Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Slovenia in 3 days - SOL 5 - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ig, 6. 6. 2015

M10 (1.2km / m / 7KT)

1Tilen Zupan OK Komenda0:09:26+00:00
2Nejc Turk OK Komenda0:09:32+00:06
3Gašper Zgonec OK Tivoli0:10:27+01:01
4Juraj Vukelić OK Maksimir0:11:34+02:08
5Luka Seljak OK Komenda0:12:12+02:46
6Denis Gregorc OK Komenda0:14:31+05:05

M12 (1.3km / m / 6KT)

1Erik Gregorc OK Komenda0:08:26+00:00
2Svit Pestotnik Stres OK Polaris0:10:22+01:56
3Goran Polojaz SSD GAJA0:10:42+02:16
4Tihon Salopek OK Ris Delnice0:12:46+04:20
5Martin Jevševar OK Brežice0:13:24+04:58
6Žiga Groff OK Azimut0:13:38+05:12
7Filip Kušar Druzina KUSAR0:13:59+05:33
8Filip Grad OK Tivoli0:14:28+06:02
9Aljaž Čelik OK Azimut0:15:16+06:50
10Rok Kern OK Komenda0:16:38+08:12
11Jozef Pelessoni SSD GAJA0:17:48+09:22
12Matevž Kunc OK Tivoli0:19:19+10:53
13Sandor Pelessoni SSD GAJA0:23:47+15:21
14Vid Keresteš OK Trzin0:29:30+21:04
Rok Hernec OK TivoliMP+ --:--

M14 (1.6km / m / 9KT)

1Jakob Wolfram OL Wilhelminenberg0:17:05+00:00
2Niko Brodey OL Wilhelminenberg0:28:43+11:38
3Jaka Grad OK Tivoli0:30:31+13:26
4Gregor Kunc OK Tivoli0:30:43+13:38
5Peter Smrekar OK Tivoli0:36:42+19:37
6Kristjan Kalc SSD GAJA1:30:16+73:11
Teo Tutić OK VihorMP+ --:--

M16 (2.3km / m / 13KT)

1Matic Blaž OK Komenda0:29:47+00:00
2Žan Ravnikar OK Komenda0:33:20+03:33
3Tjaž Gantar OK Azimut0:40:02+10:15

M18 (3.9km / m / 24KT)

1Andraž De Luisa OK Azimut0:46:50+00:00
2Mark Bogataj OK Azimut0:50:57+04:07

M21A (3.3km / m / 20KT)

1Jan Hug OL Zimmerberg0:37:27+00:00
2Boris Eržen Škofjeloški OK0:43:34+06:07
3Simon Hatt! OL Zimmerberg0:46:27+09:00
4Elio Golja OK Polaris0:47:28+10:01
5Ángel Frontela Mucientes Club de Orientación Valladolid0:47:58+10:31
6Bernardo Nanclares Izcara CORZO0:51:49+14:22
7Nejc Močnik OK Azimut0:53:33+16:06
8Carlo Giacometti SSD GAJA1:13:03+35:36
Jonas Fischer OL ZimmerbergMP+ --:--

M21B (2.3km / m / 13KT)

1Borut Seljak OK Komenda0:30:58+00:00
2Emil Kacin OK Azimut0:31:59+01:01
3Gregor Zupan OK Komenda0:40:03+09:05
4Andrej Korelc OK Komenda0:45:58+15:00
5Dražen Tutić OK Vihor0:47:43+16:45
6Matjaž Koprivc OK Azimut0:48:42+17:44
7Luka Plavčak Škofjeloški OK0:52:39+21:41
8Boštjan Bogataj OK Azimut0:53:06+22:08
9Ziga Kušar OK Komenda0:56:05+25:07
10Matej Vidič OK Azimut1:21:42+50:44
Janez Zavrl OK KomendaMP+ --:--
Nejc Župec OK TivoliMP+ --:--

M21 (3.9km / m / 24KT)

1Matjaž Štanfel OK Ris Delnice0:30:54+00:00
2Jernej Zorman OK Komenda0:38:08+07:14
3Nicolas Kastner OL Wilhelminenberg0:39:30+08:36
4Clemens Wolfram OL Wilhelminenberg0:42:23+11:29
5Ivan Nagy DROT0:42:56+12:02
6Jan Dovč OK Tivoli0:45:29+14:35
7Rok Močnik OK Azimut0:45:41+14:47
8Andrej Borštnik OK Tivoli0:47:29+16:35
9Juuso Kattelus Auran Vannas0:48:47+17:53
10Florian Chatagny CA Rosé0:50:22+19:28
11Stefan Wernig HSV Villach1:41:19+70:25
12Kwok Sang Lau Pui Ching Orienteering Club2:36:45+125:51

M35 (3.3km / m / 20KT)

1Janko Pretnar Kamniški OK0:31:16+00:00
2Tihomir Salopek OK Ris Delnice0:33:48+02:32
3Herwig Allwinger Mariborski OK0:34:16+03:00
4Bruno Scherr HSV Villach0:37:24+06:08
5Dmitrijs Frolovs Auseklis IK0:40:36+09:20
6Kristian Bosisio OK Trzin0:40:59+09:43
7Aleš Poljanšek OK Azimut0:44:13+12:57
8Bojan Jevševar OK Brežice0:44:22+13:06
9Gerrit Van De Riet OK Maksimir0:46:35+15:19
10Bojan Vukelić OK Maksimir0:47:34+16:18
11Klemen Kenda OK Azimut0:49:03+17:47
12Miran Kolman Kamniški OK0:50:39+19:23
13Rok Pestotnik OK Polaris0:51:38+20:22
14Tomaž Groff OK Azimut0:58:22+27:06
15Iztok Kavšek OK Komenda1:02:11+30:55
16Markus Moerth OLT Transdanubien1:07:19+36:03

M45 (2.3km / m / 13KT)

1Günter Kradischnig OLC Graz0:26:28+00:00
2Robert Orehoci OK Bjelovar0:27:53+01:25
3Robert Kunc OK Tivoli0:29:05+02:37
4Erich Göschl OLC Währing0:29:09+02:41
5Igor Bončina OK Azimut0:30:27+03:59
6Jožko Jazbar OK Azimut0:31:41+05:13
7Silvij Močnik OK Azimut0:33:37+07:09
8Aleš Borštnik OK Tivoli0:39:58+13:30
9Ivan Boyadzhiev Mariborski OK0:41:04+14:36
10Martin Collinson SLOW0:44:41+18:13
11Marko De Luisa SSD GAJA0:45:36+19:08
12Paolo Pizzamus SSD GAJA0:51:59+25:31
13Renato Pelessoni SSD GAJA0:58:58+32:30
14Eschlboeck Rainer Naturfreunde Linz0:59:13+32:45

M55 (1.6km / m / 9KT)

1P-O Derebrant SOK Aneby0:17:10+00:00
2Stefano Zonato Lessinia Orienteering0:18:37+01:27
3Fulvio Pacor SSD GAJA0:26:32+09:22
4Janko Lapajne OK Azimut0:26:41+09:31
5Arnulf Wolfram OL Wilhelminenberg0:27:07+09:57
6Bengt Stark OK Milan0:27:46+10:36
7Pauli Rautanen Järvenpään Palo0:28:39+11:29
7Pavel Rejec OK Azimut0:28:39+11:29
9Vlado Sedej OK Azimut0:30:44+13:34
10Črtomir Knap OK Azimut0:32:10+15:00
11Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje0:32:45+15:35
12Björn Nilsson OK Milan0:34:38+17:28

W10 (1.2km / m / 7KT)

1Dora Vukelić OK Maksimir0:09:50+00:00
2Nastja Ferluga SSD GAJA0:11:44+01:54
3Tinka Ferenc OK Tivoli0:13:52+04:02
4Mojca Kunc OK Tivoli0:14:41+04:51
Ema Groff OK AzimutDNS+ --:--

W12 (1.3km / m / 6KT)

1Tina Kern OK Komenda0:11:44+00:00
2Nika Ravnikar OK Komenda0:15:02+03:18
3Zala Ferenc OK Tivoli0:15:57+04:13
4Anja Škarabot OK Polaris0:17:03+05:19
5Rebeka Kamšek OK Tivoli0:20:09+08:25
6Katja Zgonec OK Tivoli0:26:09+14:25

W14 (1.6km / m / 9KT)

1Ana Pia Pogačar OK Komenda0:26:09+00:00
2Veronika De Luisa SSD GAJA1:02:51+36:42
3Deja Razpet OK Azimut1:10:56+44:47

W16 (1.6km / m / 9KT)

1Nika Poljanšek OK Azimut0:24:04+00:00
2Polona Jezeršek OK Komenda0:25:33+01:29
3Mihala Korelc OK Komenda0:27:02+02:58
4Zala Zavrl OK Komenda0:31:29+07:25
5Klara Jamšek OK Komenda0:34:15+10:11
6Julija Ferenc OK Tivoli0:34:17+10:13
7Tjaša De Luisa SSD GAJA0:49:12+25:08
8Katarina Kušar OK Komenda0:55:11+31:07

W18 (2.3km / m / 13KT)

1Lara Gantar OK Azimut0:31:14+00:00
2Monika Ravnikar OK Komenda0:32:53+01:39
3Brina Foški OK Polaris0:34:19+03:05
4Petra Trček OK Azimut0:46:04+14:50
5Urša Beguš OK Azimut0:49:03+17:49
6Pia Dobravec OK Azimut0:55:28+24:14
Katjuša Poljanšek OK AzimutMP+ --:--
Anja Humar OK AzimutMP+ --:--

W21B (1.6km / m / 9KT)

1Ana Plavčak Škofjeloški OK0:25:32+00:00
2Barbara Kmetec Kamniški OK0:25:34+00:02
3Romana Zupan OK Komenda0:26:58+01:26
4Alenka Vuga Seljak OK Komenda0:29:23+03:51
5Marjanca Poljanšek OK Azimut0:30:06+04:34
6Marjana Rejec OK Azimut0:36:08+10:36
7Barbara Kušar OK Komenda0:40:31+14:59
8Martina Wernig HSV Villach0:41:28+15:56
9Martina Triplat Horvat OK Vihor0:47:46+22:14
10Alenka Škarabot OK Polaris1:05:06+39:34

W21 (3.3km / m / 20KT)

1Mojca Flerin Kamniški OK0:31:12+00:00
2Ajda Flašker OK Komenda0:40:33+09:21
3Tajda Foški OK Polaris0:46:36+15:24
4Urša Tomažin OK Azimut0:52:57+21:45
5Tanja Pretnar Kamniški OK0:53:41+22:29
6Metka Udovic OK Trzin0:56:44+25:32
7Suzana Drevenšek Kamniški OK1:12:47+41:35
8Ka Man Leung Y2Y Orienteering2:09:40+98:28

W35 (2.3km / m / 13KT)

1Anica Hribar OK Brežice0:32:37+00:00
2Dunja Van De Riet OK Maksimir0:33:11+00:34
3Melanie Hilton SLOW0:40:51+08:14
4Tunde Allwinger Mariborski OK0:45:30+12:53
5Anja Babič OK Trzin0:48:38+16:01
6Lidija Hribar Kamniški OK0:49:25+16:48
7Chiara Sepin SSD GAJA0:52:01+19:24
8Irma Pretnar Kamniški OK0:52:54+20:17
9Silke Hochwieser OLT Transdanubien0:59:24+26:47

W45 (1.6km / m / 9KT)

1Eschlboeck Gudrun Naturfreunde Linz0:33:46+00:00
2Christine Calvet OLC Währing0:34:19+00:33
3Sabine Wolfram-Teischl OL Wilhelminenberg0:43:13+09:27
4Annette Halvorsen OK Milan1:05:42+31:56
Chiara Rajgelj SSD GAJAMP+ --:--

KIDS (1.2km / m / 7KT)

1Jaka Seljak OK Komenda0:12:17+00:00
2Oskar Foški OK Polaris0:15:29+03:12
3Zala Jarc Individuals/No club0:23:14+10:57
4Nik Kordin Individuals/No club0:26:03+13:46
4Neli Kordin Individuals/No club0:26:03+13:46
6Ena Brlek Individuals/No club0:28:23+16:06

BEG (1.3km / m / 6KT)

1Anna Brodey OL Wilhelminenberg0:15:09+00:00
2Rok Ciber Oskar Weber IG0:16:04+00:55
3Klemen Mramor IG0:19:17+04:08
4Nina Skol Župec Tamara Glavić IG0:27:50+12:41
5Matic Šivec IG0:40:56+25:47
6Lara Zupan OK Komenda0:44:51+29:42
Marjetka Zupan Nika Dragojevič IGMP+ --:--
Jakob Ian Pintarič IGMP+ --:--
Matija Leskovar Johnson IGMP+ --:--
Blaž Malavašič IGMP+ --:--

OPENG (1.6km / m / 9KT)

1Tomaž Pust Individuals/No club0:34:02+00:00
2Adriana Donini SSD GAJA1:47:54+73:52

OPENR (2.3km / m / 13KT)

1Hölzer Thomas Individuals/No club0:50:36+00:00
2Maja Zaman Grof OK Azimut1:22:35+31:59