Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - ZL 17, 4. Volksbank Südost Cup 2014/2015 - srednja

Mariborski orientacijski klub, Hrastovec v Slov. Goricah, 18. 1. 2015

A (5.01km / 275m / 19KT)

1Christian PfeiferOLC Graz OLCG36:35+00:00
2Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli OK Tivoli37:53+01:18
3Clemens WolframNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien40:09+03:34
4Georg GröllNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien42:17+05:42
5Wilfreid RennerOLC Graz OLCG43:49+07:14
6Werner PietschNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien45:08+08:33
7Dušan PetrovičOrientacijski Klub Polaris OK Polaris45:56+09:21
8Blaž PetrovičOrientacijski Klub Polaris OK Polaris46:35+10:00
9Matej KostanjevecMOK Mariborski OK47:49+11:14
10Tobias MickoGO Harzberg go harzberg49:42+13:07
11Arno HussSPORTUNION Klagenfurt SPUK50:34+13:59
12Mojca FlerinKOK Kamniški orientacijski klub 51:06+14:31
13Maximilian LercheggerLAC Leibnitzer AC52:19+15:44
14Roland KohlbacherVIL Naturfreunde Villach53:18+16:43
15Miha ŠkarabotOrientacijski Klub Polaris OK Polaris54:47+18:12
16Armin FriessnigOC Fürstenfeld OCFF55:04+18:29
17Gašper PetrovičOrientacijski Klub Polaris OK Polaris55:37+19:02
18Matej ŠkarabotOrientacijski Klub Polaris OK Polaris56:26+19:51
19Thomas KohlbacherVIL Naturfreunde Villach61:09+24:34
20Martin GruenbergerOKL Orienteering Klosterneuburg62:59+26:24
21Gottfried SchiecklOC Fürstenfeld OCFF63:23+26:48
22Alexander KrobothSGRA Schulsportverein Graz65:21+28:46
23Herwig ProskeOC Fürstenfeld OCFF67:47+31:12
24Primož MikložičMOK Mariborski OK67:50+31:15
25Krzysztof MuszynskiMOK Mariborski OK72:43+36:08

B (4.01km / 235m / 16KT)

1Jan DovčOK Tivoli OK Tivoli25:35+00:00
2Ivan Boyadzhiev ml.MOK Mariborski OK27:30+01:55
3Klaus KrischanNFLI Naturfreunde Linz31:51+06:16
4Walter DravetzOLC Graz OLCG37:01+11:26
5Günter KradischnigOLC Graz OLCG37:39+12:04
6Iztok KavšekKOM OK Komenda38:11+12:36
7Agnes ScheicklOC Fürstenfeld OCFF39:09+13:34
8Martin KrennOC Fürstenfeld OCFF40:35+15:00
9Jakob WolframNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien41:12+15:37
10Gerhard JobstlOLC Graz OLCG41:47+16:12
11Aleš NovakMOK Mariborski OK42:18+16:43
12Florian JandlNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien42:19+16:44
13Elias WachmannOC Fürstenfeld OCFF42:30+16:55
14Rosa TrummerOLC Graz OLCG43:12+17:37
15Herwig RennerOLC Graz OLCG43:19+17:44
16Hans LuttenbergerHeeressportverein Feldbach HSV Feldbach43:39+18:04
17Ewald GlatzOLC Graz OLCG44:06+18:31
18Tina TiefenboeckNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien44:23+18:48
19Elena ZeinerOLC Graz OLCG45:21+19:46
20Dora ZeinerOLC Graz OLCG46:16+20:41
21Jacob Hygen 47:13+21:38
22Oliver ChristHSV WN HSV Wiener Neustadt47:33+21:58
23Karl PongratzPIN HSV Pinkafeld47:37+22:02
24Pia GruenbergerOKL Orienteering Klosterneuburg48:12+22:37
25Helmut LercheggerLAC Leibnitzer AC48:39+23:04
26Franz HartingerLAC Leibnitzer AC49:50+24:15
27Valentin PidnerHSV WN HSV Wiener Neustadt50:00+24:25
28Janez ŠumečkiOK Tivoli OK Tivoli50:31+24:56
29Anna PietschNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien50:33+24:58
30Leo HolperOC Fürstenfeld OCFF51:10+25:35
31Lora HlistovaNFLI Naturfreunde Linz51:34+25:59
32Joergen DeubelNaturfreunde Wien Naturfreunde Wien52:01+26:26
33Katja DovčOK Tivoli OK Tivoli55:53+30:18
34Tünde AllwingerLAC Leibnitzer AC56:41+31:06
35Lukas NovakLAC Leibnitzer AC58:12+32:37
36Karl FinkOLC Graz OLCG59:48+34:13
37Wolfgang WertherWATW WATW61:33+35:58
38Barbara KmetecKOK Kamniški orientacijski klub 63:27+37:52
39Harald ZeinnerOLC Graz OLCG63:46+38:11
40Heinz NovakLAC Leibnitzer AC65:45+40:10
41Franz BlahaHSGRA HSV Graz117:55+92:20

C (3.15km / 160m / 13KT)

1Sepp HartingerLAC Leibnitzer AC39:34+00:00
2Franz NageleWALS HSV WALS41:59+02:25
3Andreas SeidlOC Fürstenfeld OCFF44:05+04:31
4Wolf EberleAIG HSV Aigen45:53+06:19
5Luise OswaldPIN HSV Pinkafeld48:05+08:31
6Carina LienhartLAC Leibnitzer AC50:10+10:36
7Matthias JeindlOC Fürstenfeld OCFF55:38+16:04
8Michaela LienhartLAC Leibnitzer AC57:35+18:01
91720707 Sportvogl 59:04+19:30
10Jasmine AuerLAC Leibnitzer AC61:07+21:33
11Sylvia GlatzOLC Graz OLCG61:15+21:41
12Ronja AuerLAC Leibnitzer AC63:23+23:49
13Melinda AuerLAC Leibnitzer AC66:14+26:40
14Marcel HammerLAC Leibnitzer AC67:54+28:20
15Aleš FilipčMOK Mariborski OK68:27+28:53
16Viktoria ZachariasLAC Leibnitzer AC69:32+29:58
17Carmen MarkoOLC Graz OLCG79:18+39:44
18Elisabeth ZiennerOLC Graz OLCG90:23+50:49
Rebeka PšajdKOK Kamniški orientacijski klub MP+ --:--
Sebastian FabianSteirischer Orientierungslaufverband STOLVMP+ --:--

Class 3 (0.0km / m / 8KT)

1400183 51:20+00:00

D (1.77km / 50m / 8KT)

1Otto AllwingerLAC Leibnitzer AC28:39+00:00
2Brin NovakMOK Mariborski OK52:01+23:22
3Enjo FrasMOK Mariborski OK56:23+27:44
4Lara KavšekKOM OK Komenda79:49+51:10
52056395 Sportvogl 118:53+90:14