Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 15 - Mobilna - srednja

J & J, Ljubljana, 15. 1. 2015

A (km / m / KT)

1Tajda Foški RDV0:36:56+00:00
2Brina Foški RDV0:36:56+00:00
3Rok Pandel RPK0:39:39+02:43
4Tilen Kreft RPK0:39:39+02:43
5Jure Česnik Topo0:41:44+04:48
6Blaž Grah Topo0:41:44+04:48
7Simon Kastelic Domžale 10:42:38+05:42
8Luka Pirnat Domžale 10:42:38+05:42
9Jan Dovč OK TIvoli0:45:18+08:22
10Katja Dovč OK TIvoli0:45:18+08:22
11Tina Arh PD Domžale0:45:34+08:38
12Matej Ogorevc PD Domžale0:45:34+08:38
13Mojca Foški OK Polaris0:48:25+11:29
14Valter Foški OK Polaris0:48:25+11:29
15Anja Novljan RPK0:53:33+16:37
16Gašper Cerar RMT0:53:33+16:37
17Irena Hacin Kölner OK Komenda0:53:47+16:51
18Blaž Kölner OK Komenda0:53:47+16:51
19Nace Kranjc Rod aragonitnih Kamnitnikov1:03:04+26:08
20Jerca Bernik Rod aragonitnih Kamnitnikov1:03:04+26:08
21Aljoša Rebolj RMT0:47:59+11:03
22Urban Žnidaršič RMT0:47:59+11:03
23Virgil Kos Ljubljana 1/OK Tivoli0:50:30+13:34
24Veronika Oberč Ljubljana 1/OK Tivoli0:50:30+13:34
25Mark Baltič RKJ Sežana1:00:17+23:21
26Maša Pušnik RKJ Sežana1:00:17+23:21
27Jovana Đukič RKJ Sežana1:00:17+23:21
28Manca Smolej Feštival Tim0:51:05+14:09
29Lovrenc Pavlin Feštival Tim0:51:05+14:09
30Ana Vojnovič Rožna blok0:50:04+13:08
31Maja Peternelj Rožna blok0:50:04+13:08
32Marjan Modrec Ljubljana 30:57:11+20:15
33Urša Lotrič Ljubljana 30:57:11+20:15
34Sabina Belc REŠ Vrhnika1:15:09+38:13
35Rok Kepa REŠ Vrhnika1:15:09+38:13
36Matej Jurca Dol Dolsko0:42:35+05:39
37Bernard Čižman Domžale 10:42:35+05:39
38Ava Rajh Rod Podkovani Krap0:56:12+19:16
39Nuša Prebil Rod sivega volka0:56:12+19:16
40Nicolas Vanek RAJ Cerkno0:57:37+20:41
41Blaž Makuc RAJ Cerkno0:57:37+20:41
42Ajlaž Černe OK Tivoli0:52:30+15:34
43Andreja Strnad OK Tivoli0:52:30+15:34
44Maja Zupančič OK RJZ0:58:06+21:10
45Matic Pečar OK RJZ0:58:06+21:10
46Ana Kunšek Feštival Tim0:50:02+13:06
47Primož Planko Feštival Tim0:50:02+13:06
48Petra Škrjanc REŠ Vrhnika1:02:20+25:24
49Grega Zor REŠ Vrhnika1:02:20+25:24
Živa Novljan Feštival Tim0:00:00+-37:04
Andrej Lenič Feštival Tim0:00:00+-37:04
Ava Rajh Feštival Tim0:44:30+07:34
Grega Pompe Feštival Tim0:44:30+07:34

B (km / m / KT)

1Gašper Kreft 0:50:23+00:00
2Benjamin Tabakovič. 0:50:23+00:00
3Urban Suhadolnik 1:02:40+12:17
4Anja Slapničar 1:02:40+12:17
5Nik Pangeršič 1:02:19+11:56
6Maks Koncilja 1:02:19+11:56
7Matej Vrečar RDV0:49:41+-1:18
8Nastja Keržan Kukman 0:49:41+-1:18
Živa 0:36:28+-14:05
Pia 0:36:28+-14:05