Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 5 - Praznovanje Polnoletnosti - srednja

Nuša Jeram, Novi Svet, 29. 11. 2014

A (3.9km / m / KT)

1Matjaž Štanfel OK Ris Delnice38:36+00:00
2Andrej Borštnik OK Tivoli42:21+03:45
3Jernej Zorman OK Komenda44:55+06:19
4Mojca Flerin Kamniški OK48:09+09:33
5Jan Dovč OK Tivoli48:10+09:34
6Matej Hribernik 50:06+11:30
7Žan Luka Šumečki OK Tivoli53:40+15:04
8Mark Bogataj OK Azimut54:28+15:52
9Simon Stanonik OK Azimut55:31+16:55
10Ajda Flašker OK Komenda57:42+19:06
11Matic Blaž OK Komenda60:00+21:24
12Klemen Kenda OK Azimut60:06+21:30
13Rok Močnik OK Azimut62:02+23:26
14Ana Borštnik OK Tivoli62:37+24:01
15Aleš Borštnik OK Tivoli64:05+25:29
16Stanko Čufer PD Ajdovščina65:53+27:17
17Jasmine Neve OK Komenda66:40+28:04
18Aljaž Borštnik OK Tivoli66:45+28:09
19Virgil Kos 67:26+28:50
20Valter Foški OK Polaris68:35+29:59
21Monika Ravnikar OK Komenda69:20+30:44
22Žan Ravnikar OK Komenda74:25+35:49
23Ivo Kete 75:00+36:24
24Aleš Čerin OK Tivoli75:09+36:33
25Dane Omersa OK Azimut76:33+37:57
26Emil Kacin OK Azimut76:45+38:09
27Urša Tomažin OK Azimut77:45+39:09
28Matic Močnik OK Azimut78:54+40:18
29Urša Beguš OK Azimut80:59+42:23
30Lara Gantar OK Azimut81:10+42:34
31Igor Bončina OK Azimut86:30+47:54
32Vojko Kacin OK Azimut100:55+62:19
33Maja Zupančič RJZ Velenje102:10+63:34
34Carlo Giacometti SSD Gaja105:25+66:49
35Gašper Čopi 119:30+80:54
36Vlado Sedej OK Azimut119:50+81:14

B (2.7km / m / KT)

1Aljoša Pogačar OK Komenda39:40+00:00
2Polona Jezeršek OK Komenda42:05+02:25
3Ana Pia Pogačar OK Komenda42:37+02:57
4Klara Jamšek OK Komenda43:00+03:20
5Nelson Charles OK Azimut43:20+03:40
6Zala Zavrl OK Komenda43:50+04:10
7Patricija Primožič OK Komenda45:06+05:26
8Elio Golja OK Polaris46:10+06:30
9Janez Šumečki RJZ Velenje46:52+07:12
10Brina Foški OK Polaris49:45+10:05
11Nika Ravnikar OK Komenda50:22+10:42
12Janez Zavrl OK Komenda51:30+11:50
13Pia Dobravec OK Azimut51:50+12:10
14Marjeta Lipužič OK Komenda52:30+12:50
15Neža Juvan 71:01+31:21
16Matic Erznožnik OK Azimut75:08+35:28
Chiara Rajgelj SSD GajaMP+ --:--
Maks Rodman SSD GajaMP+ --:--
Nina Černigoj SSD GajaMP+ --:--
Miranda Ortarje SSD GajaMP+ --:--

C (1.3km / m / KT)

1Rebeka Dovč OK Tivoli11:50+00:00
2Nejc Turk OK Komenda19:15+07:25
3Terezija Kos 25:10+13:20
4Veronika Oberč 27:10+15:20
5Tristan Kofol OK Azimut27:56+16:06