Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 6 - dolga

Orientacijski klub Azimut, Godovič, 6. 12. 2014

A (9.1km / 250m / 17KT)

1Jernej ZormanOrientacij OK Komenda1:12:59+00:00
2Janez PretnarKamniški o Kamniški OK1:22:20+09:21
3Jošt LapajneOK Azimut OK Azimut1:25:11+12:12
4Jan DovčOK Tivoli OK Tivoli1:26:44+13:45
5Andrej BorštnikOK Tivoli OK Tivoli1:27:38+14:39
6Ajda FlaškerOrientacij OK Komenda1:27:58+14:59
7Mark BogatajOK Azimut OK Azimut1:31:03+18:04
8Simon StanonikOK Azimut OK Azimut1:31:11+18:12
9Mojca FlerinKamniški o Kamniški OK1:34:22+21:23
10Rok MočnikOK Azimut OK Azimut1:36:48+23:49
11Miran KolmanKamniški o Kamniški OK1:37:05+24:06
12Žan RavnikarOrientacij OK Komenda1:50:12+37:13
13Matic BlažOrientacij OK Komenda1:50:40+37:41
14Stanko CuferPlaninsko PD Ajdovščina1:59:03+46:04
15Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli OK Tivoli2:05:57+52:58
16Ivo KetePlaninsko PD Ajdovščina2:06:07+53:08
17Lara GantarOK Azimut OK Azimut2:32:58+79:59
18Urša BegušOK Azimut OK Azimut2:33:07+80:08
19Boris ErženŠkofjelošk ŠOK2:33:14+80:15
20Monika RavnikarOrientacij OK Komenda2:33:29+80:30
21Aleš ČerinOK Tivoli OK Tivoli2:33:50+80:51
22Vojko KacinOK Azimut OK Azimut2:34:44+81:45

B (5.7km / 180m / 16KT)

1Klemen KendaOK Azimut OK Azimut1:13:51+00:00
2Nace VegeljOK Azimut OK Azimut1:22:40+08:49
3Matic ErznožnikOK Azimut OK Azimut1:22:48+08:57
4Tjaž GantarOK Azimut OK Azimut1:24:31+10:40
5Janez ŠumečkiIndividual Individuals/No Club1:31:38+17:47
6Igor BončinaOK Azimut OK Azimut1:33:04+19:13
7Charles NelsonOK Azimut OK Azimut1:33:33+19:42
8Gašper ČopiIndividual Individuals/No Club1:43:01+29:10
9Polona JezeršekOrientacij OK Komenda1:43:04+29:13
10Klara JamsekOrientacij OK Komenda1:43:08+29:17
11Janko LapajneOK Azimut OK Azimut1:47:34+33:43
12Miranda OrtarIndividual Individuals/No Club1:47:44+33:53
13Vlado SedejOK Azimut OK Azimut1:59:56+46:05
14Suzana PoljanecOK Azimut OK Azimut2:19:28+65:37
15Pia DobravecOK Azimut OK Azimut2:19:55+66:04
Anja HumarOK Azimut OK AzimutMP+ --:--
Mihala KorelcOrientacij OK KomendaMP+ --:--
Andrej KorelcOrientacij OK KomendaMP+ --:--
Maks RodmanPlaninsko PD AjdovščinaMP+ --:--
Nika RavnikarOrientacij OK KomendaMP+ --:--

C (1.9km / m / 6KT)

1Ana PlavčakŠkofjelošk ŠOK1:14:23+00:00