47+23:10
18Bengt Hamelius SWE55:31+23:54
19Rose-marie Hamelius SWE58:09+26:32
20Christine Hirter SUI58:21+26:44
21Katerina Chloupkova CZE59:40+28:03
22Matti Railimo FIN1:00:57+29:20
23Colin Price AUS1:04:22+32:45
24Berger Hedi AUT1:04:27+32:50
25Robert Locusse FRA1:07:43+36:06
26Ana Pia Pogačar SLO1:09:09+37:32
27Zala Zavrl SLO1:09:11+37:34
28Dilya Bayburina RUS1:15:42+44:05
29Anke Glassee bel1:18:23+46:46
30Eric Glassee bel1:18:25+46:48
31Zoltan Boros HUN1:24:07+52:30
32Attila Hejjas HUN1:41:08+69:31
33Fedorces Eszter HUN1:41:12+69:35
34Anita Lindvik-Saevareid NOR1:59:46+88:09
Yannic Wild SUIMP+ --:--
Martina Kamarytova CZEMP+ --:--
Olga Ludanova RUSMP+ --:--
Wolfgang Schüller AUTMP+ --:--

C (0.0km / m / 6KT)

1Sofia Calvet AUT32:48+00:00
2Oliver Calvet AUT41:54+09:06
3Nicole Bastien-Fath FRA1:24:12+51:24
Paula Kyyronen FINMP+ --:--
Peter Berger AUTMP+ --:--
Nika Ravnikar SLOMP+ --:--
Luka Seljak SLOMP+ --:--