Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - SOL 6 - Cerkno Cup - DAN 3 - dolga

Orientacijski klub Komenda, Komenda, 9. 8. 2015

MW10 (1.6km / 50m / 9KT)

1Luka Seljak OK Komenda16:19+00:00
2Nejc Turk OK Komenda18:21+02:02
3Tilen Zupan OK Komenda18:36+02:17
4Denis Gregorc OK Komenda24:58+08:39
5Nastja Ferluga SSD Gaja28:28+12:09
6Mojca Kunc OK Tivoli46:38+30:19
7Neja Eržen OK Azimut1:04:41+48:22

M12 (2.0km / 55m / 7KT)

1Erik Gregorc OK Komenda18:19+00:00
2Jonas Deubel NF Wien19:15+00:56
3Rok Kern OK Komenda22:10+03:51
4Luka Anderluh OK Polaris23:38+05:19
5Tihon Salopek OK Ris26:21+08:02
6Matevž Kunc OK Tivoli30:47+12:28
7Martin Jevševar OK Brežice51:04+32:45

M14 (4.6km / 170m / 11KT)

1Joergen Deubel NF Wien55:53+00:00
2Gregor Kunc OK Tivoli1:23:57+28:04
3Peter Smrekar OK Tivoli1:49:03+53:10
Elias Dobnik OLCU ViktringMP+ --:--

M16 (5.3km / 160m / 13KT)

1Martin Roudný OK Lokomotiva59:12+00:00
2Václav Roudný OK Lokomotiva1:06:35+07:23
3Tjaž Gantar OK Azimut1:21:41+22:29
4Matjaz Kavcic OK Komenda1:46:30+47:18

M18 (7.4km / 280m / 16KT)

1Cesare Mattiroli Ori. Como ASD1:13:42+00:00
2Žan Ravnikar OK Komenda1:14:44+01:02
3Simon Stanonik OK Azimut1:20:09+06:27
4Matic Blaž OK Komenda1:27:34+13:52
5Mark Bogataj OK Azimut1:28:09+14:27
6Aljaž Pavšič OK Azimut1:36:12+22:30
7Matej Škarabot OK Polaris1:40:50+27:08
8Gašper Petrovič OK Polaris1:48:44+35:02
Matic Močnik OK AzimutMP+ --:--

M21B (5.3km / 160m / 13KT)

1Gregor Zupan OK Komenda1:21:38+00:00
2Dirk Deubel NF Wien1:23:00+01:22
3Matjaž Koprivc OK Azimut1:55:15+33:37
4Luka Plavčak ŠOK2:03:34+41:56
5Andrej Korelc OK Komenda2:16:11+54:33
6Boštjan Bogataj OK Azimut2:22:11+60:33
7Marco Mancini Orienteering TS2:29:41+68:03
Janez Zavrl OK KomendaMP+ --:--
Gregor Pavlič SSD GajaMP+ --:--

M21A (8.1km / 310m / 20KT)

1Stanko Čufer PD Ajdovščina1:48:28+00:00
2Valentin Eržen OK Azimut2:01:05+12:37
3David Čufer PD Ajdovščina2:14:35+26:07
4Boris Eržen ŠOK2:27:00+38:32
5Ivo Kete PD Ajdovščina2:30:52+42:24
6Nejc Močnik OK Azimut2:45:05+56:37
Aleš Zobavnik Kamniški OKMP+ --:--

M21E (10.4km / 375m / 27KT)

1Teodor Yordanov OL-Team Bayern1:42:29+00:00
2Žan Luka Šumečki OK Tivoli1:57:28+14:59
3Jan Dovč OK Tivoli2:04:21+21:52
4Boštjan Čerin OK Tivoli2:09:40+27:11
5Blaž Petrovič OK Polaris2:40:57+58:28
Gregor Hvala OK AzimutMP+ --:--
Jošt Lapajne OK AzimutMP+ --:--
Pierrick Page COC de SavoieMP+ --:--
Andreas Wibmer FLOTMP+ --:--

M35 (8.1km / 310m / 20KT)

1Ralph Körner OL-Team Bayern1:27:40+00:00
2Janez Pretnar Kamniški OK1:27:50+00:10
3Libor Filip SOOB Spartak1:28:43+01:03
4Tihomir Salopek OK Ris1:38:42+11:02
5Aleš Poljanšek OK Azimut1:41:49+14:09
6Gregor Anderluh OK Polaris1:42:17+14:37
7Bojan Jevševar OK Brežice1:44:25+16:45
8Dušan Petrovič OK Polaris1:44:29+16:49
9Miran Kolman Kamniški OK2:14:47+47:07
10Iztok Kavšek OK Komenda2:24:21+56:41
Peter Ferluga SSD GajaMP+ --:--
Herwig Allwinger Mariborski OKMP+ --:--

M45 (5.7km / 170m / 12KT)

1Siegfried Opetnik HSV Klagenfurt59:21+00:00
2Václav Roudný OK Lokomotiva1:10:11+10:50
3Miha Škarabot OK Polaris1:10:41+11:20
4Jožko Jazbar OK Azimut1:11:50+12:29
5Robert Orehoci OK Bjelovar1:13:15+13:54
6Silvij Močnik OK Azimut1:21:26+22:05
7Günther Rosenkranz OL Andritz1:27:55+28:34
8Aleš Zupan OK Polaris1:31:21+32:00
9Robert Kunc OK Tivoli1:33:10+33:49
10Vojko Kacin OK Azimut1:36:16+36:55
11Janez Šumečki OK Tivoli2:13:06+73:45

M55 (4.5km / 130m / 12KT)

1Roman Sladič OK Perkmandeljc1:17:24+00:00
2Srečo Pirman ŠOK1:19:27+02:03
3Pavel Rejec OK Azimut1:41:01+23:37
4Ivan Boyadzhiev Mariborski OK1:42:46+25:22

M60 (4.5km / 130m / 12KT)

1Günther Prommer NF Villach1:24:00+00:00
2Vlado Sedej OK Azimut1:32:24+08:24
3Janko Lapajne OK Azimut1:38:27+14:27
4Milan Henek RK Blansko1:46:03+22:03
5Črtomir Knap OK Azimut2:04:32+40:32
Günther Dobnik OLCU ViktringMP+ --:--

W12 (2.0km / 55m / 7KT)

1Tina Kern OK Komenda22:59+00:00
2Nika Ravnikar OK Komenda27:42+04:43
3Anja Škarabot OK Polaris30:01+07:02
4Teja Tušar OK Azimut36:52+13:53
5Katarina Eva Anderluh OK Polaris47:49+24:50

W16 (4.6km / 170m / 11KT)

1Tereza Filipová OK Lokomotiva55:52+00:00
2Erica Ceresa Ori. Como ASD1:05:23+09:31
3Ana Pia Pogačar OK Komenda1:09:04+13:12
4Lucie Francová OK Lokomotiva1:15:53+20:01
5Klara Jamšek OK Komenda1:16:00+20:08
5Mihala Korelc OK Komenda1:16:00+20:08
7Zala Zavrl OK Komenda1:19:38+23:46
8Polona Jezeršek OK Komenda1:21:31+25:39
9Nika Poljanšek OK Azimut1:43:47+47:55
10Patricija Primožič OK Komenda1:44:33+48:41

W21B (4.6km / 170m / 11KT)

1Petra Germ NF Kühnsdorf1:12:02+00:00
2Ana Plavčak ŠOK1:19:43+07:41
3Barbara Kmetec Kamniški OK1:30:00+17:58
4Romana Zupan OK Komenda1:30:41+18:39
5Alenka Vuga Seljak OK Komenda1:39:40+27:38
6Irena Hacin Kölner OK Komenda1:42:48+30:46
7Marjana Rejec OK Azimut1:51:58+39:56
8Alenka Škarabot OK Polaris2:01:21+49:19

W21E (8.1km / 310m / 20KT)

1Ajda Flašker OK Komenda1:49:20+00:00
2Blandine Ehrl OL-Team Bayern2:06:51+17:31
3Monika Ravnikar OK Komenda2:26:55+37:35
Anja Humar OK AzimutMP+ --:--
Lara Gantar OK AzimutMP+ --:--
Nuša Jeram OK AzimutMP+ --:--
Vivian Lindholm OL-Team BayernMP+ --:--
Jasmine Neve OK KomendaMP+ --:--

W35 (5.7km / 170m / 12KT)

1Ivana Filipová SOOB Spartak1:20:35+00:00
2Chiara Sepin SSD Gaja1:34:18+13:43
3Tünde Allwinger Mariborski OK1:43:31+22:56
4Elisabetta Tadina Orienteering TS1:59:05+38:30
5Irma Pretnar Kamniški OK2:35:34+74:59
Anica Hribar OK BrežiceMP+ --:--

W45 (4.5km / 130m / 12KT)

1Tamara Denysenko Cardinal1:18:05+00:00
2Dana Julínková OK Lokomotiva1:34:08+16:03
3Eva Roudná OK Lokomotiva1:37:47+19:42
4Laura Piatti Ori. Como ASD1:44:03+25:58

W55 (3.6km / 110m / 9KT)

1Ulrike Gabriella Wagner OL Andritz1:09:14+00:00
2Martha Prommer NF Villach1:21:13+11:59
3Gerti Schandor HSV Pinkafeld1:50:16+41:02
4Svatava Henkova RK Blansko1:57:44+48:30

BEGINN (1.6km / 50m / 9KT)

1Jakob Benedikt Praznik Individuals/No club20:28+00:00
2Rok Bogataj OK Azimut27:35+07:07
3Lara Zupan OK Komenda36:49+16:21
4Miklavz Grum OK Komenda37:42+17:14
5Anka Grum OK Komenda39:39+19:11
6Maks Tomazic OK Komenda41:19+20:51
7Nejc Trunk OK Komenda46:41+26:13
8Zala Mia Švigelj OK Komenda49:49+29:21
Natalija Kunc Rešek OK TivoliMP+ --:--

OPEN I (3.6km / 110m / 9KT)

1Marija Anderluh OK Polaris1:19:55+00:00
2Katja Dovč OK Tivoli1:33:19+13:24
3Tina Čerin Individuals/No club2:47:52+87:57

M65 (3.6km / 110m / 9KT)

1Wolfgang Germ NF Kühnsdorf58:39+00:00
2Franz Käfer HSV Pinkafeld1:09:53+11:14
3Corrado Miniotti CRAL Transp.1:36:36+37:57

OPEN E (2.0km / 55m / 7KT)

1Maja Jurca OK Tivoli30:56+00:00
2Ute Hierzegger Wiener Akadem.TV43:29+12:33

OPEN H (7.4km / 280m / 16KT)

1Huss Arno SU Klagenfurt1:45:41+00:00
2Agnes Harreither OLC Wienerwald2:03:54+18:13

M75 (3.6km / 110m / 9KT)

1Herwig Hierzegger Wiener Akadem.TV1:37:23+00:00