Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - Slovenia in 3 days, DP srednje - srednja

Orientacijski klub Tivoli, Ig, 7. 6. 2015

M10 (1.3km / m / 8KT)

1Nejc Turk OK Komenda0:10:51+00:00
2Tilen Zupan OK Komenda0:11:03+00:12
3Julijan Kavčič OK Azimut0:12:04+01:13
4Denis Gregorc OK Komenda0:13:40+02:49
5Luka Seljak OK Komenda0:14:43+03:52
6Juraj Vukelić OK Maksimir0:16:49+05:58
7Gašper Zgonec OK Tivoli0:19:16+08:25

M12 (1.3km / m / 8KT)

1Goran Polojaz SSD GAJA0:12:24+00:00
2Erik Gregorc OK Komenda0:13:31+01:07
3Matevž Kunc OK Tivoli0:14:45+02:21
4Rok Hernec OK Tivoli0:14:56+02:32
5Rok Kern OK Komenda0:16:29+04:05
6Tihon Salopek OK Ris Delnice0:16:38+04:14
7Luka Anderluh OK Polaris0:20:34+08:10
8Maj Jurij Miklavec OK Tivoli0:20:54+08:30
9Tilen Žvanut Planinsko Društvo Ajdovščina0:21:42+09:18
10Filip Grad OK Tivoli0:24:20+11:56
11Nik Gregorič Planinsko Društvo Ajdovščina0:26:23+13:59
12Filip KUSAR Druzina KUSAR0:26:36+14:12
13Urban Krkoč Planinsko Društvo Ajdovščina0:31:28+19:04
14Jozef Pelessoni SSD GAJA0:40:00+27:36
15Sandor Pelessoni SSD GAJA0:57:41+45:17
Žiga Groff OK AzimutMP+ --:--

M16 (2.1km / m / 12KT)

1Matic Blaž OK Komenda0:20:16+00:00
2Matej Škarabot OK Polaris0:21:24+01:08
3Gašper Petrovič OK Polaris0:25:46+05:30
4Jakob Wolfram OL Wilhelminenberg0:27:35+07:19
5Tjaž Gantar OK Azimut0:29:17+09:01
6Žan Ravnikar OK Komenda0:30:00+09:44
7Maks Rodman Planinsko Društvo Ajdovščina0:30:34+10:18
8Jaka Grad OK Tivoli0:42:34+22:18
9Niko Brodey OL Wilhelminenberg0:43:00+22:44
10Peter Smrekar OK Tivoli0:50:42+30:26
11Gregor Kunc OK Tivoli0:56:29+36:13
Kristjan Kalc SSD GAJAMP+ --:--

M18 (3.3km / m / 20KT)

1Andraž De Luisa OK Azimut0:50:25+00:00
2Matej Jurca OK Tivoli1:10:25+20:00
Jernej Vidali SSD GAJAMP+ --:--

M21A (2.8km / m / 17KT)

1Jan Hug OL Zimmerberg0:29:11+00:00
2Simon Hatt! OL Zimmerberg0:37:43+08:32
3Ángel Frontela Mucientes Club de Orientación Valladolid0:42:24+13:13
4Elio Golja OK Polaris0:43:40+14:29
5Carlo Giacometti SSD GAJA0:56:14+27:03
6Bernardo Nanclares Izcara CORZO0:57:41+28:30
7Jonas Fischer OL Zimmerberg1:08:11+39:00

M21B (2.1km / m / 12KT)

1Nejc Župec OK Tivoli0:33:47+00:00
2Grega E. Voglar OK Bovec1:29:16+55:29
Borut Seljak OK KomendaMP+ --:--

M21E (3.3km / m / 20KT)

1Jaka Piltaver OK Brežice0:27:24+00:00
2Matjaž Štanfel OK Ris Delnice0:28:23+00:59
3Jan Dovč OK Tivoli0:29:11+01:47
4Peter Tušar OK Azimut0:30:35+03:11
5Clemens Wolfram OL Wilhelminenberg0:33:25+06:01
6Žan Luka Šumečki OK Tivoli0:33:45+06:21
7Andrej Borštnik OK Tivoli0:34:38+07:14
8Rok Močnik OK Azimut0:35:36+08:12
9Jernej Zorman OK Komenda0:36:06+08:42
10Vid Bogovič OK Brežice0:37:49+10:25
11Ivan Nagy DROT0:38:33+11:09
12Nicolas Kastner OL Wilhelminenberg0:39:13+11:49
13Blaž Petrovič OK Polaris0:39:42+12:18
14Juuso Kattelus Auran Vannas0:46:40+19:16
15Stanko Čufer Planinsko Društvo Ajdovščina0:58:20+30:56
16Nejc Močnik OK Azimut1:08:09+40:45
17Kwok Sang Lau Pui Ching Orienteering Club1:59:19+91:55
Gašper Cerar Individuals/No clubDNF+ --:--

M35 (2.8km / m / 17KT)

1Boris Bauman Mariborski OK0:30:23+00:00
2Tihomir Salopek OK Ris Delnice0:31:01+00:38
3Gregor Anderluh OK Polaris0:31:45+01:22
4Blaž Kölner OK Komenda0:34:49+04:26
5Aleš Poljanšek OK Azimut0:36:19+05:56
6Kristian Bosisio OK Trzin0:36:34+06:11
7Bojan Vukelić OK Maksimir0:37:03+06:40
8Valter Foški OK Polaris0:37:58+07:35
9Dmitrijs Frolovs Auseklis IK0:40:14+09:51
10Tomaž Groff OK Azimut0:40:56+10:33
11Iztok Kavšek OK Komenda0:49:49+19:26
12Gregor Zupan OK Komenda1:04:49+34:26
13Rok Pestotnik OK Polaris1:07:45+37:22
Klemen Kenda OK AzimutMP+ --:--
Bojan Jevševar OK BrežiceDNF+ --:--

M45 (2.1km / m / 12KT)

1Jožko Jazbar OK Azimut0:23:18+00:00
2Erich Göschl OLC Währing0:25:04+01:46
3Per Boström Skattkärrs Skid och Orienterin0:25:31+02:13
4Martin Collinson SLOW0:29:58+06:40
5Aleš Čerin OK Tivoli0:30:29+07:11
6Silvij Močnik OK Azimut0:32:04+08:46
7Janez Zavrl OK Komenda0:32:57+09:39
8Robert Orehoci OK Bjelovar0:34:21+11:03
9Renato Pelessoni SSD GAJA0:36:21+13:03
10Paolo Pizzamus SSD GAJA0:36:37+13:19
11Aleš Borštnik OK Tivoli0:37:14+13:56
12Eschlboeck Rainer Naturfreunde Linz0:39:35+16:17
13Marko De Luisa SSD GAJA0:41:35+18:17
14Igor Bončina OK Azimut0:46:30+23:12
15Andrej Korelc OK Komenda0:52:22+29:04
16Žiga KUSAR OK Komenda1:03:32+40:14

M55 (1.4km / m / 8KT)

1Stefano Zonato Lessinia Orienteering0:14:56+00:00
2P-O Derebrant SOK Aneby0:17:30+02:34
3Roman Sladič OK Perkmandeljc Trbovlje0:17:36+02:40
4Björn Nilsson OK Milan0:21:46+06:50
5Vlado Sedej OK Azimut0:21:58+07:02
6Bengt Stark OK Milan0:22:02+07:06
7Janko Lapajne OK Azimut0:34:46+19:50
8Črtomir Knap OK Azimut0:54:51+39:55
9Miro Cvirn OK Tivoli0:58:14+43:18
Fulvio Pacor SSD GAJAMP+ --:--
Pavel Rejec OK AzimutDNF+ --:--

W10 (1.3km / m / 8KT)

1Tinka Ferenc OK Tivoli0:12:29+00:00
2Nastja Ferluga SSD GAJA0:20:45+08:16
3Dora Vukelić OK Maksimir0:21:16+08:47
4Luna Pestotnik Stres OK Polaris0:35:59+23:30
Ema Groff OK AzimutMP+ --:--

W12 (1.3km / m / 8KT)

1Zala Ferenc OK Tivoli0:13:44+00:00
2Nika Ravnikar OK Komenda0:13:49+00:05
3Tina Kern OK Komenda0:16:27+02:43
4Anja Škarabot OK Polaris0:18:29+04:45
5Katarina Eva Anderluh OK Polaris0:18:41+04:57
6Teja Tušar OK Azimut0:20:17+06:33
7Katja Zgonec OK Tivoli0:23:26+09:42
8Zala Špenko OK Komenda0:31:55+18:11

W16 (1.4km / m / 8KT)

1Polona Jezeršek OK Komenda0:18:42+00:00
2Nika Poljanšek OK Azimut0:20:14+01:32
3Mihala Korelc OK Komenda0:20:17+01:35
4Ana Pia Pogačar OK Komenda0:20:33+01:51
5Klara Jamšek OK Komenda0:23:05+04:23
6Zala Zavrl OK Komenda0:23:09+04:27
7Katarina KUSAR OK Komenda0:26:12+07:30
8Daša Harej Planinsko Društvo Ajdovščina0:27:08+08:26
9Tjaša De Luisa SSD GAJA0:30:06+11:24
10Patricija Primožič OK Komenda0:35:44+17:02
11Veronika De Luisa SSD GAJA0:36:08+17:26

W18 (2.1km / m / 12KT)

1Lara Gantar OK Azimut0:28:01+00:00
2Monika Ravnikar OK Komenda0:31:50+03:49
3Urša Beguš OK Azimut0:35:39+07:38
4Brina Foški OK Polaris0:37:33+09:32

W21B (1.4km / m / 8KT)

1Barbara Kmetec Kamniški OK0:19:00+00:00
2Ana Plavčak Škofjeloški OK0:19:43+00:43
3Romana Zupan OK Komenda0:22:46+03:46
4Marjanca Poljanšek OK Azimut0:28:55+09:55
5Alenka Škarabot OK Polaris0:35:53+16:53

W21E (2.8km / m / 17KT)

1Mojca Flerin Kamniški OK0:36:50+00:00
2Jerca Bernik Škofjeloški OK0:40:51+04:01
3Nuša Jeram OK Azimut0:44:13+07:23
4Tanja Pretnar Kamniški OK0:44:55+08:05
5Tajda Foški OK Polaris0:47:51+11:01
6Urša Tomažin OK Azimut0:47:56+11:06
7Metka Udovic OK Trzin0:49:29+12:39
8Jona Mirnik OK Komenda0:50:58+14:08
9Ka Man Leung Y2Y Orienteering2:04:23+87:33
Ajda Flašker OK KomendaMP+ --:--

W35 (2.1km / m / 12KT)

1Anica Hribar OK Brežice0:29:03+00:00
2Mojca Foški OK Polaris0:38:27+09:24
3Chiara Sepin SSD GAJA0:38:29+09:26
4Alenka Vuga Seljak OK Komenda0:44:36+15:33
5Irena Hacin Kölner OK Komenda0:45:09+16:06
6Irma Pretnar Kamniški OK0:55:36+26:33
7Melanie Hilton SLOW0:59:58+30:55
8Barbara KUSAR OK Komenda1:00:15+31:12

W45 (1.4km / m / 8KT)

1Sabine Wolfram-Teischl OL Wilhelminenberg0:30:52+00:00
2Marjana Rejec OK Azimut0:39:46+08:54
3Annette Halvorsen OK Milan0:43:43+12:51
4Chiara Rajgelj SSD GAJA0:51:50+20:58
Eschlboeck Gudrun Naturfreunde LinzMP+ --:--

KIDS (1.3km / m / 8KT)

1Oskar Foški OK Polaris0:16:16+00:00
2Nik Nelly Kordin Individuals/No club0:17:06+00:50
3Jan Cokan Individuals/No club0:19:18+03:02
4Jaka Seljak OK Komenda0:23:21+07:05
5Martin Ferenc OK Tivoli0:26:46+10:30
6Jan Pavlič SSD GAJA0:30:53+14:37
Leo Flodquist Skattkärrs Skid och OrienterinMP+ --:--

BEG (1.3km / m / 8KT)

1Maja Ilc Maja Čuden IG0:15:09+00:00
2Matic Verbič Individuals/No club0:20:21+05:12
3Ema Groff OK Azimut0:22:26+07:17
4Luka Keček Individuals/No club0:24:50+09:41
5Lara Zupan OK Komenda0:25:19+10:10
6Anna Brodey OL Wilhelminenberg0:25:28+10:19
7Klemen Mramor Individuals/No club0:27:15+12:06
8Družina Zavrl Individuals/No club0:48:01+32:52

OPENG (1.4km / m / 8KT)

1Tomaž Pust Individuals/No club0:30:45+00:00
2Magda Špenko OK Komenda0:31:20+00:35
3Thomas Hoelzer Individuals/No club0:33:04+02:19
4Tatjana Grgic SSD GAJA0:34:42+03:57
5Tinkara Jerina Individuals/No club0:40:16+09:31
6Samo Ilc IG1:00:14+29:29
Adriana Donini SSD GAJAMP+ --:--

OPENR (2.1km / m / 12KT)

1Christine Calvet OLC Währing0:32:13+00:00
2Gregor Pavlič SSD GAJA0:42:33+10:20
3Sara Flodquist Skattkärrs Skid och Orienterin0:46:18+14:05
4Margareta Pavlič SSD GAJA1:03:48+31:35
5Rok Ciber Oskar Weber IG1:31:05+58:52