Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

Rezultati - DP štafete - štafeta

Orientacijski klub Slovenske Konjice, Rogla, 4. 10. 2015

M18

1 OK Azimut
32.1 Mark Bogataj [24:27]
32.2 Simon Stanonik [23:37]
48:04+00:00
2 OK Komenda
31.1 Matic Blaž [24:39]
31.2 Žan Ravnikar [29:46]
54:25+06:21
3 OK Azimut
35.1 Aljaž Pavšič [26:28]
35.2 Močnik Matic [33:42]
1:00:10+12:06
4 OK Polaris
33.1 Matej Škarabot [34:46]
33.2 Gašper Petrovič [31:35]
1:06:21+18:17
5 OK Tivoli
34.1 Gregor Kunc [40:15]
34.2 Peter Smrekar [48:37]
1:28:52+40:48

M21

1 OK Azimut
4.1 Tibor Mrak [30:22]
4.2 Peter Tušar [33:00]
4.3 Jošt Lapajne [32:20]
1:35:42+00:00
2 OK Tivoli
8.1 Andrej Borštnik [37:38]
8.2 Jan Dovč [32:18]
8.3 Žan Luka Šumečki [29:36]
1:39:32+03:50
3 OK Brežice
5.1 Bojan Jevševar [38:10]
5.2 Jaka Piltaver [31:03]
5.3 Andraž Hribar [33:22]
1:42:35+06:53
4 CRO-O Youth Team
1.1 Dominik Kirin [33:38]
1.2 Andro Štambuk [38:39]
1.3 Matija Razum [31:53]
1:44:10+08:28
5 OK Komenda
6.1 Blaž Kölner [37:57]
6.2 Jure Zmrzlikar [39:38]
6.3 Jernej Zorman [28:17]
1:45:52+10:10
6 OK Azimut
11.1 Matjaž Štanfel [29:50]
11.2 Gregor Hvala [36:55]
11.3 Rok Močnik [43:36]
1:50:21+14:39
7 Mariborski OK
2.1 Matej Kostanjevec [46:27]
2.2 Ivan Boyadzhiev [34:56]
2.3 Boris Bauman [35:15]
1:56:38+20:56
8 OK Polaris
7.1 Iztok Rojc [36:32]
7.2 Dušan Petrovič [45:23]
7.3 Blaž Petrovič [38:47]
2:00:42+25:00
9 Mariborski OK
13.1 Leon Kropivšek [43:25]
13.2 Matej Pistor [38:40]
13.3 Stanko Kustec [44:35]
2:06:40+30:58
10 OK Polaris
10.1 Jan Šalamun [43:18]
10.2 Miro Šalamun [40:40]
10.3 Elio Golja [1:02:44]
2:26:42+51:00
11 MIX
3.1 Vid Bogovič [38:56]
3.2 Klemen Kenda [45:07]
3.3 Nejc Močnik [1:06:31]
2:30:34+54:52

M35

1 Kamniški OK
44.1 Miran Kolman [34:13]
44.2 Janez Pretnar [27:37]
1:01:50+00:00
2 OK Azimut
45.1 Jožko Jazbar [32:45]
45.2 Silvij Močnik [35:25]
1:08:10+06:20
3 OK Polaris
46.1 Valter Foški [38:05]
46.2 Miha Škarabot [35:57]
1:14:02+12:12
4 OK Tivoli
48.1 Robert Kunc [40:58]
48.2 Aleš Čerin [47:51]
1:28:49+26:59
5 OK Komenda
41.1 Gregor Zupan [47:49]
41.2 Borut Seljak [44:57]
1:32:46+30:56
6 OK Tivoli
43.1 Alenka Vuga Seljak [52:36]
43.2 Aleš Borštnik [40:41]
1:33:17+31:27
7 OK Azimut
47.1 Igor Bončna [46:31]
47.2 Vojko Kacn [50:16]
1:36:47+34:57
8 OK Azimut
42.1 Vlado Sedej [1:00:49]
42.2 Janko Lapajne [55:35]
1:56:24+54:34

MŽ12

1 OK Komenda
25.1 Nika Ravnikar [12:05]
25.2 Erik Gregorc [11:42]
23:47+00:00
2 OK Azimut
21.1 Aljaž Čelik [14:53]
21.2 Julijan Kavčič [12:22]
27:15+03:28
3 OK Brežice
24.1 Martin Jevševar [11:48]
24.2 Timotej Hribar [27:41]
39:29+15:42
4 OK Tivoli
26.1 Matevž Kunc [14:18]
26.2 Mojca Kunc [33:56]
48:14+24:27
OK Komenda
22.1 Luka Seljak [MP]
22.2 Denis Gregorc [21:55]
MP+ --:--
OK Komenda
23.1 Tilen Zupan [MP]
23.2 Nejc Turk [13:23]
MP+ --:--

Ž18

1 OK Komenda
62.1 Polona Jezeršek [35:58]
62.2 Zala Zavrl [35:32]
1:11:30+00:00
2 OK Komenda
61.1 Patricija Primožič [49:41]
61.2 Ana Pia Pogačar [38:06]
1:27:47+16:17
3 OK Azimut
63.1 Teja Tušar [48:15]
63.2 Deja Razpet [1:02:50]
1:51:05+39:35

Ž21

1 OK Azimut
53.1 Nuša Jeram [32:32]
53.2 Lara Gantar [38:59]
1:11:31+00:00
2 OK Komenda
49.1 Ajda Flašker [33:05]
49.2 Monika Ravnikar [38:41]
1:11:46+00:15
3 OK Polaris
54.1 Tajda Foški [48:01]
54.2 Brina Foški [40:14]
1:28:15+16:44
4 OK Azimut
50.1 Mariya Perepelytska [35:43]
50.2 Urša Tomažin [52:53]
1:28:36+17:05
5 OK Brežice
51.1 Anica Hribar [43:23]
51.2 Jedert Jevševar [1:01:58]
1:45:21+33:50
6 OK Komenda
52.1 Romana Zupan [53:12]
52.2 Irena Hacin Koelner [1:00:27]
1:53:39+42:08
7 Kamniški OK
56.1 Barbara Kmetec [55:32]
56.2 Irma Pretnar [1:28:06]
2:23:38+72:07

OPEN

1 OK Tivoli
66.1 Matej Jurca [28:06]
28:06+00:00
2 MIX
68.1 Andrej Žnidarič [1:00:14]
1:00:14+32:08

ZA-OT

1 OK Tivoli
64.1 Maja Jurca [19:14]
19:14+00:00
2 OK Komenda
67.1 Jaka Seljak [20:43]
20:43+01:29
3 OK Komenda
65.1 Lara Zupan [59:44]
59:44+40:30