Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP/SOL 1 SkiO 2015 - srednja

OZS, Rogla, 8. 2. 2015

M14 (3.5km / 70m / 7KT)

1Nik GregoričPD Ajdovščina 67:01+00:00
Urban KrkočPD Ajdovščina DNF+ --:--

M17 (3.5km / 70m / 7KT)

1Matic BlažOK Komenda 35:24+00:00
2Matej ŠkarabotOK Polaris 36:02+00:38
3Matic SobanPD Ajdovščina 46:54+11:30
4Maks RodmanPD Ajdovščina 49:05+13:41
Gašper PetrovičOK Polaris DNF+ --:--

M21E (6.1km / 160m / 10KT)

1Matej PistorOK SG 31:02+00:00
2Grega AndrejcOK SG 38:33+07:31
3Iztok RojcOK Polaris 39:00+07:58
4Hinko AndrejcOK SG 39:22+08:20
5Jernej ZormanOK Komenda 41:09+10:07
6Andrej BorštnikOK Tivoli 42:14+11:12
7David ČuferPD Ajdovščina 43:48+12:46
8David AndrejcOK SG 44:06+13:04
9Jan DovčOK Tivoli 47:58+16:56
10Blaž MiheljakOK SG 61:58+30:56
11Blaž PetrovičOK Polaris 62:03+31:01
Sandi KmetičOK Polaris DNF+ --:--
Marko DudicOK SG DNF+ --:--

M40 (4.5km / 110m / 8KT)

1Herwig AllwingerMOK 33:26+00:00
2Stanko ČuferPD Ajdovščina 35:44+02:18
3Miha ŠkarabotOK Polaris 38:18+04:52
4Herman NovakMOK 44:13+10:47
5Fritz MarthSKV D.Kaltenbrunn 44:59+11:33
6Valter FoškiOK Polaris 50:39+17:13
Boris BaumanMOK DNF+ --:--

MB (3.5km / 70m / 7KT)

1Jure ČučekŠd Pure Sport 23:51+00:00
2Igor BončinaOK Azimut 50:58+27:07
3Zdenko HorjanVihor 59:31+35:40
Roman SladičOKPT DNF+ --:--

Začetniki (2.6km / 50m / 6KT)

1Oto AllwingerMOK 36:28+00:00

Ž17 (2.6km / 50m / 6KT)

1Brina FoškiOK Polaris 29:08+00:00
2Daša HarejPD Ajdovščina 37:23+08:15
3Tina FurlanPD Ajdovščina 48:27+19:19

Ž21E (4.5km / 110m / 8KT)

1Špela StrasserMOK 29:25+00:00
2Mojca FlerinKamniški OK 34:19+04:54
3Anja Drev 46:26+17:01
4Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 46:27+17:02
5Mojca FoškiOK Polaris 48:08+18:43
6Tünde AllwingerMOK 59:14+29:49
7Urška Kordiš MiheljakOK SG 66:11+36:46
8Suzana DrevenšekKamniški OK 72:34+43:09
Bernarda JuričŠd Pure Sport MP+ --:--
Tanja MezgaOK SG DNF+ --:--

ŽB (2.6km / 50m / 6KT)

1Marija KovačPD Ajdovščina 78:12+00:00