Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 2 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 11. 4. 2015

M12 (1.6km / 70m / 8KT)

1Žiga GroffOK Azimut 40:20+00:00
2Martin JevševarOKB 40:26+00:06
3Vid KerestešOK Trzin 44:22+04:02
4Aljaž ČelikOK Azimut 76:59+36:39
Vacant +-41:40
Vacant +-41:40

M14 (2km / 80m / 9KT)

1Jaka GradOK Tivoli 30:48+00:00
2Gregor KuncOK Tivoli 31:47+00:59
3Peter SmrekarOK Tivoli 38:58+08:10
4Jan MarcPD Ajdovščina 46:58+16:10
Vacant +-31:12
Vacant +-31:12
Tristan KofolOK Trzin DNS+ --:--

M16 (2.4km / 100m / 13KT)

1Matej ŠkarabotOK Polaris 35:59+00:00
2Tjaž GantarOK Azimut 48:17+12:18
Vacant +-36:01
Herwig Jr. AllwingerMOK DNS+ --:--
Vacant +-36:01

M18 (3.3km / 150m / 16KT)

1Simon StanonikOK Azimut 46:53+00:00
2Žan RavnikarOK Komenda 48:24+01:31
3Matic BlažOK Komenda 48:34+01:41
4Mark BogatajOK Azimut 51:22+04:29
5Matic MočnikOK Azimut 53:49+06:56
6Andraž De LuisaOK Azimut 55:13+08:20
7Jan ŠalamunOK Polaris 58:53+12:00
8Aljaž PavšičOK Azimut 59:41+12:48
9Nace VegeljOK Azimut 60:37+13:44
Matic ErznožnikOK Azimut MP+ --:--
Aljoša PogačarOK Komenda DNS+ --:--
Vacant +-47:07
Vacant +-47:07

M21A (3.5km / 140m / 17KT)

1Valentin ErženOK Azimut 62:52+00:00
2Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 69:16+06:24
3Nejc MočnikOK Azimut 70:29+07:37
4Jaka PišljarOK Komenda 73:54+11:02
5Aljaž ČerneOK Tivoli 79:55+17:03
Vacant +-63:08
Vacant +-63:08

M21B (2.1km / 100m / 11KT)

1Robert LapanjaOK Azimut 33:07+00:00
2Borut SeljakOK Komenda 36:43+03:36
3Janez ZavrlOK Komenda 38:41+05:34
4Luka PlavčakŠOK 42:33+09:26
5Emil KacinOK Azimut 45:19+12:12
6Matjaž KoprivcOK Azimut 48:36+15:29
7Sandi LovrečičOKPT 57:29+24:22
Primož Makuc MP+ --:--
Tomaž Makuc MP+ --:--
Andrej KorelcOK Komenda MP+ --:--
Vacant +-34:53

M21E (4.6km / 200m / 22KT)

1Jernej ZormanOK Komenda 45:02+00:00
2Jan DovčOK Tivoli 48:10+03:08
3Peter TušarOK Azimut 55:21+10:19
4Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 57:15+12:13
5Ivan Boyadzhiev ml.MOK 62:27+17:25
6Mojca FlerinKamniški OK 63:08+18:06
7Vid BogovičOKB 64:16+19:14
8Rajko KračunOK Polaris 75:38+30:36
9Denis KokeljKamniški OK 85:14+40:12
Aljaž BorštnikOK Tivoli DNS+ --:--
Vacant +-46:58
Vacant +-46:58

M35 (3.3km / 150m / 16KT)

1Herwig AllwingerMOK 47:11+00:00
2Bojan JevševarOKB 49:56+02:45
3Boris BaumanMOK 50:33+03:22
4Aleš PoljanšekOK Azimut 53:36+06:25
5Valter FoškiOK Polaris 56:40+09:29
6Miro ŠalamunOK Polaris 56:57+09:46
7Klemen KendaOK Azimut 60:35+13:24
8Tomaž GroffOK Azimut 64:06+16:55
9Andrej CimermanOK Polaris 78:50+31:39
10Robert BenkoOK Polaris 137:18+90:07
Primož SavinšekOK Polaris DNS+ --:--
Vacant +-48:49

M45 (2.5km / 120m / 13KT)

1Miha ŠkarabotOK Polaris 42:27+00:00
2Jožko JazbarOK Azimut 46:54+04:27
3Robert KuncOK Tivoli 48:59+06:32
4Igor BončinaOK Azimut 50:18+07:51
5Damjan ČelikOK Azimut 50:33+08:06
6Aleš BorštnikOK Tivoli 51:16+08:49
7Dalibor RadovanOK Polaris 52:00+09:33
8Krešo KerestešOK Trzin 52:04+09:37
9Aleš ZupanOK Polaris 52:28+10:01
10Janez ŠumečkiOK Tivoli 53:11+10:44
11Vojko KacinOK Azimut 59:05+16:38
12Marko De LuisaGAJA 70:52+28:25
Dragan KrivičićOKPT DNF+ --:--
Vinko PernekMOK DNS+ --:--
Vacant +-43:33
Vacant +-43:33

M55 (2.1km / 100m / 12KT)

1Srečo PirmanŠOK 35:55+00:00
2Roman SladičOKPT 43:33+07:38
3Janko LapajneOK Azimut 50:25+14:30
4Črtomir KnapOK Azimut 58:29+22:34
5Ivan BoyadzhievMOK 58:46+22:51
6Pavel RejecOK Azimut 66:15+30:20
Vacant +-36:05
Vacant +-36:05

MŽ10 (1.3km / 60m / 6KT)

1Nejc TurkOK Komenda 15:29+00:00
2Luka SeljakOK Komenda 21:40+06:11
Vacant +-16:31
Vacant +-16:31

Odprta (2.1km / 100m / 12KT)

1Matej Vidič 78:52+00:00
2Manica Govekar 82:55+04:03
Vacant +-79:08
Vacant +-79:08
Vacant +-79:08
Vacant +-79:08
Vacant +-79:08
Vacant +-79:08
Vacant +-79:08
Vacant +-79:08

Otroška (1.6km / 70m / 8KT)

1Jaka SeljakOK Komenda 37:01+00:00
2Nika ErženOK Azimut 41:50+04:49
3Jaka KostanjšekOK Azimut 47:41+10:40
Vacant +-38:59

Začetniška (1.6km / 70m / 8KT)

1Nea ErženOK Azimut 41:26+00:00
2Ema GroffOK Azimut 52:18+10:52
3Bogataj Rok 65:01+23:35
4Mojca KuncOK Tivoli 74:23+32:57
Vacant +-42:34

Ž12 (1.6km / 70m / 8KT)

1Nika RavnikarOK Komenda 29:15+00:00
2Anja ŠkarabotOK Polaris 38:21+09:06
Vacant +-30:45
Teja TušarOK Azimut MP+ --:--
Vacant +-30:45

Ž14 (1.6km / 70m / 8KT)

1Ana Pia PogačarOK Komenda 20:20+00:00
2Deja RazpetOK Azimut 50:57+30:37
Vacant +-21:40
Vacant +-21:40

Ž16 (2km / 80m / 9KT)

1Zala ZavrlOK Komenda 24:32+00:00
2Mihala KorelcOK Komenda 32:40+08:08
3Polona JezeršekOK Komenda 35:50+11:18
4Patricija PrimožičOK Komenda 39:44+15:12
5Klara JamšekOK Komenda 41:41+17:09
6Nika PoljanšekOK Azimut 43:23+18:51
Vacant +-25:28
Vacant +-25:28

Ž18 (2.4km / 100m / 13KT)

1Lara GantarOK Azimut 33:23+00:00
2Monika RavnikarOK Komenda 35:18+01:55
3Petra TrčekOK Azimut 40:49+07:26
4Brina FoškiOK Polaris 41:17+07:54
5Anja HumarOK Azimut 46:18+12:55
6Marjeta LipužičOK Komenda 57:16+23:53
7Pia DobravecOK Azimut 70:26+37:03
Urša BegušOK Azimut DNS+ --:--
Vacant +-34:37

Ž21B (1.8km / 90m / 10KT)

1Alenka Vuga SeljakOK Komenda 47:27+00:00
2Ana PlavčakŠOK 48:18+00:51
3Barbara KmetecKamniški OK 51:53+04:26
4Marjana RejecOK Azimut 57:48+10:21
5Katja KobentarKamniški OK 62:46+15:19
6Mojca BlažičOKPT 106:18+58:51
Vacant +-48:33
Viktoria ZachariasLAC DNS+ --:--
Alenka ŠkarabotOK Polaris DNF+ --:--

Ž21E (3.5km / 140m / 17KT)

1Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 60:36+00:00
2Nuša JeramOK Azimut 66:03+05:27
3Tanja PretnarKamniški OK 69:21+08:45
4Tina ZagorcKamniški OK 94:23+33:47
Vacant +-61:24
Vacant +-61:24

Ž35 (2.5km / 120m / 13KT)

1Anica HribarOKB 42:58+00:00
2Lidija HribarKamniški OK 44:14+01:16
3Irma PretnarKamniški OK 70:09+27:11
4Anja BabičOK Trzin 71:53+28:55
5Mateja KerestešOK Trzin 100:02+57:04
Vacant +-43:02
Vacant +-43:02