Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 4 - srednja

Škofjeloški orientacijski klub, Jelovica, 31. 5. 2015

M16 (4.33km / 180m / 15KT)

1Tjaž GantarOK Azimut 62:22+00:00
2Gašper ČopiOK Azimut 86:41+24:19
3Peter SmrekarOK Tivoli 143:40+81:18

M18 (5.26km / 260m / 18KT)

1Simon StanonikOK Azimut 59:43+00:00
2Mark BogatajOK Azimut 64:23+04:40
3Aljaž PavšičOK Azimut 66:58+07:15
4Andraž De LuisaOK Azimut 72:39+12:56
5Matic ErznožnikOK Azimut 90:41+30:58
Žan RavnikarOK Komenda MP+ --:--
Matic BlažOK Komenda DNF+ --:--

M21A (5.31km / 260m / 19KT)

1Nejc MočnikOK Azimut 92:01+00:00
2Carlo GiacomettiGAJA 109:27+17:26

M21B (4.33km / 180m / 15KT)

1Janez ZavrlOK Komenda 68:39+00:00
2Borut SeljakOK Komenda 68:49+00:10
3Emil KacinOK Azimut 79:12+10:33
4Gregor ZupanOK Komenda 89:13+20:34
5Simon ČopiOK Azimut 92:43+24:04
6Luka PlavčakŠOK 123:07+54:28
Matej VidičOK Azimut DNF+ --:--

M21E (6.52km / 350m / 24KT)

1Peter TušarOK Azimut 68:31+00:00
2Rajko KračunOK Polaris 83:50+15:19
3Ivan NagyDROT 85:38+17:07
4Leon KropivšekMOK 100:21+31:50

M35 (5.26km / 260m / 18KT)

1Janez PretnarKamniški OK 52:54+00:00
2Herwig AllwingerMOK 56:20+03:26
3Aleš PoljanšekOK Azimut 58:55+06:01
4Bojan JevševarOK Brežice 60:16+07:22
5Boris BaumanMOK 60:47+07:53
6Gregor AnderluhOK Polaris 62:46+09:52
7Iztok RojcOK Polaris 71:01+18:07
8Andrej CimermanOK Polaris 76:41+23:47
9Primož MikložičMOK 86:02+33:08
10Iztok KavšekOK Komenda 95:58+43:04
11Miran KolmanKamniški OK 100:11+47:17
Blaž KölnerOK Komenda DNF+ --:--
Goran NagyDROT DNF+ --:--
Primož SavinšekOK Polaris DNF+ --:--

M45 (4.33km / 180m / 15KT)

1Jožko JazbarOK Azimut 50:04+00:00
2Silvij MočnikOK Azimut 62:10+12:06
3Igor BončinaOK Azimut 66:40+16:36
4Aleš ČerinOK Tivoli 73:32+23:28
5Gerhard JoebstlOLC Graz 80:37+30:33
6Krešo KerestešOK Trzin 82:04+32:00
7Robert KuncOK Tivoli 88:44+38:40
8Dalibor RadovanOK Polaris 96:37+46:33
9Marko De LuisaGAJA 97:51+47:47
10Aleš BorštnikOK Tivoli 116:09+66:05
11Vinko PernekMOK 117:53+67:49

M55 (3.4km / 150m / 12KT)

1Charles NelsonOK Azimut 55:22+00:00
2Janko LapajneOK Azimut 63:37+08:15
3Vlado SedejOK Azimut 75:14+19:52
4Pavel RejecOK Azimut 80:42+25:20
5Črtomir KnapOK Azimut 89:59+34:37

MŽ10 (1.12km / 20m / 5KT)

1Tilen ZupanOK Komenda 09:56+00:00
2Nejc TurkOK Komenda 11:56+02:00
3Luka SeljakOK Komenda 17:17+07:21
Denis GregorcOK Komenda MP+ --:--

M12 (1.6km / 40m / 7KT)

1Anej RožmanOK Brežice 27:36+00:00

Ž12 (1.6km / 40m / 7KT)

2Teja TušarOK Azimut 27:41+00:00

M12 (1.6km / 40m / 7KT)

3Vid KerestešOK Trzin 31:04+00:00
4Erik GregorcOK Komenda 31:11+00:07
5Luka AnderluhOK Polaris 31:46+00:42
6Tilen LekšeOK Brežice 35:08+04:04

Ž12 (1.6km / 40m / 7KT)

7Tina KernOK Komenda 35:10+00:00
8Nika RavnikarOK Komenda 35:27+00:17

M12 (1.6km / 40m / 7KT)

9Rok KernOK Komenda 35:29+00:00
10Aljaž ČelikOK Azimut 37:39+02:10

Ž12 (1.6km / 40m / 7KT)

11Katarina Eva AnderluhOK Polaris 40:56+00:00

M12 (1.6km / 40m / 7KT)

12Matevž KuncOK Tivoli 41:38+00:00
13Martin JevševarOK Brežice 47:14+05:36
Timotej HribarOK Brežice DNF+ --:--
Anže PšeničnikOK Brežice DNF+ --:--

Odprta (3.4km / 150m / 12KT)

Petra Škrjanc DNF+ --:--
Dušan Kulovec MP+ --:--
Tomaž Pust DNF+ --:--
Sabina Belc DNF+ --:--

Otroška (1.12km / 20m / 5KT)

1Jaka SeljakOK Komenda 17:14+00:00
2Blaž Šorli 2xOK Azimut 21:56+04:42
3Mojca KuncOK Tivoli 23:45+06:31
4Lara KavšekOK Komenda 25:48+08:34
Brina & Arne & Asja NagyDROT DNF+ --:--
Lovro & Marja NagyDROT DNF+ --:--

Začetniki (1.6km / 40m / 7KT)

1Karin Pust 42:38+00:00
2Lara ZupanOK Komenda 45:39+03:01
Natalija Kunc RešekOK Tivoli DNF+ --:--

Ž14 (2.57km / 80m / 10KT)

1Ana Pia PogačarOK Komenda 43:54+00:00

Ž16 (2.57km / 80m / 10KT)

1Zala ZavrlOK Komenda 31:53+00:00
2Mihala KorelcOK Komenda 42:51+10:58
3Klara JamsekOK Komenda 50:43+18:50
4Nika PoljanšekOK Azimut 62:50+30:57
5Deja RazpetOK Azimut 66:44+34:51

Ž18 (4.33km / 180m / 15KT)

1Urša BegušOK Azimut 64:40+00:00
2Monika RavnikarOK Komenda 69:23+04:43
3Lara GantarOK Azimut 80:39+15:59
4Brina FoškiOK Polaris 120:37+55:57
5Anja HumarOK Azimut 121:23+56:43
Pia DobravecOK Azimut DNF+ --:--

Ž21E (5.31km / 260m / 19KT)

1Mojca FlerinKamniški OK 52:51+00:00
2Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli 85:03+32:12
3Tanja PretnarKamniški OK 90:09+37:18
4Suzana DrevenšekKamniški OK 101:54+49:03

Ž21B (3.4km / 150m / 12KT)

1Romana ZupanOK Komenda 62:20+00:00
2Alenka Vuga SeljakOK Komenda 73:57+11:37
3Marjanca PoljanšekOK Azimut 94:38+32:18
4Marjana RejecOK Azimut 113:45+51:25
5Jadranka DrobničOK Azimut 116:15+53:55
6Manica GovekarOK Azimut 120:33+58:13
7Miranda OrtarOK Azimut 126:01+63:41
Katja KobentarKamniški OK DNF+ --:--
Barbara KmetecKamniški OK MP+ --:--

Ž35 (3.4km / 150m / 12KT)

1Anica HribarOK Brežice 55:32+00:00
2Anja BabičOK Trzin 83:41+28:09
3Mateja KerestešOK Trzin 101:29+45:57
Lidija HribarKamniški OK DNF+ --:--
Marija AnderluhOK Polaris DNF+ --:--