Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 3, DP ultra dolge (M/Ž21E) - dolga

Orientacijski klub Polaris, Bukovniško jezero, 26. 4. 2015

M12 (2.2km / 55m / 7KT)

1Svit Pestotnik StresOK Polaris 19:50+00:00
2Domen PetrovičOK Polaris 20:58+01:08
3Martin JevševarOKB 23:51+04:01
4Matevž KuncOK Tivoli 31:00+11:10
5Rok KernOK Komenda 39:47+19:57
6Erik GregorcOK Komenda 43:59+24:09

M14 (3.6km / 65m / 7KT)

1Gregor KuncOK Tivoli 39:52+00:00
2Domen KavčičOK Komenda 63:53+24:01
3Filip PetrovičOK Polaris 77:50+37:58

M16 (5km / 150m / 11KT)

1Maks RodmanPD Ajdovščina 62:03+00:00
2Tjaž GantarOK Azimut 73:26+11:23

M18 (7.9km / 160m / 13KT)

1Andraž De LuisaOK Azimut 57:40+00:00
2Matic BlažOK Komenda 61:44+04:04
3Aljaž PavšičOK Azimut 65:56+08:16
4Gašper PetrovičOK Polaris 66:23+08:43
5Jan ŠalamunOK Polaris 67:10+09:30
6Simon StanonikOK Azimut 73:07+15:27
7Žan RavnikarOK Komenda 83:50+26:10
8Mark BogatajOK Azimut 83:56+26:16
9Aljoša PogačarOK Komenda 90:53+33:13
Matej ŠkarabotOK Polaris DNF+ --:--

M21A (7.9km / 160m / 13KT)

1Vid BogovičOKB 55:22+00:00
2Jaka PišljarOK Komenda 70:53+15:31
3Zoran FurmanOK Slovenske Konjice 79:21+23:59
4Rok MočnikOK Azimut 80:34+25:12
5Tanja PretnarKamniški OK 85:03+29:41
6Aleš ZobavnikKamniški OK 87:39+32:17
7Nejc MočnikOK Azimut 90:22+35:00

M21B (4.1km / 70m / 7KT)

1Gregor ZupanOK Komenda 46:40+00:00
2Borut SeljakOK Komenda 48:32+01:52
3Janez ZavrlOK Komenda 87:53+41:13
4Sandi LovrečičOKPT 106:11+59:31
5Andrej KorelcOK Komenda 180:07+133:27

M21E (17.7km / 350m / 25KT)

1Jaka PiltaverOKB 113:25+00:00
2Andraz HribarOKB 114:32+01:07
3Janez PretnarKamniški OK 122:38+09:13
4Žan Luka ŠumečkiOK Tivoli 130:44+17:19
5Tibor MrakOK Azimut 132:40+19:15
6David RihtaričMOK 141:37+28:12
7Peter TušarOK Azimut 142:43+29:18
8Bojan JevševarOKB 150:01+36:36
9Boštjan ČerinOK Tivoli 154:14+40:49
10Rajko KračunOK Polaris 161:46+48:21
11Blaž PetrovičOK Polaris 164:05+50:40
12Boris ErženŠOK 255:36+142:11
13Aleš ČerinOK Tivoli 265:47+152:22
Stanko ČuferPD Ajdovščina DNF+ --:--
Jernej ZormanOK Komenda DNF+ --:--

M35 (7.9km / 160m / 13KT)

1Herwig AllwingerMOK 54:07+00:00
2Boris BaumanMOK 58:02+03:55
3Andrej CimermanOK Polaris 63:00+08:53
4Miro ŠalamunOK Polaris 65:40+11:33
5Matej KostanjevecMOK 67:47+13:40
6Blaž KölnerOK Komenda 68:09+14:02
7Primož MikložičMOK 69:09+15:02
8Primož SavinšekOK Polaris 72:59+18:52
9Klemen KendaOK Azimut 75:12+21:05
10Rok PestotnikOK Polaris 75:26+21:19
11Valter FoškiOK Polaris 75:38+21:31
12Stanislav KustecMOK 78:56+24:49
13Jožef ŠtiblarOK Polaris 81:56+27:49
14Uroš PetrovičOK Polaris 83:24+29:17
15Iztok KavšekOK Komenda 90:42+36:35

M45 (5km / 150m / 11KT)

1Jožko JazbarOK Azimut 39:24+00:00
2Silvij MočnikOK Azimut 41:49+02:25
3Gerhard JöbstlOLC GRAZ 44:03+04:39
4Robert KuncOK Tivoli 47:57+08:33
5Georg PregartnerOLGDK 48:19+08:55
6Dalibor RadovanOK Polaris 54:10+14:46
7Igor BončinaOK Azimut 55:06+15:42
8Aleš BorštnikOK Tivoli 66:49+27:25
9Marko De LuisaGAJA 71:59+32:35
10Janez ŠumečkiOK Tivoli 84:19+44:55
11Dragan KrivičićOKPT 102:03+62:39
12Vinko PernekMOK 128:45+89:21

M55 (4.9km / 110m / 9KT)

1Roman SladičOKPT 57:27+00:00
2Črtomir KnapOK Azimut 69:31+12:04
3Vlado SedejOK Azimut 76:42+19:15
4Srečo PirmanŠOK 79:20+21:53
Pavel RejecOK Azimut DNF+ --:--
Janko LapajneOK Azimut DNF+ --:--

MŽ10 (2.1km / 50m / 7KT)

1Tilen ZupanOK Komenda 15:03+00:00
2Luka SeljakOK Komenda 19:04+04:01
3Nejc TurkOK Komenda 19:50+04:47

OTROŠKA (2.1km / 50m / 7KT)

1Teo KostanjevecMOK 22:14+00:00
2Anja De LuisaGAJA 24:29+02:15
3Brina Anže KölnerOK Komenda 28:06+05:52

ZAČETNIKI (2.2km / 55m / 7KT)

1Andrej Žnidarič 23:42+00:00
2Lara ZupanOK Komenda 40:16+16:34
3Mojca KuncOK Tivoli 59:41+35:59
4Lara KavšekOK Komenda 67:36+43:54
5Lev ŽižekOK Azimut 70:10+46:28
6Vesna PernekMOK 73:59+50:17
7Lucija KavčičOK Komenda 77:36+53:54

Ž12 (2.2km / 55m / 7KT)

1Tina KernOK Komenda 24:56+00:00
2Anja ŠkarabotOK Polaris 29:59+05:03
3Nika RavnikarOK Komenda 31:32+06:36
4Špela KostanjevecMOK 38:47+13:51
5Maja LahOK Komenda 61:01+36:05

Ž14 (2.2km / 55m / 7KT)

1Dora Pestotnik StresOK Polaris 18:49+00:00
2Ivana MužinaPD Ajdovščina 32:37+13:48
3Veronika De LuisaGAJA 50:56+32:07

Ž16 (3.6km / 65m / 7KT)

1Mihala KorelcOK Komenda 45:35+00:00
2Polona JezeršekOK Komenda 47:40+02:05
3Zala ZavrlOK Komenda 49:53+04:18
4Daša HarejPD Ajdovščina 60:06+14:31
5Tjaša De LuisaGAJA 75:43+30:08
6Andreja PeršičPD Ajdovščina 92:04+46:29
Patricija PrimožičOK Komenda MP+ --:--

Ž18 (5km / 150m / 11KT)

1Monika RavnikarOK Komenda 51:25+00:00
2Lara GantarOK Azimut 52:06+00:41
3Brina FoškiOK Polaris 54:34+03:09

Ž21B (3.6km / 65m / 7KT)

1Ana PlavčakŠOK 40:48+00:00
2Suzana DrevenšekKamniški OK 43:52+03:04
3Tina ZagorcKamniški OK 43:54+03:06
4Romana ZupanOK Komenda 46:15+05:27
5Barbara KmetecKamniški OK 49:36+08:48
6Marjana RejecOK Azimut 58:02+17:14
7Alenka Vuga SeljakOK Komenda 61:04+20:16
8Alenka ŠkarabotOK Polaris 66:29+25:41
9Viktoria ZachariasLAC 67:06+26:18

Ž21E (11.5km / 230m / 12KT)

1Mojca FlerinKamniški OK 105:59+00:00
2Nuša JeramOK Azimut 110:54+04:55
3Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 126:31+20:32
4Mojca FoškiOK Polaris 128:59+23:00

Ž35 (4.9km / 110m / 9KT)

1Lidija HribarKamniški OK 49:30+00:00
2Brigitte MagetOLGDK 58:14+08:44
3Anica HribarOKB 63:21+13:51
4Tünde AllwingerMOK 75:32+26:02
5Irma PretnarKamniški OK 76:03+26:33
6Saša ŽižekOK Azimut 94:13+44:43