Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 14 - srednja

GAJA, , 11. 1. 2015

C (km / m / KT)

1Erik Deluca PUNTO K ORIENTEERING ASD00:17:31+00:00
2Michela Jerman ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:19:39+02:08
3Alessio Jerman ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:19:47+02:16
4Veronika De Luisa SSD Gaja - Sezione Orientamento00:22:59+05:28
5Kristjan Kalc SSD Gaja - Sezione Orientamento00:23:55+06:24
6Ana Plavčak ŠOK00:30:10+12:39
7Karin Cescon PUNTO K ORIENTEERING ASD00:30:52+13:21
8Ramona Gyorfi UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB00:31:49+14:18
9Elisa Cafagna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:31:57+14:26
10Elena Partescano SSD Gaja - Sezione Orientamento00:34:14+16:43
11Marina Delise ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:35:05+17:34
12Fiorella Lin A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:35:53+18:22
13Arianna Patini A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:40:57+23:26
14Manuela Margiore ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D00:41:29+23:58
15Urban Krkoc PD AJDOŠČINA00:43:31+26:00
16Filippo Bisoni PUNTO K ORIENTEERING ASD00:44:06+26:35
17Nataša Canziani SSD Gaja - Sezione Orientamento00:45:07+27:36
18Chiara Rajgelj SSD Gaja - Sezione Orientamento00:45:53+28:22
19Al Faed Siddque PUNTO K ORIENTEERING ASD00:48:04+30:33
20Adriana Donini SSD Gaja - Sezione Orientamento00:48:55+31:24
21Donatella Gratton GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:50:01+32:30
22Marcella Poggioli A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:51:05+33:34
23Nik Gregorič PD AJDOŠČINA00:51:21+33:50
24Domen Kastelič OK TIVOLI00:51:28+33:57
25Tatjana Grgic SSD Gaja - Sezione Orientamento00:52:55+35:24
26Aliaksandra Tucha UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB00:53:28+35:57
27Jože Pestotnik OK TIVOLI01:01:52+44:21
28Miha Kocevar PD AJDOŠČINA01:06:55+49:24
Arianna Privato MP+ --:--
Anna Battagliarini MP+ --:--
Giancarlo Pasquotto MP+ --:--

B (km / m / KT)

1Livio Predonzani GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:45:07+00:00
2Elvio Cereser CORIVORIVO ORIENTEERING ASD00:45:35+00:28
3Nejc Močnik OK AZIMUT00:46:51+01:44
4Andrea Foschian A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:47:06+01:59
5Stefano Collodet FRIULI MTB ORIENTEERING A.S.D00:49:10+04:03
6Massimo Mosca GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:51:12+06:05
7Alessandro Pradolin A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:57:32+12:25
8Mauro Felchero FRIULI MTB ORIENTEERING A.S.D00:58:00+12:53
9Luka Plavčak ŠOK01:01:07+16:00
10Marko Germani SSD Gaja - Sezione Orientamento01:01:18+16:11
11Flavio Mattioni A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:05:57+20:50
12Fiorenzo Ruzzier SSD Gaja - Sezione Orientamento01:07:42+22:35
13Giorgio Ghersi ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:08:15+23:08
14Leonardo Bonfiglioli SSD Gaja - Sezione Orientamento01:08:31+23:24
15Rinaldo Luin SSD Gaja - Sezione Orientamento01:08:33+23:26
16Giulio Barelli GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:09:47+24:40
17Janko Lapajne OK AZIMUT01:10:13+25:06
18Giacomo Fabbro A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:11:33+26:26
19Antonio Di Bartolomeo PUNTO K ORIENTEERING ASD01:13:45+28:38
20Maria Elena Simonelli A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:13:59+28:52
21Zala Zavrl OK KOMENDA01:15:21+30:14
22Roberto Covacich SSD Gaja - Sezione Orientamento01:15:26+30:19
23Sara Lunardis PUNTO K ORIENTEERING ASD01:16:17+31:10
24Davide Umari SSD Gaja - Sezione Orientamento01:16:35+31:28
25Antonella Mantovani SCI CLUB UDINE A.S.D01:16:36+31:29
26Luca Fontanot PUNTO K ORIENTEERING ASD01:17:00+31:53
27Marina Lovisotto FRIULI MTB ORIENTEERING A.S.D01:17:08+32:01
28Carlo Patini A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:17:16+32:09
29Elisabetta Tadina ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:18:30+33:23
30Marta Canal FRIULI MTB ORIENTEERING A.S.D01:19:16+34:09
31Isabella Guaragno A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:20:26+35:19
32Paolo Pradolin A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:21:50+36:43
33Maks Rodman PD AJDOŠČINA01:22:55+37:48
34Katja Dovč OK TIVOLI01:24:59+39:52
35Marco Mancini ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:26:07+41:00
36Massimo Virno ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:27:16+42:09
37Tjaša De Luisa SSD Gaja - Sezione Orientamento01:29:40+44:33
38Claudio Sepin SSD Gaja - Sezione Orientamento01:30:40+45:33
39Tiziana De Monte GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:31:55+46:48
40Federica Visintin A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:32:14+47:07
41Gabriella Xausa FRIULI MTB ORIENTEERING A.S.D01:33:38+48:31
42Stefano Facchettin GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:34:40+49:33
43Chiara De Cristini SSD Gaja - Sezione Orientamento01:39:18+54:11
44Francesco Gulic SSD Gaja - Sezione Orientamento01:40:32+55:25
45Mario Bertoni ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:40:53+55:46
46Matic Soban PD AJDOŠČINA01:42:47+57:40
47Fiammetta Bertoli PUNTO K ORIENTEERING ASD01:56:27+71:20
Daša Harej PD AJDOŠČINADISQ+ --:--
Marisa Ferro A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGODISQ+ --:--
Sonia Predan SCI CLUB UDINE A.S.DDISQ+ --:--
Alessandra Riavini PUNTO K ORIENTEERING ASDDISQ+ --:--
Michela Degrassi PUNTO K ORIENTEERING ASDDISQ+ --:--
Manuela Padovan PUNTO K ORIENTEERING ASDDISQ+ --:--
Pierpaolo Poldrugo GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASDDISQ+ --:--
Andrea Sponza SSD Gaja - Sezione OrientamentoDISQ+ --:--
Jan Marc PD AJDOŠČINADISQ+ --:--
Matteo Fidel MP+ --:--
Sahra Karin Ingrid Gibson MP+ --:--
Paolo Sbrizzi FRIULI MTB ORIENTEERING A.S.DMP+ --:--
Paolo Jerman DNF+ --:--
Angelo Zagolin DNF+ --:--
Livio Insinga DNF+ --:--
Jernej Vidali DNF+ --:--
Fabrizio Mosolo DNF+ --:--

A (km / m / KT)

1Jernej Zorman OK KOMENDA00:39:08+00:00
2Jan Dovč OK TIVOLI00:44:23+05:15
3Boštjan Čerin OK TIVOLI00:48:40+09:32
4Andrea Rivetta A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:54:36+15:28
5Cesare Tarabocchia GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD00:55:17+16:09
6Matic Blaž OK KOMENDA00:55:49+16:41
7Alessandro Giacchetto A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:56:48+17:40
8Lorenzo Bartulovich SSD Gaja - Sezione Orientamento00:56:48+17:40
9Silvij Močnik OK AZIMUT00:57:09+18:01
10Klemen Kenda OK AZIMUT00:58:27+19:19
11Mauro Clemente SSD Gaja - Sezione Orientamento01:04:44+25:36
12Gabriele Bauci PUNTO K ORIENTEERING ASD01:05:32+26:24
13Carlo Giacometti SSD Gaja - Sezione Orientamento01:06:38+27:30
14Gianluca Leoni SSD Gaja - Sezione Orientamento01:08:12+29:04
15Luca Ruini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:08:51+29:43
16Paolo Pizzamus SSD Gaja - Sezione Orientamento01:09:35+30:27
17Boris Eržen ŠOK01:13:11+34:03
18Daniele Fontanot PUNTO K ORIENTEERING ASD01:13:25+34:17
19Diego Ruzzier PUNTO K ORIENTEERING ASD01:14:31+35:23
20Andrea Bernardi PUNTO K ORIENTEERING ASD01:15:04+35:56
21Giordano Palmas PUNTO K ORIENTEERING ASD01:16:38+37:30
22Anka Kuzmin A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:18:05+38:57
23Camilla Scolini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:18:43+39:35
24Chiara Sepin SSD Gaja - Sezione Orientamento01:18:45+39:37
25Michele Cafagna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:18:59+39:51
26Ivo Kete PD AJDOŠČINA01:19:30+40:22
27Monika Ravnikar OK KOMENDA01:20:36+41:28
28Aleš Čerin OK TIVOLI01:20:46+41:38
29Vojko Kacin OK AZIMUT01:22:25+43:17
30Žan Ravnikar OK KOMENDA01:24:45+45:37
31Stefano Zonato ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA01:25:20+46:12
32Luca Patini A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO01:25:20+46:12
33Mark Sylvester UWC ADRIATIC ORIENTEERING CLUB01:25:57+46:49
34Marko De Luisa SSD Gaja - Sezione Orientamento01:28:13+49:05
35Andrea Margiore ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:28:39+49:31
36Michela Dini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:33:00+53:52
37Piero Giudici ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:33:16+54:08
38Stanko Čufer PD AJDOŠČINA01:33:39+54:31
39Fabio Toffanin SSD Gaja - Sezione Orientamento01:33:57+54:49
40Mauro Sergas PUNTO K ORIENTEERING ASD01:34:22+55:14
41Marco Ongaro U:S: PRIMIERO A.S.D01:36:30+57:22
42Cristina Ruini PUNTO K ORIENTEERING ASD01:38:09+59:01
43Maddalena Zupin PUNTO K ORIENTEERING ASD01:40:13+61:05
44Serena Zacchigna ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:41:38+62:30
45Sara Gaion ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D01:41:53+62:45
Giulio Ceccone PUNTO K ORIENTEERING ASDDISQ+ --:--
Marirosa Hechich MP+ --:--
Peter Ferluga MP+ --:--
Gianfranco Siega MP+ --:--
Alfredo Furlani DNF+ --:--
Francesca Rovere DNF+ --:--
Dragan Krivičič DNF+ --:--

Skupine (km / m / KT)

1Luka Carli SSD Gaja - Sezione Orientamento00:28:12+00:00
2Anja De Luisa SSD Gaja - Sezione Orientamento00:35:59+07:47
3Mattia Davanzo SSD Gaja - Sezione Orientamento00:38:17+10:05
4Gregor Pavlič Individual00:39:27+11:15
5Amina Cernigoj PUNTO K ORIENTEERING ASD00:42:47+14:35
6Ruben Balbi PUNTO K ORIENTEERING ASD00:43:28+15:16
7Gabriele Gaio SSD Gaja - Sezione Orientamento00:46:09+17:57
8Blaž Petejan SSD Gaja - Sezione Orientamento00:51:37+23:25
9Gaja Giacomini SSD Gaja - Sezione Orientamento00:53:30+25:18
10Eva Čuk SSD Gaja - Sezione Orientamento00:53:37+25:25
11Gaja Rossella De Giorgi PUNTO K ORIENTEERING ASD00:56:50+28:38
12Ema Petejan SSD Gaja - Sezione Orientamento01:00:35+32:23
13Gabriel Delluniversita' GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:10:56+42:44
13Pietro Mosca GR. OR. CAI XXX OTTOBRE ASD01:10:56+42:44
15Filippo Iognaprat Individual01:12:21+44:09
16Ambra Ive PUNTO K ORIENTEERING ASD01:20:10+51:58
17Giacomo Lo Duca PUNTO K ORIENTEERING ASD01:34:38+66:26
18Giorgio Fuurlanich PUNTO K ORIENTEERING ASD01:46:15+78:03
Matej Ferluga MP+ --:--
Michele Spetti MP+ --:--

Otroci (km / m / KT)

1Goran Polojaz SSD Gaja - Sezione Orientamento00:15:18+00:00
2Francesca Cereser CORIVORIVO ORIENTEERING ASD00:22:10+06:52
3Stella Cignini PUNTO K ORIENTEERING ASD00:22:25+07:07
4Nastja Ferluga SSD Gaja - Sezione Orientamento00:23:12+07:54
5Alessandro Rivetta A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:26:53+11:35
6Katerina Antler SSD Gaja - Sezione Orientamento00:32:45+17:27
7Lisa Rivetta A.S.D: SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO00:34:46+19:28
8Jozef Pelessoni SSD Gaja - Sezione Orientamento00:39:28+24:10
Giorgio Cereser DNF+ --:--